Дискова херния - 16

  • 173 531
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20 190
Melory, ти освен на остеопат, си пила и хомеопатия, така ли да разбирам горният ти пост, и предишният, който намерих:

Скрит текст:
Цитат
Мнения: 20
Melory Re: Дискова херния - 15
♥0 чт, 30 мар 2017, 18:12   #349  
Пиша отзив за процедурата в Остеомед. ... Много съм доволна! Драстична промяна само за едно посещение. За първи път от поне четири месеца мога да се изправя напълно!
Tamanu, нещата, които правят зависят от конкретното състояние и пациент, но техниките са приятни... натискане на определени точки, раздвижване на мускулчета и тъкани. А в началото ти правят нещо като динамична диагностика - проверява се свободата на движение на различни проблемни зони. Май това мога да кажа. Сигурно е много лаическо описание, но...
Остеопата ли ти изписа хомеопатията?
А този Георги Хамамджиев, спря ли да ходиш при него, или той е остеопата?

# 256
  • Мнения: 25
Пила съм хомеопатични продукти по мое усмотрение, както и ензими. Хамамджиев прилага Боуен терапия, но при мен не се получи значително подобрение, затова опитах с остеопатия.

# 257
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Намерих облегалката, която на мен ми помогна да изкарвам по-леко деня в офиса, на стола. Пускам линк тук, но моля, не го приемайте като реклама, нито за решение на проблема - просто улеснение.
http://topofertibg.com/shop/anatomichna-oblegalka-s-masajor-za-krusta/

# 258
  • Мнения: 20 190
И аз съм се замисляла за такава облегалка.

# 259
  • Мнения: 6 159
Най-после да се включа  Peace
Аз имам  една такава за пътуване и една за стола - удобни са и са  комфортни за кръста .

# 260
  • Мнения: 151
Най-после да се включа  Peace
Аз имам  една такава за пътуване и една за стола - удобни са и са  комфортни за кръста .
  

 И аз ползвам такава за стола и ми е удобна,за шофиране съм си направила една малка възглавничка.

# 261
  • Мнения: 20 190
Да ви кажа, че Флекс код премиум е намален в Ремедиум на 34 лв + подарък едно смешно масажорче на ток. Вибрира де, снощи го пробвах на гърба, на кръста не посмях. Но са на изчерпване, имаше само една купчинка пред касата.

Последна редакция: ср, 15 ное 2017, 16:23 от Lemy

# 262
  • На планетата земя
  • Мнения: 769
Какво е Ремедиум,някаква аптека ли?

# 263
  • Мнения: 20 190
Верига аптеки, обаче не се съобразих, е е само в София. Може да се пазарува онлайн обаче, като доставката над 40 лв и под 1 кг. е безплатна.
https://remedium.bg/joints/herba-medica-flex-code-premium-500ml.html

Може да се вземе още нещо до 41 лв и се уреждаш с безплатна доставка. По принцип поддържат много добри цени.

Последна редакция: ср, 15 ное 2017, 17:04 от Lemy

# 264
  • Мнения: 6 159
Флекс код премиум ми предписа травматологът /поне 3 месеца/ за коленете .
Сиропчето има колаген и хиалуронова киселина .
Ревматологът пък /пратиха ме на консултация там / заяви ,че Хондросейф е със същото съдържание ,но по-евтино , а колагенът  и хиалуроновата  киселина ,приети през устата ,не се  възприемали и било излишно  натягане ... newsm78  Така като започнат  да се плюят /докторите/ , направо  ми иде да се  #2gunfire
Същото е  като  противоречивите  мнения и школи  ,  относно  млечните продукти - едните ги препоръчват , другите твърдят ,че даже извличали калция от организма  Whistling

# 265
  • Мнения: 20 190
Оф, то е така, ама...знам ли, и ортопеда ми изписа добавки, и доктора от физиотерапията също, та....пия аз. Нали имам и първична коксартроза и гонартроза, и все се надявам да помогне нещо. Ще го видя и този Хондросейф.

Така и така сме на тая тема, да ви питам, някой пил ли е Босвелия, да даде отзиви, решила съм и това да пробвам.  Thinking
Но виждам в нета продукти с различна концентрация, от 100 до 500 мг, към най-силното ли да се ориентирам?  newsm78

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 13:36 от Lemy

# 266
  • На планетата земя
  • Мнения: 769
Аз съм пила Босфелия, нямаше никаква полза,не си давайте парите за всякакви хранителни добавки.

# 267
  • Мнения: 6 159
Една позната  ме нави да поръча  за двете ни ХЕЛИКС ОРИГИНАЛ капсули . Тя ги изпи и двете шишета  /хем втори тур след 1 месец почивка/ и  едно голямо НИЩО .
Аз  успях да  поизям едната опаковка и реших  да не си го причинявам повече .
 Naughty Не експериментирайте  такива дивотии /особено по интернет / .
Сега съм решила да взимам  3 месеца Флекс код премиум /предписано ми е от травматолог и се купува от аптека/ . После може да продължа с Хондросейф /нали било същото  newsm78 / .

# 268
  • София
  • Мнения: 1 550
Аз от флекс код премиум бях доволна. Пих го в момент на криза и доста ми облекчи. 3 месеца го пих. В ремедиум аптеките често го пускат на промо цена Blush

# 269
  • Мнения: 20 190
Ели, сега им сравнявах състава, Хондросейфа е леко по-слаб и е 28 лв. Ако си вземеш Флекс код на 34 лв, мисля, че е по-добре, на 44лв. мисля, че вече е много.

Общи условия

Активация на акаунт