Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 615
Здравейте, плодуващи.
Днес ми е първи ден. Мисля да направя 10 или 12 дни на плодове и после  захранване. Целта и е регулиране на някои смущения в МЦ. Ще докладвам резултати накрая.

успех

# 616
Успех и от мен Simple Smile

# 617
  • Пловдив
Успех на всички, които плодуват. Аз не бях стриктна в захранването, претупах го, почнах да се храня както преди почти и съответно нещата не са идеални. Disappointed

# 618
  • София
Мисля да съчетая Петровия пост с едно плодуване, като плодувам в седмицата преди него и се захранвам постно в седмицата на поста. Така си мисля, че ще ми е по-лесно да успея

# 619
Днес започва моя ден 6- ти на режима.До сега съм минус 2,8 кг. Стартирах 66,8 днес  сутринта точно 64 при ръст 162 см. Мисля да направя 19 дни + 7 захранване.Целта ми е под 60кг., дано се получи.

# 620
  • София
Здравейтеее,

След 1-годишна почивка от днес започвам.
Стартирам от 61 кг. и целя да стана поне 55 кг. за да се чувствам по добре.
Започвам деня с 4 праскови. За течности както и миналата година залагам на вода.
Чай не мога да пия....

# 621
Днес стартирам ден осми.До тук минус 3,8 кг. Някой друг да сподели?

# 622
След 10-я ден съм минус 4 кг. Започна да става доста по -бавно свалянето...но продължавам .

Общи условия

Активация на акаунт