Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 26 814
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 670
Ема на мен ми изписаха тот'хема ампули и дори ми хареса на вкус . Много е сладко . От вчера го приемам ,но днес мисля да е както Жана каза схемата ,така че към 5 ще си взема дозата Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 009
На мен ферофолгама не ми харесваше.Болеше ме корема.Незнам дали от нея беше,така си мисля.Малтофер ми харесва повече.Напомня ми на добрия стар Ефизол. Grinning
Аз сега сортирах по цветове бебешките дрешки и пуснах една пералня.Лека по лека почвам са се подготвям.Вдругиден влизам в 45 дневния и вече ме хваща шубето.Хем нямам търпение,хем почвам да се притеснявам. Blush

# 62
  • Мнения: 1 640
Възможни нежелани ефекти
Приемът на СОРБИФЕР ДУРУЛЕС може да се отрази на храносмилателната система – особено при по-продължително лечение или по-високи дози. Възможни са дискомфорт и болка в стомаха, гадене, диария или запек. Лигавицата на хранопровода може да се разрани или да се получат стеснения на хранопровода.

А баш....Simple Smile

# 63
  • Мнения: 217
На мен ми изписаха тази хранителна добавка с желязо и Вит. С https://www.zoya.bg/Течна-хранителна-добавка-с-желязо-и-вит-С-25-мл.3091

Първо ми става лошо докато го пия, после започва да ме боли стомаха и да ми се гади, направо ужас. На мен желязото все още не ми е под нормите, но АГ искаше да ми го вдигне малко и ми каза да пия по 1 на ден. Аз, обаче едва издържам през ден да го пия, направо ми идва да го засиля към коша 😬

# 64
  • Мнения: 35 200
На мен ферофолгама не ми харесваше.Болеше ме корема.Незнам дали от нея беше,така си мисля.Малтофер ми харесва повече.Напомня ми на добрия стар Ефизол. Grinning
Аз сега сортирах по цветове бебешките дрешки и пуснах една пералня.Лека по лека почвам са се подготвям.Вдругиден влизам в 45 дневния и вече ме хваща шубето.Хем нямам търпение,хем почвам да се притеснявам. Blush

Аз точно покрай Ефизола намразих всички тези хапчета за смучене Simple Smile

Аз след седмица влизам е 45 дневния. Обаче така съм се спекла, че няма на къде.. Нямам дрехи за бебчето, няамам НИЩО!!! Даже леглото още не е дошло.

Само разни тестери имам у дома от разли училища. Въобще не се разбира, че в нас се очаква бебе, освен по корема ми Simple Smile

# 65
  • Мнения: X
Аз от Сорбифера имах такъв зверски запек, че не е истина, никаква храна не помагаше, никакви Дуфалаци и сиропи. Само свещички и мини клизмички, направо цял месец докато го пих, полудях.
Също от желязото изпражненията стават почти черни, който не е пил до сега, да не се чуди защо Simple Smile.

# 66
  • Мнения: 4 009
И нашето легло не е сглобено.То даже не е пристигнало още. Simple Smile Чакаме изработка и кой знае кога ще дойде.
Така ми се стъжни живота преди малко с това простиране.Малките дрешки и чорапчета докато ги простра,сто часа.А бая сме накупили.Гладенето като пристигне леглото.Сега ще ги опаковам в торби и така..
От вчера съм с ужасно подути глезени и пръсти на ръцете.Като кюфтета са.И кантара нещо пак тръгна нагоре.Сигурно вода задържам. Neutral Face

# 67
  • София
  • Мнения: 874
На мен ферофолгама не ми харесваше.Болеше ме корема.Незнам дали от нея беше,така си мисля.Малтофер ми харесва повече.Напомня ми на добрия стар Ефизол. Grinning
Аз сега сортирах по цветове бебешките дрешки и пуснах една пералня.Лека по лека почвам са се подготвям.Вдругиден влизам в 45 дневния и вече ме хваща шубето.Хем нямам търпение,хем почвам да се притеснявам. Blush

Аз точно покрай Ефизола намразих всички тези хапчета за смучене Simple Smile

Аз след седмица влизам е 45 дневния. Обаче така съм се спекла, че няма на къде.. Нямам дрехи за бебчето, няамам НИЩО!!! Даже леглото още не е дошло.

Само разни тестери имам у дома от разли училища. Въобще не се разбира, че в нас се очаква бебе, освен по корема ми Simple Smile

И аз бях така до съвсем скоро. Спокойно. С първата покупка ще се отприщиш! Аз имам съвсем малко дрешки, на минимума, така да се каже, но взех одеалце, чаршафчета и пеленки.  Simple Smile
P.S.  И забравих да кажа, аз Малтофера го дъвча. И задължително с храна или след, че още помня онзи ужас, който изживях с първото хапче!

# 68
  • Мнения: 1 130
И аз нямам нищо готово, а времето най добре върви. Мислим с ММ в събота да отидем да вземем леглото, че е в апартамента на свекърите. ММ да изчисте прозорците и да закараме килима от детската за пране.
А в неделя да отидем до моето село, Павел е там, баща ми го гледа. Хем да го приберем, хем да вадя бебешки дрехи и поне това да е готово.

# 69
  • Мнения: 4 009
И аз го дъвча Малтофера ама на мен ми е вкусен.Като бонбонки го ям. Grinning

# 70
  • Мнения: 1 092
Попи, каква е тази тема за масла, може ли да споделиш?

И аз бях оставила гладенето за като дойдат леглото и скрина, ми тук са от неделя, сглобени, но така миришат, че дрехите са си още във вакумните пликове. Имайте го предвид това. 4-ти ден ги оставям отворени, понамалява миризмата, но още се усеща, добре, че е лято и се проветрява. Не че е непоносима миризма, но предпочитам да си ми миришат на бебешки дрешки шкафовете, а не на мебел  Heart Eyes

За разходките гледам да нямам ден без такава, може да е за 30 минути, но не мога само да лежа. А и в нас съм доста активна. Ограничила съм и излизането с кола, за да мога да вървя, обичам да се разхождам като цяло и се чувствам далеч по-добре. Радвам се, че имам и възможност, че в началото покрай отлепването с месец лежане много се бях притеснила, че така ще е до края...

# 71
  • Мнения: 627
И за мен е интересна темата с маслата Simple Smile
Аз също всеки ден си намирам къде да се разхождам и въртя около 3-4 км поне. Бавно, бавно, но да има движение, а и да минава времето Simple Smile
Аз желязо не пия, никой нищо не ми е казвал за желязото  newsm78 А хемоглобина ми е 116, което уж за бременни е в нормата. Засължително ще питам, щом но повечето от вас са им го изписали. Аз още съм си на витамините Прегнакеър + Диаспорал.

# 72
  • Мнения: 406
http://www.bg-mamma.com/?topic=989132

ей тази е последната тема за маслата, аз преди някой-друг час я подкарах, няма изчитане! Grinning

# 73
  • Мнения: 18 750
Това е темата, да. И е n-та подред. Даже едно от момичетата покрай зарибяването с маслата и очевидния интерес в темата си е отворила магазин за такива нещица.

# 74
  • Мнения: 4 009
Тони,с такъв хубав хемоглобин може би не ти трябва желязо.Затова не са ти казали нищо.Моят е 105 и се налага да пия.Как го докарвате тоя хемоглобин с такива хубави стойности?Аз се мъчих месо да ям въпреки че не обичам,и ферофолгама пих.Ами не само че не се вдигна,а още повече взе да пада. Confused

Общи условия

Активация на акаунт