Форумски липси - 5

  • 171 531
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 17 285
Никси си е екстра, в Холандия живее Simple Smile

# 826
  • София
  • Мнения: 23 097
Дотук разбрахме, че всички, които са напуснали форума, се чувстват прекрасно и са щастливи.  Grinning
В тази връзка да кажа, че и viliko ми изглежда в чудесна форма и се чувства идеално.  Peace

# 827
  • София
  • Мнения: 5 883
Ама уточнявайте, във фейса ли се чувстват и изглеждат така или наяве, че има значение.. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 828
  • София
  • Мнения: 12 140
Ама уточнявайте, във фейса ли се чувстват и изглеждат така или наяве, че има значение.. Stuck Out Tongue Winking Eye
Тук ми липсва търкалящия се от смях емотикон Simple Smile))

# 829
  • София
  • Мнения: 23 097
Моето по-скоро беше иронично.  Wink Но да, съдейки по снимките, Вили изглежда напълно нормално. Не знам дали е екстра, идеално, великолепно и прочее интересни определения.

# 830
  • Мнения: 17 546
Аз па не виждам нищо търкалящо се смешно! Последно пихме вино и ядохме паста с Никси преди няколко месеца когато си беше в България по работа, ми да - страхотно изглежда, страхотно се чувства, страхотно си изкарахме. Други въпроси, за да се потъркаляте още? Rolling Eyes ooooh!

# 831
  • София
  • Мнения: 12 140
Аз па не виждам нищо търкалящо се смешно! Последно пихме вино и ядохме паста с Никси преди няколко месеца когато си беше в България по работа, ми да - страхотно изглежда, страхотно се чувства, страхотно си изкарахме. Други въпроси, за да се потъркаляте още? Rolling Eyes ooooh!
Аз се смях на лафа, не на това, че потребителката е добре. Хубаво е всички да са добре, но лафът също е добър.

# 832
  • Мнения: 9 571
Лили, аз го разбрах така, не че за теб конкретно:
Скрит текст:
Вероятно и те това имат предвид, и затова им е смешно Simple Smile

# 833
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
С Мадам Дьо Помпадур какво стана? И тя от доста време не пише.

# 834
  • Мнения: X
С Мадам Дьо Помпадур какво стана? И тя от доста време не пише.

Която беше в Дания ли?

# 835
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Холандия не е ли, Чек?

# 836
  • Мнения: X
В Дания беше, Копенхаген.

# 837
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Аз явно нещо съм се заблудила. Имаше хубаво чувство за хумор

# 838
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Да, тя. В Дания беше.

# 839
  • Мнения: 2 111
Muneca de porcelana беше приятен потребител, дали се подвизава с ново име?

Общи условия

Активация на акаунт