Враца

  • 107 519
  • 672
  •   2
Отговори
# 180
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Здравейте, влизам с два въпроса.
Някой знае ли номера на регистратурата на МБАЛ Христо Ботев?

Да ми препоръчате ортопед, който работи по касата и не трябва да чакам много за записване на час?

Благодаря

# 181
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър фризьор в кв. Дъбника. Искам да ми направят небрежна прическа за повод. Благодаря предварително!

# 182
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър фризьор в кв. Дъбника. Искам да ми направят небрежна прическа за повод. Благодаря предварително!
Кеви?

# 183
  • Мнения: 49
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър фризьор в кв. Дъбника. Искам да ми направят небрежна прическа за повод. Благодаря предварително!

Препоръчвам Кеви. Аз ходя при нея за прически и съм много доволна. Косата стои както я направи и не се разваля бързо.

# 184
  • Мнения: 49
Момичета, Честита 2019год.
Желая здраве на всички,много късмрт и щастие.
Нова година-нов късмет, надявам се и нов силует-влизам с питане за препоръка за фитнес? А за този срещу Аванти, някакви мнения. Търся си компания да се стягаме за лятото.
За фитнеса срещу Аванти не знам, но знам, че много хвалят този на автогарата. Аз също си търся компания за фитнес Simple Smile

# 185
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте, мамчета и бъдещи такива Flowers Hibiscus Не сме от Враца, но се зсписвам да следя с интерес... Днес за втори път ни се наложи да се сблъскаме з детското отделение и... Без думи съм... Хигиена нулева, сестри, които си мислят, че са над всичко.. Абе ужас.. Приеха ни да ни следят температурата (май сме лепнали грипа, но не е сигурно ), защото наскоро преживяхме много трудна инфекция, но като видях, че 32 деца с грип има и подписах документите да си тръгваме.

# 186
  • Мнения: 205
При кой УНГ лекар сте водили децата си и сте доволни? Дъщеря ми боледува често, хърка през нощта и диша трудно докато спи и се съмнявам за проблеми със сливиците или увеличена трета сливица. Според педиатърката е нормално да диша така, да има прекъсвания в дишането, докато спи, да е по-шумно и т.н., но аз се притеснявам и искам второ мнение при УНГ. Четох, че Жеков е добър, но пък не го препоръчват за деца. Предложения?

# 187
  • Мнения: 305
Трябва да си направя официална прическа по повод, но не съм запозната с добрите фризьори в града.
Моля за конкретни насоки.

# 188
  • Мнения: 7 036
При кой УНГ лекар сте водили децата си и сте доволни? Дъщеря ми боледува често, хърка през нощта и диша трудно докато спи и се съмнявам за проблеми със сливиците или увеличена трета сливица. Според педиатърката е нормално да диша така, да има прекъсвания в дишането, докато спи, да е по-шумно и т.н., но аз се притеснявам и искам второ мнение при УНГ. Четох, че Жеков е добър, но пък не го препоръчват за деца. Предложения?

Препоръчвам доктор Вълчева. Като бяха малки децата ми, ги водех само при нея. Аз също съм и била пациентка, много съм доволна.

# 189
  • Мнения: 325
Оффф ние сме същите,само че става въпрос за дете на 1.3м,от раждането почти е със запушен нос,сополи ,който не се повлияват от нищо,хърка,спи с отворена уста,и е кошмар за такова малко дете.Ходили сме при Ирена Мазнева,никаква полза,ходили сме при Бисер Тодоров,еми добър е ,но и той не помогна,сега личчната
 ни праща в София,явно в Враца проблема ми е нерешим,и сега сме болни.При Жеков съм водила каката преди 3г,често ни викаше на проверка,но тогава я излекува,проблемът е ,че каза че сливицата трябва да се извади ,защото все ще прави проблеми ,и наистина и тя често си пати от гърлото

# 190
  • Мнения: 1 050
Трябва да си направя официална прическа по повод, но не съм запозната с добрите фризьори в града.
Моля за конкретни насоки.
Милена в центъра зад киното или Кремена в Дъбника. Коренно различна работа. Калин в центъра ми е по чалга стил. Изберете си според повода и личното предпочитание Blush

# 191
  • Мнения: 1 050
Търся фотограф за кръщене, Анастасия Гуновска е възпрепятствана. Харесвам нейния стил на снимане. Предложения?

# 192
  • Мнения: 1 050
Васко Врачовски, Пепи Кодак, Мария Венелинова срещу паспортна сл.

# 193
  • Мнения: 556
Антония Петкова е моето предложение за фотограф.

# 194
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Здравейте. Предстои ми раждане тези дни и се чудякаква е температурата в болницата, има ли парно или трябва да планувам и духалка да си нося. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт