Повод за съмнение

  • 26 325
  • 179
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29 937
rain_bs , някои хора ползват хиперболи в речта си.  Peace /цитатът е леко неправилно изваден от контекста/

А ако той реши да ѝ даде свободно, защото е проверяван без да е виновен? Недоверието може да бъде доста обидно и не е част от една нормална връзка.

+1  bouquet

# 61
  • Мнения: 3 731
Аз искам да попитам някой чете ли условията, с които предварително трябва да се съгласите, за да инсталирате каквото и да е приложение във вашия телефон? Всички приложения искат ПЪЛЕН достъп до всички фунции на телефона ви: камера, микрофон, снимки, регистри на проведените разговори, указателя с телефонните номера, налични приложения и т.н. Това означава, че всяко едно приложение може инкогнито да "влиза" в телефона ви по всяко време. Би било добре да се помисли преди да започнем да обвиняваме партньорите си. Ако имаме акъл да мислим...

# 62
  • София
  • Мнения: 17 897
На някои приложения можеш спокойно да цъкнеш, че не даваш достъп. Аз и до местоположението си не давам достъп и ако ми трябва нещо, свързано с картата и gps, само тогава отивам  в настройките да дам достъп.

# 63
  • София
  • Мнения: 16 167
Напоследък често се случва вайбърът му да показва,че влиза през 2-3 часа в рамките на деня (включително и вечер,когато би трябвало да спи).

Не съм чела нищо, след първия пост. Но това ми се е случвало с вайбър, месинджър и фб на дъщеря ми.
Давам пример - на гости сме при нея  в чужбина, говорим си, вечеряме, лягаме си. Тя не докосва тел. или друго устройство. После ми показва, че е активна там по  време, в което правим друго или тя спи.
Същото ми се е случвало и с вайбъра на Скъпия в София. А той дори не знае как да комуникира през това приложение, говори само по тел. Обясних си, че е от включения интернет, активен тел.
И написаното от Манекена  подтвърждава моето обяснение.

# 64
  • Мнения: 12 473
ММ преди време истерясваше когато е далеч от къщи и ми пише на месинджъра посред нощ. Че не съм му отговаряла, а е 3 сутринта и ме виждал онлайн..😂

# 65
  • Мнения: 25 825
То така стават разводите днес...  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 24 839
А колко по- свободни бяхме преди- щом затвориш вратата зад гърба си, никой не те знае къде отиваш и с кого се срещаш.
Да не говорим, че вдигнеш ли слушалката на телефонЯ, за да дава заето, уж че е блокирал, си осигуряваш спокойна нощ.

# 67
  • София
  • Мнения: 16 167
И пречиш на дуплекса, ако чака важно обаждане  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 12 473
То така стават разводите днес...  Mr. Green
Баш..😂😂😂
За единия фейс, вайбър, етц.

# 69
  • Мнения: 25 825
И пречиш на дуплекса, ако чака важно обаждане  Mr. Green

Е, все пак скандал със съседите е за предпочитане, отколкото с милото, недай си боже и развод...  Mr. Green
Особено ако имаш котка, която често събаря слушалката на телефона.  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 4 366
Аз ползвам вайбър рядко и даже откривам, че някой ми е пратил съобщение там на следващия ден или след 2 дни (примерно). Обаче като отворя вайбър-а си ми пише - последно online преди 2 часа.. а аз не съм влизала от предния ден. А един познат пък веднъж ми каза, че не можел да ми пише, защото не можел да ме хване online. Пък аз съм с мобилен интернет от оператора и съм на линия непрекъснато.

# 71
  • Мнения: X
А колко по- свободни бяхме преди- щом затвориш вратата зад гърба си, никой не те знае къде отиваш и с кого се срещаш.
Да не говорим, че вдигнеш ли слушалката на телефонЯ, за да дава заето, уж че е блокирал, си осигуряваш спокойна нощ.
Че то и сега има решение, стига да искаш....     Laughing
Аз например излизам без телефона.Взимам го само, ако чакам специално обаждане и ми се налага да изляза.
А преди да си легна просто го изключвам.Оставям го включен само ако сина е навън досред нощите....
А, и интернета ми е изключен в 99% от времето.Включвам го "нарочно" ако трябва да видя/прочета нещо, след това пак му дърпам шалтера.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 125
На мен не ми стана много ясно... Авторката профилактично прави прегледи на телефона на приятеля си, за да го държи под око, и за да хване някаква индикация на евентуален флирт с друга? ОМГ, ще падна! Не би ми и минало през акъла да взема телефона на мъжа ми и да започна да ровя. Ми той не ми дава грам повод за съмнение, че има нещо. А сигурно ми изневерява, та се цепи по шевовете, след като не го следя изкъсо.  Joy

# 73
  • Мнения: 14 654
Още по-странна е ситуацията - вайбър показвал, че човекът е онлайн, когато не си пишел с нея и това е повод да му поиска телефона за проверка. И авторката вярва, че това е проблем и пита дали сме имали същия. А че нормалните хора не проверяват във вайбър кой кога е онлайн, не се замисля и че всъщност проблемът не е с вайбър, а с нейната глава и никой нормален не следи половинката си кога е онлайн.

# 74
  • Мнения: 125
Аз пък подкрепям авторката.Казали са го хората:
"Проверката е висша форма на доверие."
След като самата авторка,е почувствала съмнение и нужда да провери,никой от Вас няма право да и казва,че е луда или болна или каквато и да е обидна дума.

Общи условия

Активация на акаунт