Люлинския отбор - ІV-та темичка!

  • 7 946
  • 254
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 209
аз ще липсвам Simple Smile УВИ -ще си по4инете от мен. днес правда самоволно се отклони и това биде записано в аналите Sad

# 211
  • Мнения: 2 614
Лелеее, дано няма глоба за самоотлъчката, освен да взема утре да дойда!!! newsm78
В колко е явката? Mr. Green

# 212
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелеее, дано няма глоба за самоотлъчката, освен да взема утре да дойда!!! newsm78
В колко е явката? Mr. Green
Давай да се отчетем утре  Hug
Казвай кога  newsm78

# 213
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей, не ме дръжте в неведение, ами казвайте ще дойдете ли в четвъртък  Thinking
Да не е да се приготвя и после сама да си ям всичко  Joy

# 214
  • Мнения: 1 000
Включвам се само за да прибутам темата малко напред Simple Smile

# 215
  • Мнения: 137
Здравейте  Hug

Вики жалко...а аз отворих темата с надежда да прочета нещо....а то .................

Лека вечер от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 216
  • Мнения: 1 209
da pospamq,
леле мами, какво съдържание, какво действие и драма. каква ли ще е развръзката.
спешно се търсят: 4и4о люб4о, ревнив съпруг, стройна блондинка , зла свекърва, голямо  наследство и оспоримо бащинство, за да вдъхнат живот в темата Simple Smile

# 217
  • Мнения: 1 209
добро утро, скайпейки си с рекс днес се роди и деята за сутрешно кафе в скайпа или в куто или конферентна връзка , хем ще бъбрим хем ще са ни свободни ръцете да укротявма "опърни4авите".
само ако ползващите кю си пусюнат скайп или обратното, в краен слу4ай при липса на консенсус предлагам яху.

# 218
  • Мнения: 137
Здравейте момичета

Честит първи сняг Hug
 Това с конферентната връзка -много хубава идея Peace

# 219
  • Мнения: 1 000
Това е от Насинда:
Вики, здравей мила,
Срещата с кмета на Люлин г-н Марио Петров е на 14.11.2006 от 14.00 часа пада се във вторник. Аз ще напиша моите неща и ще ти ги изпратя на мейла, за да ги добавиш към твоите. Говорих лично с него и каза, че може да ни отдели 10-15 минути. Така че ще му дадем проблемите на лист и ще изискваме да работи по тях.

Това е момичета......който каквото се сети да пише
аз съм събрала страница и половина.....предполагам и Насинда ще добави толкова......ако преди сте ми пратили нещо.....включено е....ако се сещате друго......пишете......имате една седмица.....
Всичко се взима предвид.....само псувните по адрес на общината ще ги пропусна....по разбираеми причини

П.С. Някой да има желание да поеме Мони за половин час.....на 14-ти Simple Smile ..... Габи ако още не е на градина ще я пусна да поиграе в Мечо Пух .....ама него няма да мога


# 220
  • Мнения: 24
Здравейте мами

Ето едно готино филмче http://i.vbox7.com/player/vbox.swf?store=media&vid=c53d231b
Дано да ви хареса.Пуснете си звука,защото аз най -редовно забравям.

Дианче, здрасти, Лена съм.
Най-накрая поех малко въздух от тая работа   Wink и си позволих да ви потърся във форума.
Това нещо е страхотно - не бях виждала такова. Благодаря ти за филмчето.
Целувки. Лена и Ники

# 221
  • Мнения: 24
Това е от Насинда:
Вики, здравей мила,
Срещата с кмета на Люлин г-н Марио Петров е на 14.11.2006 от 14.00 часа пада се във вторник. Аз ще напиша моите неща и ще ти ги изпратя на мейла, за да ги добавиш към твоите. Говорих лично с него и каза, че може да ни отдели 10-15 минути. Така че ще му дадем проблемите на лист и ще изискваме да работи по тях.

Това е момичета......който каквото се сети да пише
аз съм събрала страница и половина.....предполагам и Насинда ще добави толкова......ако преди сте ми пратили нещо.....включено е....ако се сещате друго......пишете......имате една седмица.....
Всичко се взима предвид.....само псувните по адрес на общината ще ги пропусна....по разбираеми причини

П.С. Някой да има желание да поеме Мони за половин час.....на 14-ти Simple Smile ..... Габи ако още не е на градина ще я пусна да поиграе в Мечо Пух .....ама него няма да мога




Вики, привет. Какво пишете за кмета? може ли и аз да се включа?
Меж другото ако не си намерила някой да гледа Мони, аз винаги имам желание да помагам  Wink. Нали ти беше от 5ти? Аз живея до Диана.

# 222
  • Мнения: 1 000
Lena....Мини утре и ще ти кажа Simple Smile

# 223
  • Мнения: 1 942
Момичета ИЗДИРВАМЕ Емилиян. Моля ви погледнете снимките, дали не сте го виждали някъде?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140192.new#new

# 224
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Поздрави от осмозъбия,току-що проходил и кандидат за нови зъби и рожден ден Христо, и от майка му,разбира се Grinning Grinning Grinning
   Ние сме си закотвени в Русе,тука си е пълна идилия,спане,ядене и разходки,без особени домашни задължения от моя страна.Въпреки всичко тайничко се надявам скоро да се приберем към София.Всичко ще се реши до края на месеца и тогава вече ще се взимат генерални решения.Много ми липсва групата ви,но няма как.
   Поздрави на новодомците,озъбилите се и започналите работа,дано всичко да ви върви като по вода.
     Не се сещам какво друго да ви пиша,просто напомням,че съм жива и ще ви досаждам още дълго време.Жалкото е,че интернета е в съседите и не винаги е удобно да влизам ,но макар и рядко,ще ви проверявам как сте. Чао и целувки на малките дупета!

Общи условия

Активация на акаунт