💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 7 /12.10. - 18.10.2020/

  • 62 458
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 380
  • София
  • Мнения: 27 175
Папурче, така е. Аз съм и фен на Ваня от ден 1 и си ми е личен фаворит за крайната победа, но дали ще стане един Тупарев знае.
Доста пъти съм защитавал Тошко (без да ми е любимец), че и фермани съм писал, не заради друго, а защото ми харесва в игрите, а за мен те са най-важните в това ралити, но след днешния ден вече преля чашата и до тук. Ще се радвам и стискам палци за Ловците да останат като племе победител преди началото на втория етап, но там вече ще съм само за определени хора, а не дали е бил ловец, рибар или жътвар. За пореден път мъжете Ловци ме разочароваха. Добре, че Милен го нямаше, защото и той също щеше да е под чехъла на Тодор и да гласува за Ваня. Та поне той си спести поредна доза подигравки както тук в темата така сигурно и във фейса.

# 1 381
  • София
  • Мнения: 4 429



  и още един

Игри на волята: България (15.10.2020)
Сезон 2 Епизод 30






и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението  


Скрит текст: Скрий

# 1 382
  • Мнения: 1 073
Явно и Борислав го е страх от Тодор та затова.По лесно  е  да бъдем като овцете вместо да имаме мнение.Та така и Борислав , не е по различен от Лазаронов просто е по мускулест 😁😁 и има тук там някое попадение ама стигне ли се до съвет се крие като мишчица гризанка  .

# 1 383
  • Мнения: 474
Някой има ли инфо за Симона дали пак се е оправдавала с мазолите по ръцете. Мазолите се получават, ако са ти много изнежени ръцете. Толкова време в резиденцията, няма как да ти се закалят. Не очаквах, че не търпи на болка. Като се сетя за Сървайвър за Занев и подутите му ръце, както и фитнес инструктурката дето и окапаха зъбите, каква болка е било, а нашата, като примадона. Там си отишъл да покажеш волята си за победа. И с това изтъкване, че събирала парички, като била на дуели, добре, че беше Христа срещу нея. Като я гледах, как се носи, като шамандура на пясъка, лошо ми стана. Няма да ги носи дълго тези торбички, ако не са Лазаринов и Тошко да си я пазят. Надявам се преди да се разпаднат, като племе Боби да се вземе в ръце и да не слогува на 3- ната коалиция.

# 1 384
  • София
  • Мнения: 6 141
Интересен беше епизодът днес. Този сезон се състезават упорито в неочаквана дисциплина- най- противен участник. Не мога да повярвам какви неприятни хорица са събрали. Тази вечер Тодор и Симона блеснаха за пореден път. Изненадах се от Ваня по време на битката, трудно ми беше да повярвам, че на физическото изпитание е толкова назад, даже ми мина мисъл, че нарочно се опитва да падне. Много се радвам, че победи в крайна сметка, защото определено ми е фаворит.

# 1 385
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Абе и Боби ми прилича на изгубена кауза, ама ще видим. Май само Уибауите я карат в бесни скандали, но без коалиции.

# 1 386
  • София
  • Мнения: 27 175
Папурче, специално заради теб, че си изостанала в началото ще го напиша по-дълго

Значи Лазаринката се представя добре в игрите и сме го хвалили доста тук (включително и аз), ама иначе е безгласна буква и си е лекенце.
Сега за Ваня. Ами малко социалната игра не и се отдава както на някои други, а и обича да е център на внимание. Но и настрои мъжете срещу себе си от ден 1, защото ги би в една игра за капитан, а после сформира женска коалиция, за която от години много фенове мечтаят, но няма и няма. Е и тук няма. Трая само 2 седмици.
Та значи тя още в самото начало обедини жените около себе си, като идеята и бе да изпраща мъже на дуели и в частност Тодор, за да отстраняват/чистят играчи от противниковия отбор. И стратегията и сработи, защото първата жертва бе жълта, Елена от Жътварите. Това стана факт защото имаше капитански дуел, който тя спечели и стана първия капитан на племето (след това вече капитаните започнаха да се избират с гласуване). И така на 1-ия съвет по давление на Ваня бяха номинирани Лазаринов и Тодор. Още преди съвета Тодор и Ваня се джафкаха, защото Тодор така и не успя да преглътне егото си, че е загубил битка от жена, а пък и Ваня го дразнеше и провокираше. Но след съвета Тодор се държа много грубо и Ваня за пръв път я видях да плаче, за първи и последен. После Тодор стана капитан след като Симона мина в мъжкия лагер, Йо започна да си играе нейните си схеми на разделяй и владей и Ваня изведнъж се оказа сама. Имаше още една жена, Ева. Тренираше борба. Тя бе първия отпаднал Ловец. Нарочиха я за слабото звено в отбора. Та станаха едно силно ядро около Тодор. Той, Милен, Лазаринов и Симона. А Йоанна като цветарка обикаляше. Появи се Боби, който влезна като резерва на мястото на Пламен, а този Пламен е национален състезател по фехтовка. В една от първите игри напсува на майка Тодор и според нас може и Тошко да му е казал нещо лошо на уше когато няма камери или нещо друго да се е случило (родителите му са били много строги с него, имаше нещо психарско в погледа му), чисто психологически да не е издържал и се чупи от къщата, после го търсиха къде ли не, а той се появи след време ни лук ял ни лук мирисал (а те се връщат изморени от тежка битка, която бяха загубили и им предстоеше съвет) и им каза, че се отказва. Така и не дадоха обяснение от продукцията. Така на доста по-късен етап се появи този Боби (преди него бяха с човек по-малко). Жените го харесаха, особено Симона. Ваня пък видя в него вариант за съюзник и да играят заедно като отбор. Предложи му да се преструват че едва ли не са заедно така и не се разбра точно абе все едно се привличат/харесват (?!), той категорично отказа и явно го е взел за влизане в личното му пространство и след това на всеки съвет гласува срещу нея. Според мен по-скоро усети (не е глупав хич) накъде духа вятъра и че Ваня не е долюбвана от останалите и не искаше и той да го отнесе покрай нея. На един от по-късните съвети изклюкари много долно Ваня какви схеми му е предлагала. Удар под кръста, добре поне, че Ваня не го отрече и прие всичко спокойно. Тогава ни направи впечатление, че психически е много силна Ваня, защото особено след първия съвет, когато обра всички вотове на племето (6 гласа срещу нея), 9 от 10 жени щяха да плачат и да се тръшкат, защото не само на съвета, но и след него я атакуваха психологически и се заяждаха много гадно с нея, но тя не им даде повод да продължат да злорадстват, а се върна с една кесия грошове и мъжете Ловци щяха да пукнат от завист (Лазаринката особено, за който грошовете са вся и всьо) когато се върна, а Тошко съвсем посърна, като разбра и за световния рекорд на играта с делвата.
Това е общо взето възможно най-телеграфно. Wink

# 1 387
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някой има ли инфо за Симона дали пак се е оправдавала с мазолите по ръцете.

Не става въпрос за мазоли. Снощи публикувах поста ѝ.

Скрит текст:
simona_stanislavova
Много пъти ме питахте коя игра беше най-трудна за мен 🤷🏻‍♀️Вече мога да ви отговоря, точно тази...😒 Още в началото играта беше ужасно трудна за мен. На вчерашната битка когато теглихме лодките, аз си бях нарязала на места ръцете и днес при прехвърлянията на моста си доскъсах кожата. Ужасно боли и определено не ме е срам да го кажа. Потните ми ръце се пързаляха по моста. Моето племе ми извика да натъркам ръцете си с пясък за да не се пързалят чак толкова, но беше голяма грешка . След като го направих, пясъка се забиваше в раните ми и болката стана още по-голяма. Въпреки тази болката, не спирах да опитвам да премина... но уви не можах ... Забавих племето си... 🤦🏽‍♀️ На мое място премина Йоанна и така играта продължи за нас. Въпреки раните носих сандъка , копах и хвърлях топките. Не бих се отказала, не бих ги предала. Бях много разочарована от себе си ... Въпреки, че наваксахме на копането и реденето ние паднахме в тази битка. Смятам, че съм виновна за днешната загуба ! Знам, че всеки има слаби дни, но днес беше моят. Никога не бих го отрекла ! Човек трябва да носи отговорност за постъпките си !

# 1 388
  • Мнения: 6 173
От промото за утре ,Николай яко  бесен  крещи по всички ,а Милен завалийката седнал на пейката до Сашо и се чуди какво става Laughing

# 1 389
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
А уж Жътварите били подпирани.. и точно пъзел им дадоха.
Пъзели ли... Моля ви се, хора. Трябваше да наредят равни трупчета....
Просто акъл нямаха да редят като Йоана и Ваня..



Дяволи, в грешка си. Йоана първа ги редеше легнали, после и Ваня.

Последна редакция: пт, 16 окт 2020, 00:13 от Tiffany А

# 1 390
  • Мнения: 4 564
От промото за утре ,Николай яко  бесен  крещи по всички ,а Милен завалийката седнал на пейката до Сашо и се чуди какво става Laughing

Според мен съвсем скоро Милен ще започне да съжалява, че е попаднал при Рибарите.

# 1 391
  • Мнения: 156
Скрит текст:
на картичката за рождения ден на Тодор липсва името на Сюзън, а на Влади го има. Във фб пишат, че Сюзън си заминава, а Влади някъде на финала се отказвал   

Скрит текст:
А някъде по-нагоре в темата четох, че Симона и Йоанна са номинирани, накрая Влади побеждава Симона

Не вярвам на никого вече

Скрит текст:
кадъра е от първото промо. Тази игра още не е играна, а Влади е от дясно.

# 1 392
  • Мнения: 1 481
Значи, не знам какъв е Тодор, ама ако Йоанчето, с чувствителните ушички, беше попаднало при Рибарите и Николайчо да я напсува така, както псува сестра ѝ или Мира и да ѝ подвиква като каруцар, както дават и в промото, не ми се мисли просто какви очи щеше да опули и какви веждаци щеше да навири!

# 1 393
  • Мнения: 6 173
Значи утре така или иначе Жътвар си тръгва, дали няма в понеделник Ралица да им каже, че могат да си откраднат някой играч от другите?

# 1 394
  • Мнения: 4 564
Скрит текст:
кадъра е от първото промо. Тази игра още не е играна, а Влади е от дясно.

Скрит текст:
А от ляво е? Rolling Eyes Николай?

Общи условия

Активация на акаунт