Завършване на жилище

  • 81 878
  • 998
  •   1
Отговори
# 705
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Мда де, ако всичко му харесва за какво е темата? Simple Smile
Не е да оплюем вкуса на Иван.
Темата е много полезна, между другото. Peace

Би ли ми показала къде някой 'плюе' по вкуса на Иван? Няколко човека изказахме различно мнение, което е наше право, след като темата е публична. Ако греша мооля да ме поправиш.

Бежаво и кафяво е скучно и демоде, да. Особено кафяво изобщо не ми допада като цвят за баня. Навява не особено приятни асоциации. Мисля, че темата 'покажете си банята' още съществува. Там могат да се видят завършени бани, които са много красиви. Освен, че я правиш за себе си, Иване, мисли и как ще се продаде в един момент този апартамент Wink Ако сега правиш баня, каквато беше модерна преди 15 години, как ще изглежда тя след още толкова?

# 706
  • Мнения: 11 849
Нека оставим човека сам да си избира цветовете.  Тези цветове на картинката май са доста далеч от реалните, така че в готов вид може да е съвсем различно.

# 707
  • Мнения: X
Модата е последното, което би ме интересувало в обзавеждане на едно жилище. Целия апартамент ще се върти около подобни цветове заедно с някакво сиво. В момента съвсем други цветове са модерни. Не ми допадат грам.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 200
Поне не е в така модерния Пачуърк, като тръгнахме за плочки и лошо ми стана. В Баня стил 90% са с тази шарка, разликата е само в детайлите на елементчетата.

# 709
  • Мнения: 3 562
Тя модата постоянно се сменя, дори и да я направи по последен писък сега, след 5-10 години вече няма да е актуална. Така че, той да си я харесва, но за мен лично е по-важно помещението да е фукционално, качествено направено, да не се занимава с поправки. Иначе да сме живи и здрави, да изкарваме пари и да можем след 10-15 години да си позволим или нови жилища, или да си освежим интериора.

# 710
  • Мнения: X
Аз си мечтая за дюс баня. Без шарении, а едноцветна. Качествени, "баровски", красиви едноцветни плочки. Очите ми се умориха вече от шарения навсякъде.

# 711
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Модата е последното, което би ме интересувало в обзавеждане на едно жилище. Целия апартамент ще се върти около подобни цветове заедно с някакво сиво. В момента съвсем други цветове са модерни. Не ми допадат грам.

Сиво и бяло е доста по-добра комбинация за банята.

# 712
  • Мнения: 418
Как почистихте праха от стените и подада, за да положите подовата настилка и латекса?

# 713
  • Мнения: X
И аз това се чудих как точно трябва да почистя тази свинщина от натрошена замазка навсякъде, след като направят банята предполагам ще стане още по-зле... Пробвал съм да чистя такова нещо с обикновенна прахосмукачка но я задръстих

# 714
  • София
  • Мнения: 8 306
Има необикновени прахосмукачки, строителите ги имат.
Така нар. обикновенни имат изрично указано, че не с трябва да се използвар за тази цел.

# 715
  • Мнения: 11 849
Има професионални, строителни прахосмукачки за строителен прах и по-дребни парчета мазилка. Това с обикновената ...и аз на млади години, като оправяхме първото си жилище, потроших чистак новата си прахосмукачка-хахахха  Head Band и рев ревах за нея. Sob
След като се почисти със специализираната, е добре да се мине и с влажна кърпа.
Нещо такова са, има най-различни марки: http://www.cimex.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE%D1%81%D0%BC%D … imex-vac30cy.html

# 716
  • Мнения: X
Тоест да питам инвеститора дали може да ми услужи? А ако не могат? Не ми се купува такава специализирана техника за едно чистене

# 717
  • Мнения: 3 562
Тоест да питам инвеститора дали може да ми услужи? А ако не могат? Не ми се купува такава специализирана техника за едно чистене
Ivan, твоята баня колко квадрата е, писа че 2000 ти иска за труд, това включва и монтаж на моноблок, батерии, шкафове, аксесоари, нали? А от материалите нещо включва ли, напр. лепило, фугираща смес.. И ние сме в процес на търсене на майстор за баня и се опитвам да сравня.
За почистването след ремонт на нас са ни го включили в офертите, но за стените честно казано не вярвам, че ще се задълбочат. При теб вариант е да търсиш някой с такава прахосмукачка или да наемеш.

# 718
  • Мнения: X
Майсторът ти е длъжен да има такава прахосмукачка. Иначе не е никакъв майстор,:sunglasses: нашия направи ремонта и после всичко си почисти човека

# 719
  • Мнения: 888
Майсорът  не е длъжен, но повечето си чистят след себе си, следователно имат такава.

Общи условия

Активация на акаунт