ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 85 195
  • 773
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 060
За гъбичките пробвала ли си:
Гиназол ваг крем + 1 таб Микомакс или Ломексин ваг + Микомакс

# 721
  • Мнения: 81
Fleurdani какъв е резултата на вируса в комбинация с гладолечението? В смисъл подобрява ли се или си е на същото положение? Питам понеже има много мнения, че вирусите се лекуват по-бързо на такъв режим, но моя опит не е съвсем такъв Sad
Galenita извинявам се за закъснелия отговор, не бях влизала в групата. Ами бях с главоболие, хрема, болки в гърлото. На втория ден от режима бях вече здрава, нямаше и помен от гореспоменатите болежки. Проблемът при мен е, че ми липсва достатъчно воля да направя захранването и си качвам свалените кг. С плодолечението си излекувах и 5 годишна алергия. Режимът е най-добрият за пречистване и лечение. Но не е най-добрият за отслабване. Тъй като се забавя метаболизма , както при всяка диета. За да се задържат свалените кг трябва правилно захранване и цялостна промяна на начина на хранене.

# 722
  • Мнения: 3 865
Перманентно отслабване с никакви диети не може да се постигне, ако след това продължиш да се храниш както обикновено. За мен отслабването с плодуване е най-бързото и полезно отслабане и единственият начин за мен. Това, че после си качвам килата няма нищо общо с това, как съм отслабнала, а с изтърваното захранване и последващо неконтролираното плюскане

# 723
  • Мнения: 2 227
Здравейте, момичета!
Каква беше 5г алергия?
Какво друго сте излекували с плодолечение?

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Моята алергия,дерматит и др кожни проблеми бяха повече от 10год.
Започна след раждане в Шейново.По-късно разбрах,че там имало някаква вътреболнична инфекция.Не знам дали от там нещо съм прихванала или от стрес,депресия,проблеми...Първо бяха сърбежи по всички части от тялото.Усещане за мравучкане под кожата и невъзможност да не се почеша,направо се дерях...усещах и вътрешно затопляне, парене,кожата ставаше зачервена и с релефи от чесането,които избледняваха и се успокояваха за 1-2ч,до следващото дране....Ако ме ухапеше комар получавах нещо като копривна треска.
Кожата ми  беше чувствителна към материи,козметика,слънце...
Последните 1-2год започнаха да се появяват нещо като сухи петна,както е при псориазис,тогава започнах с по-дългите плодувания и вече 7-8год съм ОК Hands Pray

# 725
  • Мнения: 81
Моята алергия също се появи след раждането на второто ми дете. Лекарите така и не определиха произхода и. Предполагам, че е от срив на имунитета в резултат на стрес и преумора. Но и аз получавах обриви от всичко, съдържащо глутен, лактоза, от риба и др. Миех се само с шампоан и сапун Бебе, перях дрехите само с перилни препарати Бебе. Носех само памучни дрехи, защото от други тъкани получавах силни непоносими сърбежи и обриви. ..5 г. бях на антихистамини.  Често плодувах - макар и за недълги периоди, намалих хапчетата постепенно и вече 3г съм без хапчета и без сърбежи и обриви.

# 726
  • Мнения: 249
Здравейте! Преди 9 години (била съм на около 16 години) получих някаква странна алергия, от която се обривах при консумацията на сладко. Лекарите така и не разбраха на какво се дължи и ми препоръчаха като получа обриви да пия Алергозан.... Тогава за първи път пробвах гладолечението и останах приятно изненадана. Издържах 15 дни и се захраних както е описано. Алергиите ми изчезнаха, кожата ми се подобри и изчисти от комедони и пъпки.

От утре (09.03) започвам гладолечение отново, понеже имах доста неприятни здравословни проблеми, заради които ме тъпчеха с антибиотици в продължение на 5-6 месеца, а след което ме и оперираха. От проклетите антибиотици получих някакви ужасни обриви, наподобяващи екзема и имунната ми система направо беше срината. Затова майка ми ми предложи да направя гладолечението отново, този път с нея, за да изчистя организма си от всички тези гадости и да подобря имунитета си. Обмислям да "гладувам" 10-15 дни и силно се надявам да подобря здравето и кожата на лицето си отново.
Успех на всички "гладуващи"! Kissing Face

# 727
  • Мнения: 93
От петък плодувам. До преди малко бях с мигренозно главоболие, но откакто пия кафе при плодуване, мигрената ми е що-годе поносима.
Ще изкарам поне 14 дни, като евентуално и сух глад мисля да приложа поне веднъж.
При мен проблемно е захранването. Всеки път! Но и това не ме спира, знаейки колко позитиви ми носи режимът.
Успех и воля на всички!
И честит празник, дами. Черпя виртуално с ябълки.
🥰

# 728
  • Мнения: 280
Здравейте и от мен! След няколко неуспешни опита, от утре започвам с Вас. Целта ми е да отслабна 8-9 кг, натрупани за много кратък период, при безразборно хранене на високо калорична храна. Някакъв период имах, в който ми се ядяха само боклуци Expressionless
Ако мога да направя 14 дни плодове и 7 захранване.
Успех на всички плодоранки и до утре Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте, аз принципно съм решила петъците да карам на плод и ядки (до 100 гр.), така че се включвам при вас. Утре ще опитам да следвам съветите за три хранения с един вид плод + чай между тях.

# 730
  • Мнения: 280
Здравейте Simple Smile
Предния път не издържах още в самото начало, но в момента мисля нещата потръгнаха:) Днес ми е ден 4, много съм доволна, че успях да започна плодолечението. За тези малко дни съм свалила 3,4 кг. Не съм пила чай до момента, само по 1-2 лъжици мед и много вода. Плодове ям доста, не меря грамаж и се случва да смесвам понякога - за смути основно.
Главоболие до момента не съм имала. Първите 2 дни ми беше студено, даже спях с 2 чифта чорапи. Още съм така...
Трудно заспивам, не знам дали е свързано с плодолечението и дали ще продължи тази тенденция до самия край на лечението. Днес съм малко отпаднала.
Поздрави и дано някой се включи за подкрепа Blush

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Пий чай,ще те стопли.

# 732
  • Мнения: 93
Здравей, Мартина.
И аз силно препоръчвам пиенето на чай между храненията. За да може повече режимляни да дадем мнения, моля те конкретизирай "трудното заспиване" - свързано ли е със студените крайници /крачета/; или има и други необичайни за теб неща, които допълват "картинката".
Дано съм в помощ, но при всяко мое плодуване, след като отмине периода на отпадналост и задължителната за мен мигрена (всичко това е "чистене" според мен) - следва най-хубавата част от режима. А именно - започвам да се чувствам изпълнена с енергия, слънчева, позитивна, супер заредена, като това се отразява и на съня ми - започвам да се наспивам с все по-малко сън, отчетен в минути/часове, но за сметка на това явно съня ми става по-качествен, защото спя като бебе и се чувствам невероятно отваряйки очи от "наспиване" дори преди навън да се е съмнало.
Слушай тялото си, то най-добре ще ти подскаже, ако има нещо, което не му влияе добре.
И ако решиш да опиташ с чай - има билки, които успокояват и помагат за добър сън (пробвай лайка, мащерка с малко мед).
Успех в плодуването и много воля и разум при захранването, ти пожелавам.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 21:54 от Nolina_

# 733
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета Simple Smile
Благодаря Ви, че се включихте - всичко написано ми е изключително мотивиращо и полезно! Не знам от какво не спях първите дни, но след като последната вечер пийнах чай, заспах бързо Simple Smile
На ден 5 нещо ми стана - гледах някакви вкусотии по един кулинарен канал, готвих за семейството и накрая направих мъфини за детето и вечерта, след огромни угризения и колебания, "захапах" един мъфин, после още един и после 2-3 овесене домашни бисквити... Коремът ме заболя, ужасни пробождания усетих и лежах няколко часа. 
Вчера хапвах протеиново, малко като цяло, днес отново се храня нормално и от утре вече съм решила, съвсем сериозно и отговорно, да издържа поне седмица на плодове и да се захраня правилно 5 дни. Поне разбрах, че не ми беше кой знае колко трудно. Може би, ако не стояхме по цял ден вкъщи и не се налагаше нон-стоп да готвя, щеше да е много по-лесно.
За килограмите: За 5 дни бях свалила малко повече от 4 кг, върнах 2 кг. Утре стартирам отново.
Поздрави на всички Simple Smile

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Течности са били свалените кг.
Мазнини се свалят след 15-ти ден.

Общи условия

Активация на акаунт