Дискова херния - 16

  • 172 498
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 159
Ели, сега им сравнявах състава, Хондросейфа е леко по-слаб и е 28 лв. Ако си вземеш Флекс код на 34 лв, мисля, че е по-добре, на 44лв. мисля, че вече е много.
На мен ми дадоха 1 месец да пия 2х10мл , а после по 10 мл \ дневно , така че едно шише е за 50 дни .

# 271
  • Мнения: 20 172
Ами екстра, давай тогава, излиза изгодно.
Ти за каква травма си била на травматолог?

# 272
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте, може ли някой да ми каже приблизителна цена на инжекциите "Discus Compositum" в Европа?

# 273
  • Мнения: 548
Закупени това лято - 24.80 eвро. Още не съм си ги сложила....

# 274
  • София
  • Мнения: 128
Закупени това лято - 24.80 eвро. Още не съм си ги сложила....

Благодаря, ingi.  
Откъде са купени, защото днес във Виена мой познат е питал в няколко аптеки и са му отговорили, че ги поръчват  от Германия. За съжаление той се прибира утре, а времето за доставка било 2-3 дни, така че ще търся други начини.

P.S. Само да добавя, че става въпрос за "Discus Compositum", а не за Discus Compositum N mit Kalmia. Ако вашите са от първия вид и решите , че няма да ги ползвате, моля пишете ми.

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 22:33 от mamatania17

# 275
  • Мнения: 548
Без калмиа ми са, закупени от Мюнхен.Ще ги ползвам, просто чакам още да ме заболи...

# 276
  • София
  • Мнения: 128
Без калмиа ми са, закупени от Мюнхен.Ще ги ползвам, просто чакам още да ме заболи...

ingi, Flowers Bouquet
пожелавам ти въобще да не те боли, но за съжаление кога повече, кога по-малко все ни боли.

# 277
  • Мнения: 548
Без калмиа ми са, закупени от Мюнхен.Ще ги ползвам, просто чакам още да ме заболи...

ingi, Flowers Bouquet
пожелавам ти въобще да не те боли, но за съжаление кога повече, кога по-малко все ни боли.





Благодаря,  след захлаждането и влагата се усещам, че ми е все по-трудно!

# 278
  • София
  • Мнения: 9 926
Някой прави ли упражнения и какви? Отдавна не съм и съм ги позабравил. Ще ми се и сутрин да правя по 15мин. Peace

Оглеждам се и за евтин ергономичен стол (може и втора ръка) с удобна облегалка - за службата, където е някакъв полудетски - без подлакътници и едва изтрайвам и 30мин на него.  ooooh!

# 279
  • На планетата земя
  • Мнения: 759
Май всички сме претръпнали към евтини реклами,още не съм чула някой да е оздравял с криотерапия.
Starrydream,като за начало можеш да започнеш с тези:

http://lubomirivanov.com/tag/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B … 0%BD%D0%B8%D1%8F/

# 280
  • Мнения: 355
Здравейте, днес дойде и моя ред да се сблъскам с тази диагноза... още нищо не съм чела по въпроса. Много ми е гадно, след 3 дена брутални болки сега съм в болница, срашно се нервирам тук, боцват ми по една инжекция сутрин и туй то, даже не знам какво е точно, нестероидно нещо си ми казаха ама не бях на себе си от болка и не разбрах. Ще се върна да чета и тогава ще задавам въпроси, но засега искам само нещо да питам - скенер дистатъчно ли е за диагностициране понеже вчера казаха, че ще ми правят и ЯМР, днес казват, че резултата от скенера бил категоричен и нямало нужда от ЯМР.

# 281
  • Мнения: 6 159
На хубав скенер и при  грамотен доктор ,който да го разчете , се вижда  добре хернията . Аз си снимах на скенер  мойто съкровище /ДХ/ и се установи ,че "няма динамика" спрямо първоначално установената херния .
ЯМР-то е  повече  като за пред операция  newsm78 , освен това по   здравна каса едва ли ще мине , а е 300 лв. Може би  ще е необходимо  ако хернията е на някакво  по-скрито място .
Успех  Peace !

# 282
  • Мнения: 355
Явно не е на скрито място, казаха „добре се визуализира„ .... оф, какво ми дойде да главата 😢 моля за препоръка за читав невролог да се следя, ако случайно има по ЗК, ако няма ще плащам, какво да се прави... толкоз ми е писнало вече, тамън мислех, че се оттървах от лекари и айде пак... а, евентуално и физиотерапевт ще ми трябва, за Варна става въпрос. Хелп, много ми е притеснено, с малко дете съм, на 30 години не очаквах, че мога така да се скопосам, уж тренирам, уж се поддържам пък то какво стана, сбогом любим мой фитнес. Реве ми се направо. Помрънках си 😕

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 01:38 от *Mariana*

# 283
  • На планетата земя
  • Мнения: 759
Мариана,диагнозата се доказва 100 % само с ядрено-магнитен резонанс,аз лично на скенери не вярвам ,а и облъчването е много голямо.Във Варна съм ходила на невролог в транспортна болница при д-р Галини Христов работи със здравната каса тел.0887 877 302,неврохирург харесвам само проф.Явор Енчев в Терапията.На физиотерапия ходя напоследък в курортна поликниника,но съм ходила и в Терапията в ДКЦ то.ЯМР -то само за инфо вече е 320 лв.в сити клиник.Първия път когато ме хвана и аз бях на 30 год.с малко дете,с времето се свиква,а пък се и научаваш.

# 284
  • София
  • Мнения: 9 926
Май всички сме претръпнали към евтини реклами,още не съм чула някой да е оздравял с криотерапия.
Starrydream,като за начало можеш да започнеш с тези:

http://lubomirivanov.com/tag/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B … 0%BD%D0%B8%D1%8F/
Благодаря.
От СПА процедурите кое (не) е препоръчително? Скоро ще ходя.

Общи условия

Активация на акаунт