Дневникът тема 85 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 060
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 695
Скрит текст:
НоМе, помня ти снимката. Колко още искаш да сваляш?
имаше, имаше Yum Щом дънките дето ги носих зимата сега ми бяха тесни като ги обух Imp Но вече са под контрол нещата.
Уж не ям тестени неща, а и нали бях на либерално НВ ВМХ? Може би съм прекалила с количеството, знам ли от къде съм качила тия килца?
Но при мен 90ДД работи безотказно. Ако искам да свалям винаги мога да го направя с нея.
Колко пъти си я правила досега?
И не се ли притесняваш, че в един момент ще спре да ти действа?Както става по принцип с повтарящи се диети?




Не съм съгласна с това, че ще спре да действа. А и 90ДД може да бъде режим на хранене за постоянно, не в строгия си вариант от 90-те дни, а като правила на разделност според режим почивката.  В основните си принципи 90 ДД е разделно хранене (с малки вариации, но това са подробности).

За първи път я правих през 2013 г. 90-те основни дни, 90 дни почивка, след това още веднъж 90 дни, тогава свалих от 104 кг. до 67-68 кг. След това правих опити с други режими, спорт и т.н. стигнах най-ниско тегло 64 кг. През годините след това много пъти съм правила режимни четворки. Винаги съм имала резултат от тях, по принцип и от самият режим.



# 16
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
NoMe, напълно съм съгласна с теб ама то по същество всички хранения които се предлагат тук са на принципа на доброто старо разделно хранене Simple Smile
Например НВ ВМХ което аз спазвам изключва въглехидратите и те не бива да се смесват с мазнини защото става мазало - това си е разделяне Simple Smile
Сигурна съм че има и други примери за хранене в които се разделят храните по видове - например моното което скоро се коментираше Simple Smile
Очевидно в света на диетите има стари принципи които само се представят по нов начин Simple Smile Ето преди повече от 10 години спазвахме диетата на руския елит, а то се оказа точкова диета която сега по същество си е  НВ ВМХ Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 740
Нова тема Heart



Дойде сезонът на ряпата, цвеклото... много ги обичам, ама пусто - високи гликемични индекси Sad Ще си позволявам по малко...


Тренирам: крака, корем

Добавки: BCAA, колаген

Значи ,Блеки  момичетата от ВМ темата  въртяха една рецепта за ферментирало цвекло-ставало страхотно и се понижавала захарността ! Ще я потърся после и аз ще си правя! Това вместо запис:stuck_out_tongue_winking_eye: после ще се обяснявам!

# 18
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
НоМе, помня ти снимката. Колко още искаш да сваляш?
имаше, имаше Yum Щом дънките дето ги носих зимата сега ми бяха тесни като ги обух Imp Но вече са под контрол нещата.
Уж не ям тестени неща, а и нали бях на либерално НВ ВМХ? Може би съм прекалила с количеството, знам ли от къде съм качила тия килца?
Но при мен 90ДД работи безотказно. Ако искам да свалям винаги мога да го направя с нея.
Колко пъти си я правила досега?
И не се ли притесняваш, че в един момент ще спре да ти действа?Както става по принцип с повтарящи се диети?



Не съм съгласна с това, че ще спре да действа.
Скрит текст:
А и 90ДД може да бъде режим на хранене за постоянно, не в строгия си вариант от 90-те дни, а като правила на разделност според режим почивката.  В основните си принципи 90 ДД е разделно хранене (с малки вариации, но това са подробности).

За първи път я правих през 2013 г. 90-те основни дни, 90 дни почивка, след това още веднъж 90 дни, тогава свалих от 104 кг. до 67-68 кг. След това правих опити с други режими, спорт и т.н. стигнах най-ниско тегло 64 кг. През годините след това много пъти съм правила режимни четворки. Винаги съм имала резултат от тях, по принцип и от самият режим.



Ама аз не споря....    Laughing , нямам опит с диети.
Просто чета доста и все попадам на постове разни, че една диета е ефикасна основно първия път. Всеки следващ или вече не действа, или резултата е много по-бавен и незадоволителен.
Дали е така, не знам....така съм чела, стана ми интересно дали наистина е вярно.

Аз пък освен ядки и тахани, не обичам и репи, цвекла и прочие зимни зеленчуци.Предвид, че и плодовете зимата са малко или никакви, за мен зимата е най-благодатния сезон за сваляне на кг.
Мога да карам цяла зима на месо/яйца/риба със зеле/кисело зеле/туршии....отвреме-навреме някоя мандаринка за разкош.

# 19
  • Мнения: 2 695
Също така зависи и колко имаш за сваляне. Аз сега и да искам не мога да сваля 40 кг., просто защото не стартирам от 104, а от 68 кг. Така че всичко е относително казано.

pvacheva всяко ново е добре забравено старо Yum


Амурче, не, не спорим, няма такова нещо YumPurple Heart

# 20
  • Мнения: X
Скрит текст:
Също така зависи и колко имаш за сваляне. Аз сега и да искам не мога да сваля 40 кг., просто защото не стартирам от 104, а от 68 кг. Така че всичко е относително казано.

pvacheva всяко ново е добре забравено старо Yum


Амурче, не, не спорим, няма такова нещо YumPurple Heart
Абе, аз да уточня ...щото такова, каза, че не си съгласна.     Hug

# 21
  • Мнения: 3 067
NoMe, ти си я правила два пъти, така ли?
Аз съм я правила със сигурност над 4, колко точно не помня.
 За жалост опита ми от последните два пъти не беше положителен, нямах никакъв ефект. Свалях в плодов, а понякога, ако си ям ядките и не свалях и така си въртях някакви грамове на долу на горе, но прогрес нямах. А дори ВХ ден не правех Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 695
Двата път ми бяха първите и основните, с които свалих килограмите. След това през годините съм правила доста режимни четворки, дори по месец и повече време.

Госпожице аз останах с впечатлението последния път като прави 90 ДД, че не го караш много по правилата. Не знам защо имам това впечатление, явно от менютата, които споделяше. А не изключвам въобще вероятността и аз да бъркам. Извинявай ако е така.

# 23
  • Мнения: 3 067
Бъркаш.
Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 695
Може. Извинявай тогава, заблудила съм се Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 25
  • Мнения: X
Благодаря за темичката
 От утре пак започвам НВХ, че му отпуснах края..
Успех на всички. Simple Smile

# 26
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Благодаря за темата.Стартирам този месец със тегло 78,5кг.От утре започвам със тренировките-три пъти седмично-ще е трудно начало предполагам,предвид факта че два месеца не съм тренирала въобще.

# 27
  • Мнения: 208
И аз се записвам в темата.Мислите ли че от киселото се задържа вода, снощи хапнах доста кисели краставички и днес кантара беше нагоре, а не съм се теглила от няколко дни, дали е трайно качен килограм или вода?Днес ми е много криво, подтиснато и ми дойде, абе крив ден:pensive:

# 28
  • Мнения: 15 027
От киселите краставички се задържа вода, аз поне задържам. Ама те не са само кисели, ами и солени Simple Smile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Стартирам месеца с нещо ново - въвеждам сутрешна закуска. Не закусвам по принцип, но искам да видя как ще ми се отрази промяната.
Правих печена тиква в събота. Много вкусна и без добавки, но ужасно много ме разяжда. Приключвам я днес и повече няма да купувам Frowning1
Според вас възможно ли е домашната майонеза да не ми се получава заради домашните яйца. Втори опит правя и не става. И в хладилника я сложих, яйцето се утаи, отгоре остана зехтина. А майонеза не правя за първи път все пак.
Flowers Hibiscus за темата.

Общи условия

Активация на акаунт