Масажна седалка

  • 8 003
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 348
Джулая, благодаря!  Добавката при първа възможност ще я взема.Колаген пия, но моя май е само за кожата.Люлката и на мен ми е любима.На работа гледам да се навеждам, усуквам.
Мерси и за сайта!

Тази Лидълската и тя не е много евтина.

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 844
Джулая, благодаря!  Добавката при първа възможност ще я взема.Колаген пия, но моя май е само за кожата.
В аптеките е пълно със сходни добавки. Със сигурност ще намериш подходящи продукти, но нищо друго не съм ползвала и не мога да ти препоръчам.
Скрит текст:
Геленкфит съм го взимала на 56 лв. в промоция. Като ориентир Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 348

Скрит текст:
Геленкфит съм го взимала на 56 лв. в промоция. Като ориентир Peace

Това вече е съвсем друго  Sunglasses

Знам, че има много, но аз не обичам да купувам какво да е, трябва да е проверено, ефикасно  Crazy
Преди време търсих за една колежка и бях намерила някаква пак скъпа добавка с много богат състав, ако се сетя коя беше ще я постна тук.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 930
Последно ми препоръчаха това. По технология, която да ва над 90% усвояемост.
https://www.pm-international.com/en/shop/fitline-products/fitlin … ealth/?TP=6187386

# 19
  • София
  • Мнения: 9 930
В Лидл имаше на разпродажба седалки - но трябва да на място да се гледа, ако нещо е останало  Peace

# 20
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 844
В новите брошури на ЛИДЛ има масажна седалка и масажна яка:

# 21
  • София
  • Мнения: 12 006
Това миналогодишните седалки ли са или са други?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Приличат на миналогодишните ама май са 12лв. по скъпи  Laughing. По спомен моята я взех за 99лв.....но може и да греша.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 006
Питах в лидълската тема и казаха, че били други.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 348
Аз замених седалката за други неща-едното е масажна възглавничка.С нея ми харесва.Слагам я така както имам нужда да ме масажира.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 930
Какво значение има какви са били миналата година, като гледам само калъфката е по-друга.

Аз замених седалката за други неща-едното е масажна възглавничка.С нея ми харесва.Слагам я така както имам нужда да ме масажира.
Взех такова-не става, само вибрира.
Не знам защо не са пуснали шиацу-възглавницата за кръста...тя също беше 35лв, но с въртящи глави ако не се лъжа.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 006
Какво значение има какви са били миналата година, като гледам само калъфката е по-друга.

Аз замених седалката за други неща-едното е масажна възглавничка.С нея ми харесва.Слагам я така както имам нужда да ме масажира.
Взех такова-не става, само вибрира.
Не знам защо не са пуснали шиацу-възглавницата за кръста...тя също беше 35лв, но с въртящи глави ако не се лъжа.

50 или 55лв. беше лидълската и не вибрира, а й се въртят главите и има инфраред. 35лв е за врат и е в момента в лидл на промоция, ама не знам дали масажира или само бибрира.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 930
Да, 50 и нещо, а доволна ли сте?

# 28
  • София
  • Мнения: 12 006
Да, добре масажира, а инфрареда затопля приятно. След 15 мин се изключва автоматично /заради защита/, но може пак да се пусне. Лошото е, че масажира само на 1 място и за да си масажирам целия гръб, трябва аз да се местя аз спрямо възглавницата. За това се замислям дали да не си взема цяла седалка, но не знам там дали главите се местят нагоре надолу /на лидълската/ иначе по дригите магазини има с много глави по цялото протежение на гръбнака, ама 360 и нагоре лв. ми идват вповече за една масажна седалка, точно сега преди колените пазарувания, а лидълската е 111лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 930
Вземи си. Движат се до горе почти и загряват. Може и само долна зона да масажира.

Общи условия

Активация на акаунт