Форумски липси - 5

  • 171 533
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 19 027
А на Шантала останалите акаунти, с които се възхищаваше на себе си, спряха ли ги насилствено, тя сама ли се отказа да поддържа толкова самоличности или аз чета неправилните подфоруми, че не ги виждам?

# 841
  • София
  • Мнения: 62 595
Кои са те?

# 842
# 843
  • София
  • Мнения: 5 883
Плаша се вече с какво се занимавате, някакви акаунти, неактивни от 5 години, не ви е скучно...

# 844
  • Мнения: 19 027
Плаша се вече с какво се занимавате, някакви акаунти, неактивни от 5 години, не ви е скучно...

Кое пък толкова те плаши? Попаднах на стара тема, видях въпросния ник и се сетих, че беше доста смехотворно положението.

# 845
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сетих се за една потребителка, Рени се казваше, ако не се лъжа, бяха й открили МС в начален стадий. Някой има ли представа как се развиват при нея нещата?
Случайно видях въпроса ти, аз съм Рени. Благодаря, че се интересуваш, в цветущо здраве съм (да чукам на дърво). Нямам МС, диагнозата ми се оказа опит за точене от ЗК или някаква друга далавера с ваксина от Монреал.
Липсват ми няколко дУши от темата ми за МС и от други теми, в които пишехме заедно, и които не посещават вече форума (или поне не със старите си регистрации). Надявам се, че са добре.

# 846
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, Рени, ама и аз те помня и липсваше, а ти си била тук.
Имам спомен, че като че ли сме на една дата родени или просто сме една зодия - водолей. Участвахме в едни теми с идентични позиции на неверници.

# 847
  • Мнения: 24 351
С Мадам Дьо Помпадур какво стана? И тя от доста време не пише.
Точно за нея си помислих, като видх темата.

# 848
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, Рени, ама и аз те помня и липсваше, а ти си била тук.
Имам спомен, че като че ли сме на една дата родени или просто сме една зодия - водолей. Участвахме в едни теми с идентични позиции на неверници.
Да, така беше.
Водолейки сме, да Wink Peace

# 849
  • София
  • Мнения: 62 595
Значи е бил по-малкият дявола, ама да ти изкарат акъла!
Моля, хора, когато си сменяте никовете, но не се криете под новия, пишете си отдолу стария ник! Simple Smile Случва се да се изгубят пароли и прочие, друго си е човек да знае кой кой е, толковагодини сме тук вече. А криещите се са ясни - сърби, боли, драго ми е. Обаче и те се издават в един момент.

# 850
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
С Мадам Дьо Помпадур какво стана? И тя от доста време не пише.
Точно за нея си помислих, като видх темата.
Явно никой не знае за тази съфорумка.
С Рейнбоу какво се случи? С бан ли е?

# 851
  • Мнения: X
AbsurT се губи в последно време.

# 852
  • Мнения: 11 569
Май била с бан, някъде скоро четох.

# 853
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само изказах предположение в оплакваческата тема.

# 854
  • Мнения: X
SaRaNia, много се  радвам!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт