Всякакви въпроси относно съдомиялните - 20

  • 76 318
  • 727
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 66
Не се вижда много добре, но мисля че в отелението от ляво на снимката се слага препарат (гел, таблетка или прах), а в другото се сипва гланц.
Благодаря, и аз така реших просто ми се стори, че е прекалено малко отделението,  сякаш е само за таблетка, снимката се е качила на половина. Много ми помогна,
чуствах се като пълен индианец, като я погледна тая съдомиялна 😂

# 271
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 706
Отделението /това с врътката/, от ляво на втората  снимка е за гланц/препарата подпомагащ изсушаването/, другото което е в дясно и е само с капаче е за таблетка, прах, капсула или течен.

# 272
  • София
  • Мнения: 142
Не се вижда много добре, но мисля че в отелението от ляво на снимката се слага препарат (гел, таблетка или прах), а в другото се сипва гланц.
Благодаря, и аз така реших просто ми се стори, че е прекалено малко отделението,  сякаш е само за таблетка, снимката се е качила на половина. Много ми помогна,
чуствах се като пълен индианец, като я погледна тая съдомиялна 😂
Няма страшно, нали за това сме тук-да си помагаме Simple Smile

# 273
  • Мнения: 38
Благодаря за съветите, определено ще помисля за избора.

# 274
  • Мнения: 38
Решихме да вземем по-голяма, след като демонтираме шкаф и леко разместване на някои уреди ....

Колебая се между тези модели :

АЕГ - http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … F56322W0/p/687462

Беко - http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … -28430-W/p/680662

В темата за марките Беко има повече гласове,но имаме хладилник на тази марка и не сме доволни.

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
АЕГ-то бих взела аз.

# 276
  • София
  • Мнения: 12 006
И аз бих взела AEG-to. Няма място за сравнение на качеството на двете марки. Ако ги разгледаш на живо сама ще се убедиш - като ги отвориш самите материали вътре от които са направени корпуса и кошниците си личи, че има огромна разлика в качеството.

# 277
  • София
  • Мнения: 12 554
Petrichor, аз бих си взела Бекото. Такава и си купих де. В днешно време всички уреди ги правят да си изкарат гаранцията. Така че не бих дала повече пари. От март досега миялната ми работи всеки ден, а през уикендите по няколко пъти на ден. Много съм доволна.

# 278
  • Мнения: X
И двете ще вършат работа. Естествено АЕГ ще е от по-стабилни и качествени материали и затова е по-скъпа разбира се.
Аз бих взела АЕГ като въобще не ме касае марката а просто в момента са с 5 години гаранция. То е същото ако купите Бекото и си доплатите още 3 години гаранция - за същата сума ще имате Беко с 5 години гаранция а сега АЕГ с 5 години гаранция.

# 279
  • Мнения: 14 498
Ако почнеш да четеш стари теми във форума ще установиш, че всички са с Беко. Което са мен поне беше доста любопитно предвид често срещаните коментари за продаване на профили за реклама.
АЕГ - категорично!

# 280
  • Мнения: 38
Благодаря ви момичета, спряхме на АЕГ Simple Smile 
В магазина обаче нямаха бройки тъй като била по-стар модел и единствения вариант без да чакаме е да вземем мострата,като направят отстъпка от цената. Другата опция е да докарат бройка,която не е била изложена от Варна,но се чака около 10тина дни. По мострата имаше мазни следи от отпечатъци и нещо ме отказа, та ще изчакаме за неразпечатана.

Още веднъж ви благодаря за съветите и помощта с пожелание да ви се  връщат в още по-хубави и функционални домакински помощници  Heartpulse

# 281
  • Мнения: X
Внимавайте със регистрацията на продукта. Промоцията с 5 год. гаранция е до 31,12,2017.

# 282
  • Мнения: 5 635
Ако почнеш да четеш стари теми във форума ще установиш, че всички са с Беко. Което са мен поне беше доста любопитно предвид често срещаните коментари за продаване на профили за реклама.
АЕГ - категорично!
Да, аз имах Беко за вгражданe, сегашната ми също е Беко, свободностояща. Имам и готварски плот и сушилня на марката. Не са от най-скъпите и при проблем ще ги заменя, без да ме е яд за парите, защото са се изплатили. Като за цената им, съм доволна. Къде да се обадя за хонорара?
При конкретния избор, зависи какво е важно за потребителя - например на мен ми е удобно да има трета кошница уреда,за друг е важна марката, за трети броя програми и температури.

# 283
  • София
  • Мнения: 12 006
Petrichor да ти е честита и да ти служи дълго и вярно Simple Smile .

# 284
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам питане "Защо когато се извадят съдовете от миялната са побелели и защо започнаха да ръждясват големите кошници нещо разяжда PVC покритието?" Ако някой може да даде някакъв съвет ще бъда благодарен! Миялната е БЕКО ако има значение!

Общи условия

Активация на акаунт