ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 187
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 280
Да, така е. По спомен и от едно интервю с д-р Емилова - беше казала, че мазнините се свалят на по-късен етап. Значи ще трябва да поиздържа повече от седмица Simple Smile
Doli, ти правиш ли сега плодолечението? Flowers Hibiscus

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Не,не правя.
И плодове почти не ям.
От 1год съм с лека инсулинова резистентност и много неща избягвам да ям.

# 737
  • Мнения: 1 367
Какви плодове ядете сега, този сезон? Без ябълки.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 877
Какви плодове ядете сега, този сезон? Без ябълки.
Най-вече круши, киви, банани, ананас, помело, фреш от цитруси (грепфрут, портокал), фреш от ябълки и моркови.

# 739
  • Мнения: 188
Здравейте,днес ми е първи ден и започнах с половин банан. Стискайте ми палци ,защото не съм толкова издръжлива като вас много съм лакома. Каквато и диета да съм започвала винаги се отказвам след време.86 кг (170м) за моята възраст са прекалено много.Надявам се всички ние да постигнем желаните резултати. Пожелавам ви късмет и воля🤗

# 740
  • Мнения: 17
Здравейте,
понеже се боря с едни 10 кг от вече година, минах какво през какво ли не, може ли да попитам дали имате опит с лиофилизираните плодове. Имате ли наблюдения дали с тях е по-лесно отслабването?

# 741
  • София
  • Мнения: 3 167
Mishimm само половин банан за цял ден? Много е малко! По-добре да хапнеш повечко, отколкото такова стриктно ограничаване.
cveti_marinova Защо е нужно да ползваш сушени плодове, при наличие на пресни на пазара? Как си представяш дозирането на плодовете? Ако ядеш сушени плодове, то трябва добре да прецениш на какво количество пресни отговарят, за да не прекаляваш.

Момичета, темата е вече на 50-та страница. Моля, който му е удобно да направи нова тема.

# 742
  • Мнения: 17
vanian избрах лиофилизираните, защото реално това не са сушени /нямат добани захари/ плодове, а са ми по удобни за направата на смутита, както и някои сокове. Идеята за тях ми дойде онзи ден, когато ги видях в предаване на Гала "На кафе". Пробвах сока от тиква и ми хареса много. С тях си набавям по разнообразни плодове, някои от които в момента са на безбожни цени за жалост. Все още напасвам грамажите, но изхождайки че 1 кг лиофилизирани плодове се получава от 10 кг пресен ги преобразувам някак си. Сега ще наблюдавам и резултата, но мислех че някой е пробвал до сега

# 743
  • София
  • Мнения: 3 167
Значи на ден максимум 100гр. Според мен не пречи да пробваш, но трябва много да внимаваш с количествата. Непременно сподели опита си тук!

# 744
  • Мнения: 17
Разбира се Simple Smile Надявам се на успех

# 745
  • Мнения: 280
Здравейте Simple Smile От утре съм отново тук. Дано има и други плодуващи, за да пишем и заедно да се подкрепяме Simple Smile

# 746
  • Мнения: 667
Добре, този път хващам някого за съвместно плодуване Blush
Започвам с теб днес, иска ми се да е 10 дни, но не знам дали ще се справя. Досега съм се успявала само 5, но резултата ми беше чудесен. Не говоря само за кг, защото е кратко това, а прибран корем, лекота, добър сън, дори не ме е боляла глава.
Успех, Мартина Hug

# 747
  • Мнения: 280
Супер, не съм сама, юхуу Hug
И аз започнах днес, 72,8 кг, а бях 60 кг. Целта ми е да стана 62 кг, тоест трябва да сваля 10 кг. С плодолечението искам да си помогна за тези килограми, които най-много ми тежат и ме карат да се чувствам тежка и безформена. Колкото успея, а после мисля 90 дневна.
Аз още не съм решила колко дни, но ако се чувствам добре ще гледам поне 10 дни и после захранване.
Днес се позапасих с плодове, ям доста, не спазвам грамажи...
До скоро Simple Smile

# 748
  • Мнения: 667
И аз днес също си хапвах доста в количество Stuck Out Tongue Winking Eye, вкл.банани, но аз съм в движение и това ми е най-лесно за носене. Първите дни май винаги съм така, сякаш ме е страх да не остана гладна. После се нормализира количеството, защото ми се издува корема доста драматично след хранене Joy

# 749
  • Мнения: 280
Готвих и се изкуших за пореден път Sad уж само да опитам дали е солено това, което готвя и стана една...
Не мога да се понасям като започна да се поддавам на изкушения вкъщи.
Утре ще съм още по-дебела, това е сигурно.
От утре окончателно започвам.
Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт