СНБМ - инициативи - 12 част

  • 16 669
  • 411
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 173
Мими, честито!
Желая много щастие на теб и цялото ти семейство!   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 6 173
Момичета, искам да се разберем относно ОС. .....

Пак ще повторя собственото си мнение.
Август и началото на септември не са най-подходящите дни за провеждане на ОС. Щом двете с Кали сте възпрепятствани по-добре да го направим в края на септември или октомври, когато ще е приключил сезона на летните почивки.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 173
Ева, ти в София ли си? Преглеждаш ли печата?

Преглеждам само тези вестници, които останаха за мен след като се върнах на работа.

Пак няма помагала за бедните първолаци

Изграждат десет нови детски градини

# 63
  • Мнения: 472
Мими, честито скъпа! Ей много да те радва малката лакомница! Поздрави от цялото ни семейство, а Аля и праща специални поздрави!

# 64
  • Мнения: 4 181
Момичета, искам да се разберем относно ОС. .....

Пак ще повторя собственото си мнение.
Август и началото на септември не са най-подходящите дни за провеждане на ОС. Щом двете с Кали сте възпрепятствани по-добре да го направим в края на септември или октомври, когато ще е приключил сезона на летните почивки.
Евче с това всички сме съгласни, но мандата ни изтича и трябва да се направи ОС преди края на септември.

# 65
  • Мнения: 1 828
Здрасти Мими, радвам се че вече сте вкъщи  Hug

Момичета, искам да се разберем относно ОС. Говорих с Кали, нали мислехме да е след средата на септември, но Кали няма да е тук тогава.
Моя мъж ще излезе отпуска или от 1-ви септември или от 10-ти, така че не знам аз кога няма да съм в София.
Има 2 дати, които стават така че и аз и Кали да сме тук, все пак ние задължително трябва да сме там, за да си предадем постовете , както се казва.
Едната дата е 25 или 26-ти август (трябва да е събота или неделя , за да сме свободни , а и да можем да ползваме офиса на Асен).
Единствената дата през септември, на която съм сигурна отсега, че ще съм тук е 8-ми , защото съм на сватба, което означава, че ако го направим тогава трябва да е сутринта.
Казвайте си мнението, защото трябва да се отпечата в ДВ тази седмица, ако е за края на август.
На мен ми се очертава отпуска в началото на септември, така че и аз май съм за 25 или 26.

# 66
  • Мнения: 1 828
Забравих да кажа - Кали и снимките и статията в Стантарт бяха страхотни. Специално си го купих в събота. Не мога да ви се нарадвам на снимката  Grinning

# 67
  • Мнения: 2 070
Аз не мога да кажа за дата от сега, защото точно този период, който предлагате планувам да оставя Яна на мама, защото ще е отпуск и да се махам нанякъде да поскитам и да си почина. Та ако съм на море или пък на планина, далеч от София, няма да мога да дойда. Ще кажа в последния момент и затова няма да настоявам от сега за определена дата, направете го както се реши и ще се съобразя и ще направя вс възможно да дойда. Аз утре пътувам за Сф и като казах и преди - най-удобно ми е сега, в края на юли и началото на август, защото ще съм там, но...както реши мнозинството.

# 68
  • Мнения: 472
Аз не мога да кажа за дата от сега......................

Аз също......

# 69
  • Мнения: 214
Аз мога засега по всяко време, за мен се очертава само ремонти без почивки тази година, така че когато решите!

# 70
  • Мнения: 2 388
Ние в края на август имаме годишнина от сватбата и ако не ни мине котка път няма да сме в БГ.
Аз съм за среща през септември, ако може.

Целувки от добрата ламя Карла и  полу изядената и мама

# 71
  • Мнения: 2 534
Август няма да сме тук
Когато стартира ДГ (3/4 септември) , тогава ще се върнем от морето

Благодаря на всички за пожеланията за РД  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 3 336
Жени, честит рожден ден на патерица, желая ти щастие и любов от цялото си сърце! С майка ми сте астрологични близначки и тя е на 20-ти Wink

Хриси вчера е звъняла в ДВ и вече взимали поръчки за края на септември, така че вчера коментирахме датата 30-ти септември. Аз се прибирам на 29-ти от пътешествие. С Хриси обсъждахме да е от 2 часа следобяд събранието, за да можем всички да се организираме. Казвайте ако имате възражения.

# 73
  • Мнения: 1 671
Първо искам да честитя на всички и тук завръщането на сестрите от Либия!
Днес денят ми започна с тази новина. Прекрасен ден!

30-ти какъв ден е? Ако е събота или неделя, съм ок. И часът.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 233
  За мен също е удобно когато кажете, аз съм свободна.
  Съжалявам че доста време не се включвах, но наистина това което се обсъждаше  и начина по които се правеше не предразполагаше. Може би се чувствам и донякъде виновна че не помагам достатъчно.
  Ще се опитам да изчета назад каквото съм пропуснала, но освен планирането на УС какво има да се върши.
  Кали съжалявам изпуснала съм че си искала да се пусне нещо в близнашкия, както видях ти вече си го направила, има ли още нещо което трябва да се свърши. Оздравявайте ти и малките.

Общи условия

Активация на акаунт