Разделно Хранене- 4 част

  • 21 337
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 724
Дани добре дошла от мен    bouquet .На закуска ям най- вече плодове, но ако ти е много гладно с тях ,хапвай си зеленчукови сандвичи с хляб" Бонус" и малко масло ,или кисело мляко с кисел плод .Можеш да ги редуваш .Мюслито с мляко не е разделно ,но ако го обичаш много ,от време на време си хапвай, но после изчакай да минат 3- 4 часа и тогава яж нещо друго. Има много рецепти ,които Надинка е систематизирала чудесно, виж по -горе ,ще ти бъде по -лесно да си правиш меню. Желая ти успех   Hug  Grinning

# 271
  • Мнения: 231
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА
КАМИ Ч.Р.Д.  bouquet желая много здраве,щастие,късмет и збъдване на всички мечти.
НАДИНКА-ти си вълшебница,благодаря за подредената книга. Hug
ДИДИП-чая аз започнах да го давам когато дъщеря ми беше на 3г.Боледуваше толкова много и често,че вече не и деистваха сиропите.Все пак се  допитаи до личния лекар. newsm78
ЛИЛИЕТ-и аз се изкуших през седмицата и затова го направих качествено-като ще ме е яд поне да има защо. #2gunfire
КАЛИДА-радвам се,че вече разбрах принципите на РХсега ми остава по малко да се изкушавам.
Мисля да започна да си броя калориите за по добър резолтат. Naughty
ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛ И ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ
                                                            bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • Мнения: 253
Честит рожден ден, Ками    bdbaloni

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160357.0

# 273
  • Мнения: 513
Честит рожден ден Ками!  newsm51 smile3510
 
Желая ти много  здраве, щастие и  сбъдване на всички мечти и желания!!!
 cook Успех и в кулинарното ти творчество!!! food002
 
 

# 274
  • Мнения: 285
Здравейте момичета,от 3 дни цъм на РХ.За сега няма ефект но не се отказвам. Peace

Как ще се отказваш? Никакви такива!  Naughty
Постоянството винаги се възнаграждава!  Heart Eyes
Гарантирам ти, че след най-много 2 дни, резултати ще има!!!  Hug Twisted Evil

# 275
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета !От вчера Баба Зима започна да се усеща   Grinning,сега ще чакаме и сняг да падне ,че то зима без сняг бива ли? Днес започвам деня си с любимото кафенце, после- чашка вода ,за закуска съм си приготвила едни сочни ябълки ,а за обяд ще ям картофки. Вечерята пак не съм я измислила, но има време .Много ми се хапва прясна салата, но коремчето ми е все още болничко и се дразни от такива храни   Sad.Препоръчаха ми да си купя пшенични трици за добра перисталтика и прочистване, но не зная как да ги консумирам. Ако някой знае ,моля да казва   Praynig.Много новички именца виждам, доста съм пропуснала ,поздравявам ги всичките    bouquet,няма да ги изреждам поименно, за да не пропусна някого. Желая ви успешна и спорна седмица   Grinning.Прегръдки и целувки   Hug.Чао .

# 276
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро момичета!!!
ani33, мога ли да дам такъв чай на Деян, той е на 4месеца и половина. Засега пие някакъв сироп за кашлица и детски ефералган. Надявам се да не стигнем до АБ.
Момичета, аз се занимавам с йога от много отдавна. Но това, което ви предлагам е по-различно. Това е хот-йога. Изпълнява се в стая, предварително затоплена до 37 градуса. Има страхотни резултати при отслабване. Liliet , засега  в София е само на едно място. 
Добре дошли на всички нови момичета. Резултат има, повярвайте!

Честит рожден ден Ками на патерица!!!  newsm59  ura Желая ти много здраве и сбъднати мечти!

Аз пия кафенце. За обяд имам тиквички на фурна от снощи, а за вечеря ще мисля. Тези дни правих салата от китайско зеле, както беше писала Ирини и много ни хареса вкъщи. Пробвайте!

Усмихната седмица на всички Hug Hug Hug

# 277
  • Мнения: 392
Здравейте и от мен!Алекс и аз като теб се надявам да няма сняг.Аз започнах деня с лъжичка мед разтворена в топла вода след това сока от 1 лимон разтворен в 1 чаша вода ,а сега 2 ябълки.За обядчао 2 кебапчета сьс салата от зеле .
Добре дошли на всички нови мами желаещи да започнат РХ!
Надинка - чудесна работа си свършила.Браво!
ДидиП - аз на Софи при кашлица и правя чай от босилек с лукчета.
Ками - Ч.Р.Д. на патерици!Много здраве ,щастие и успехи!
Чао

# 278
  • София
  • Мнения: 3 787
Благодаря ви за поздравите,момичета Hug

Малка почерпка от мен със закъснение.Вчера празнувахме и не ми остана време да ви почерпя Wink

# 279
  • София
  • Мнения: 3 787
Я да го копна това и тук.Надявам се да сте съгласни с мен Laughing

Момичета,хайде,за да не натоварваме Готварската книга/приноса,за която,е изцяло на Надинка/,да пускаме рецептите в темата Разделно хранене-рецепти,а там да се слагат само линковете към рецептите.Както е направена Готварската книга на БГ-мамма.
Линк към темата има най-отгоре в Готварската книга Wink

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 13:20 от ками

# 280
  • Мнения: 231
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА   Hug

КАМИ-благодаря за тортата много е вкусна.  Party

ДАС-както писах на ДИДИП незная посъветваите се с личния лекар.Макар,че в сиропите на д-р ТАИС има живовлек.


                  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 10 264
някои ме беше попитал как си разпределям порциите на ден та няма ефект от моето РХ. Ето как общо взето като всички: сутрин чай с някакв плод и по-късно кафе, за обяд 1 домат с някакво месо, вечер постна мандjа със салата. Понякога mejdy 3-4 след обяд съм само на плод. и така. за сега след 1 месец и с този режим резултата е нула. Но едно е истина корема ми е залепнал на гърба както се казва и не ми е теjко като преди, макар невидимия заслабваш ефект. но както казах по-горе може би резултата ще постигна по-бавно понеjе нямам много за смъкване. ще видим по-нататък как ще е, не съм се отказала. Исках само да ви попитам от значение ли е ако готвя нормално за цялотот си семейство, но като се храня да отделям за себе си имам в предвид: например готвила съм орзи със месо, но да речем аз ще хапна от месото но без ориз или само ориза със салата но без месото. Или след като са се приготвяли заедно вече са се смесили. Благодаря ви.

# 282
  • Мнения: 2 724
Добро утро на всички!vici75, не се притеснявай, резултати ще има, ти самата казваш че коремът ти е залепен за гърба   Peace.Менюто ти е добро, може би трябва мъничко да намалиш количеството и да съчетаеш с повече движение. Когато нямам време да
готвя за себе си, и аз хапвам от неразделните ястия ,но ги разделям  Grinning. Тази сутрин както винаги започвам с кафенце и водичка, виждам, че има и други кафеджийки   Laughing.Дас ,от едно две кафенца няма да ни стане нищо нали   Simple Smile.Диди как сте ,проби ли зъбчето, дано всичко да отшуми бързо .Къде са другите мами, нещо се позагубихте? Софи, добре ли си, как е операцията ?А малката красавица смее ли се вече? Желая ви успешен и спорен ден !Прегръдки и целувки   Hug.Чао.

# 283
  • Мнения: 573
Момичета, имам един въпрос.Вярно ли е че не трябва заедно да се ядат моркови и зеле?
Какво закусвате сутрин,само плодове ли?(те май станах 3 въпроса) Crazy

# 284
Добро утро момичета.

Сутрин се чувствам много свежа. Денят започвам около 6.00 с чаша топла вода и няколко капсули рибено масло. Към 9.00 пия кафе и около 10.30 фреш от един малък грейфрут и половин портокал...На обяд смятам да хапна малко месо със салата, а за вечеря ще видия....

Тези дни следобяд много ми се хапва шоколад и не мога да се въздържа.имам чувството, че се дрогирам с него..посъветвайте ме какво да правя?

Дани понякога сутрин закусвам настъргана ябълка с кисело мляко и 1 л. пченичен зародиш ..., а за комбинацията от зеле и моркови незнам...но предпочитам зелето да е отделно на салата...

Общи условия

Активация на акаунт