Жената Везни - Тема N°6

  • 25 604
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 17 546
Отношенията с моя Овен у дома, са същите като в Малинка Blush Grinning Вчера една скъпа приятелка ми каза: такъв е голям и респектиращ, а колко е добричък с теб!

MoiraineD, много дипломатично и изцяло в духа на една Везна изказване! Joy Освен че е и свсем вярно... Grin

# 736
  • България
  • Мнения: 6 172
X-RayLily, мисля, че красотата ще спаси света, като имам предвид и красотата в отношенията, комуникациите и т.н.
  Грубостта на е красива  bowuu.
Хората, които ме карат да съм груба ме натъжават и ги изключвам от кръга си. При възможност.

# 737
  • Мнения: X
Grinning и моят е голям, но си е грубичък понякога с хората около него, обича да се заяжда и да доминира, но вкъщи е различно. Те като цяло са доста мъжкарска зодия и ги привлича нежността и топлотата, която везните дават, когато са в настроение, разбира се Grinning но са и достатъчно мъже, за да знаят как се задържа една жена. До преди него незнайно защо хлътвах все по стрелци, с които сериозни връзки според мен са почти невъзможни за моята зодия.

# 738
  • Мнения: 17 546
Grinning и моят е голям, но си е грубичък понякога с хората около него, обича да се заяжда и да доминира, но вкъщи е различно.
Това е друга, необятна тема и също е вярно. Grin

MoiraineD, не обичам да съм груба, защото е грозно, а Везните ценим красотата във всичко, в това число и в отношенията. Но откровено глупавите, нахални и нагли хора не ми оставят друга възможност, защото това е единственият начин да ги спреш (имам дежа вю, това го пиша за не знам кой път, може би дори и в тази тема, извинете за което!).

# 739
  • България
  • Мнения: 6 172
Скрит текст:
Grinning и моят е голям, но си е грубичък понякога с хората около него, обича да се заяжда и да доминира, но вкъщи е различно. Те като цяло са доста мъжкарска зодия и ги привлича нежността и топлотата, която везните дават, когато са в настроение, разбира се Grinning но са и достатъчно мъже, за да знаят как се задържа една жена.
До преди него незнайно защо хлътвах все по стрелци, с които сериозни връзки според мен са почти невъзможни за моята зодия.
   Обичаш ли забавните хора?
Ако е така, сигурно лесно ще си отговориш, защо си хлътвала по Стрелци  Grinning.

# 740
  • Мнения: X
LaughingЗабавни да, но по-скоро ми харесва лекотата, с която гледат на живота, не безотговорността им е прекалено дразнеща. Rolling Eyes

# 741
  • България
  • Мнения: 6 172
Е, един на десет е и сериозен  Grinning
Лично аз не съм хазартен играч и не съм рискувала да търся такъв пурпурен еднорог  newsm62

# 742
  • Мнения: X
Ахахахах "пурпурен еднорог" ! А какво мислите за мъжете близнаци и везни?

# 743
  • Мнения: 1 515
Ахахахах "пурпурен еднорог" ! А какво мислите за мъжете близнаци и везни?

Като чуя близнаци и бягам на километри, много лъжат и изневеряват ..макар, че човека, с който се срещам сега е с марс в Близнаци ...ами и той е такъв, добре, че поне слънчевия му знак го зазимява малко Simple Smile Близнаци и стрелец за мен са 1:1 Wink
Мъже везни не познвам, но дядо ми е роден на 23.10, което е на границата, но аз по добър и всеотдаен човек от него не познавам Simple Smile

# 744
  • България
  • Мнения: 6 172
Ахахахах "пурпурен еднорог" ! А какво мислите за мъжете близнаци
Скрит текст:
и везни?
Нищо. Те са ми извън кръга  Grinning.
Писала съм и преди, имам радар за тях. Ако видя мъж и ми е антипатичен, значи е Близнак.
Мъжете Везни харесвам.
Тези, които познавам са верни приятели.

# 745

Общи условия

Активация на акаунт