С какво ви дразнят свекървите- 86

  • 94 804
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 667
Това не го разбирам - да играеш табла със свекървата.

# 16
  • Мнения: 4 518
Това не го разбирам - да играеш табла със свекървата.
Защо?

# 17
  • Мнения: 47 993
Вместо да й боядисаш и наготвиш, ц,ц, на къде върви този свят

# 18
  • Мнения: 4 518
Вместо да й боядисаш и наготвиш, ц,ц, на къде върви този свят
Тя е от "сбърканите" свекита. Готвя често, но чистя само нашата част. Тя е с леко OCD и е безумно някой друг да чисти, после пак ще мине след него.
Бих казала, че съм късметлийка с моя мъж и семейството му. Странното е, че те не се разбират...
Иначе луди всякакви. На един бивш още от ученическите години майка му ми звънна и ми каза "ако си бременна, това е мой проблем, него няма да го занимаваш". Историята е малко по-заплетена, но тогава бях девствена.

# 19
  • Мнения: 690
Това не го разбирам - да играеш табла със свекървата.
Нали Simple Smile. Аз с моята само пушим цигари Wink.

# 20
  • Мнения: 7 690
Приказке,  ти се радвай, че и теб те е включила Grinning

# 21
  • Мнения: 22 036
Антигоно, да мълчиш, че може и снаха да ми станеш. Какво са 7 години разлика. На табла няма да те бия, но на Федербал и сантасе със сигурност, а и ще те карам да ядеш кремирани пържоли Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 7 690
Ааааа, никъф шанс! Аз с на Тонка щерката не мож' се конкурирам. Иначе за федербала и сантасето се навивам на мига, пък синковеца ще го оставим да кремира пържолите.

# 23
  • Мнения: 22 036
Той с кремирането ще се справи, защото сесиите му в интернет са по-дълги от времето за приготвяне на годна за ядене пържола Simple Smile.

Аз съм бездетна от вчера и сега съм като луд с картечница, а понеже неочаквано се оттървах от младежа нищо организирано нямам и само дебна форума да захапя някой Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 7 690
Еееее, ми да каже пък той по-отрано следващия път!  Crossing Arms Ще ти пратя моя мъж, ще има да си ловите риба и да фотографствате на воля. Пълно дзен!

# 25
  • Мнения: 4 518
А от свекъра мога ли да се оплача тук или има друга тема? Thinking

# 26
  • Мнения: 22 036
Еееее, ми да каже пък той по-отрано следващия път!  Crossing Arms Ще ти пратя моя мъж, ще има да си ловите риба и да фотографствате на воля. Пълно дзен!

Допълзете заедно. И за теб ще намеря време Simple Smile.

Да не е само спам, да се оплача от бившия и майка му Simple Smile.  Приятелка ми е закупила нещица за подарък, а той не ги е взел, когато са се видяли, с идеята, че пак ще се видят, ама не би. Екс свеки е виновна, явно го е държала строго Simple Smile.

Сега поне имам цел да не надебелея, за да ми станат догодина дрешките.

# 27
  • Мнения: 47 993
А от свекъра мога ли да се оплача тук или има друга тема? Thinking
дай го, какво толкова

# 28
  • Мнения: 25 641
Тя е от "сбърканите" свекита. Готвя често, но чистя само нашата част. Тя е с леко OCD и е безумно някой друг да чисти, после пак ще мине след него.

Ах, с това трябваше да започнеш. "Вашата част" бившата детска ли е, или (уж) отделен етаж?

Скрит текст:
Надявам се, че ще оцениш опита ми 2 в 1 - хем да се запиша по същество, хем и да върна темата в нейното русло според твоето желание.  Wink

А от свекъра мога ли да се оплача тук или има друга тема? Thinking

Скрит текст:
ПП Това всичкото го написах само и единствено от завист, че синковецът вече е зает и не мога да се включа в наддаването за Антигона.  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 12 667
А наддаването ще е силно - няма да се наложи да гледат внуци.

Общи условия

Активация на акаунт