Дневникът тема 85 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 119
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 030
Привет, момичета!

Кака ви откри топлата вода.  Laughing Намалих И мазнините и воала- 50.8кг! Явно съм се оливала с таханите, ядките и кокосовото масло.  Laughing

От говеждо качвам, от свинско качвам (бекон), от бронирано кафе също. А от пастирски пай и чили задържам води като обезумяла. И то ги ядях 1 седмично!

Дано се похваля с 4та пейка скоро. Мускулите си стоят, имам супер дефиниция на горните 2 плочки, но долни нямам.  Twisted Evil Облиците са ми дефинирани, но те си бяха там и на 56кг. Rolling Eyes

Днес съм на яйца, пилешки пържоли и Дижонска горчица без захар.
Чак след 2 седмици ще си позволя сурови веган сладки, намерих си рецепти и ще ги споделя, ако искате, но май ги знаете- топчета от фурми с фъстъчено масло потопени в черен шоколад, топчета тахан със стафиди, бадеми и кокос оваляни в сезам.... Heart Eyes Много искам да ги опитам.

Вчера си направих и менютата за празниците, знам с точност какво ще правя и се чувствам супер организирана.
Защо не пишете? Hug Hug Hug

# 661
  • Мнения: 15 104
Аз съм трета седмица на глад, обаче кантарът не мърда. Може от хапчетата да задържам вода. Ама засега ми е по-важно да оздравея.

# 662
  • Мнения: 5 108

Защото декември по традиция е труден за диетуване, първата седмица на януари ще се напълним Simple Smile

И аз му отпуснах края - то не са мандарини, вино...

# 663
  • Мнения: 7 805
И аз му отпуснах края - то не са мандарини, вино...
и шоколад

# 664
  • На топло
  • Мнения: 4 130
И аз му отпуснах края - то не са мандарини, вино...
и шоколад
И френски макарони 👅
Много исках да се отпусна по празниците, без свинско преяждане естествено, но НЕ.
Ще се отпускат отличниците, които цяла година спортуват и не се подават на изкушения.
Голямо шоу е месец декември, случват се много неща и повечето са придружени с маса, какво сега, не мога да се затворя вкъщи и да скучая... 😂
( имам извинение)

# 665
  • София
  • Мнения: 3 724
Аз съм със стомашен вирус, въпреки че го карам най-леко от всички домашни. Вчера ядох сухар-два, първият ми хляб от юли насам. За съжаление и вода трудно пия.
Имахме рожденик у дома, правих чийзкейк. Опитах, много сладко бе! Със сладкото тотално съм се развела вече. Остава да видим какво ще почувствам към някоя коледна питка...
Мускулите, Дези, мускулите! Мен ме похвалиха колеги на тема задно бердо Simple Smile За 6 месеца имам голяма метаморфоза в тялото. Облици и при мен се виждат, но друго по корема едва ли ще просветне. Коремни упражнения мразя, а и се изприщвам при снимки на разни милфове със затъкнати потници пред огледало на съблекалня във фитнес ooooh!
Съни, какви хапчета пиеш?

# 666
  • Мнения: 15 104
Някакъв АБ и нещо за откашляне. Не мога иначе да си обясня как с толкова малко храна, кантарът не мръдва.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 270
Правих кекса на Инес за пътешественици , но много мокър стои.Някой правил ли го е? Така ли е по принцип или аз нещо обърках?

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Същият проблем с кекса имах и аз. Изхвърлих го и не повторих.

# 669
  • Мнения: 3 067
Аз го правих и ми стана хубав, но промених рецептата, ама вече не помня как. После пак го правих по рецепта и стана много неприятен.

Не съм се отпуснаха, не ям сладко, не ям много хляб, не ям месо, не ям млечни и изобщо в това Банско само на зеленчуци на скара и картофи соте съм.
Днес прилично беше, закуска 3 мандарини, едно сурово барче.
Обяд рибена супа.
С.з фреш и половин доматена супа.
Вечеря прекрасна салата и ориз басмати със зеленчуци и нискомаслена кокосова сметана.
Тренирах за дупе и крака и 30 минути сауна.
Алкохолът ми е в повече от обичайното.

# 670
  • Мнения: 2 461
Привет и от мен, нямам време да следя форума тези дни(месеци), както и да спазвам строги диети, та...Когато мога хвърлям по едно око на любимите ми теми и виждам, че говорите за пътешественика. Миналата седмица закусвах с него и съм много доволна. При мен не стана мокър както казвате. Също така беше доста вкусно, но не достатъчно сладко за нормалните хора Laughing
Хапвах го с кисело мляко и единствената ми модификация беше, че сложих орехи Revolving Hearts
Скоро пак ще си направя Animal Heart Eyes Cat
Повече от месец не съм се качвала на кантар, скрила съм го и се опитвам да го карам по усет - по дрехите, огледалото. Да ям колкото ми се яде, правилните неща и т.н. Държа около 60 кг, колкото бях постигнала последния път. И вчера получавам комплимент от колежка от университета, която не ме виждала от миналата година: Леле много си отслабнала. Казвам й: благодаря, само малко, и тя: 10 килограма малко ли са. Та моите 5 свалени килограма явно изглеждат като 10. Ако имах време и за спорт, щях наистина да извая тялото което искам, но и да задържа това, пак ще съм доволна.
Коледа ще бъде трудна, не мога да успявам на изкушенията на майка ми, а и не искам. Това е любимото ми време със семейството.
Извинете ме, че се разписах малко в повече. Както казва Блеки, след празниците темичката ще се напълни Laughing
Поздравление за успехите на Дези и Бийпс, много сте упорити.

# 671
  • Мнения: 208
Аз продължавам упорито да въртя 64-65 кг., надявам се да не кача до края на годината , но много мисля и се чудя след празниците какво да правя, конкретна диета ли да подхвана, офффф незнам, вече повече от половин година стоя на тези кг.Другото което си мисля е януари да изкарам без никакво тестяно, сладко, тренировки всеки ден и спазване на лунната диета когато мога и после да му мисля ако няма резултат. Вие мислите ли за това, правите ли си планове

# 672
  • Мнения: 208
Сега съм решила три дни да изкарам на плодове, едки ,кис.мляко и овес.ядки, после някаква по лека храна, в края на седмицата съм на питка на бебе, и смятам да се почерпя,чуствам се подута. Болят ме много и краката, имам нужда от някакво прочистване.

# 673
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 312
И мен ме болят краката като се подуя от какво се подувам не зная Simple Smile Спортувам всеки ден не ям сладко и тестено обаче от соленото не успявам да се откажа особено като хапна някоя луканка или пушена скумрия обичам и те са солени а солта задържа вода и пак съм 4D Simple Smile (Добра, доволна и с дебело д )

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Сега съм решила три дни да изкарам на плодове, едки ,кис.мляко и овес.ядки, после някаква по лека храна, в края на седмицата съм на питка на бебе, и смятам да се почерпя,чуствам се подута. Болят ме много и краката, имам нужда от някакво прочистване.

До петък съм на кисело мляко, объркано с лъжица тахан и 3-4 с.л. протеин.Не съм гладна, но не съм и доволна от това хранене, но пък роклята за банкета е S Mr. Green
Петък ще ям, събота нещо леко и от неделя до другия четвъртък пак на кисело мляко и тахан, или кисело мляко и овесени ядки.В четвъртък мъжа ми има рожден ден-ще ям от всичко, поръчала съм му и бутикова торта, и пита.Това ще е на 21.12.От 23,24,25 и 26.12 съм по 12 часа на работа, тогава няма  време и до тоалетна да отидем, така, че моето лично предизвикателство е на 25.12 да съм на работа с едни дънки от преди пет години, които до тогава трябва да са ми и удобни.В момента просто ми стават.Да съм ви казвала, че съм царица на плановете?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт