за мамите от Пловдив 9

  • 12 993
  • 335
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Норче, ако искаш нека Джони да те вземе, аз нямам нищо против.
Поля, нека момичетата да ме чакат, аз ще гледам в 15ч. да съм на Радиото и Телевизията както се уговорихме.
Момичета, моите пари са намерени. Има добри хора! Simple Smile
Започваме подготовка за партито.

Радвам се, че се е намерил човек който да купи подаръците на децата.

diva nova , ще чакаме първо да видим дали ще стане в панаира и тогава ще му мислим. Надявам се на успех.

# 316
  • Мнения: 511
Джони, толкова се радвам да те прочета  Hug
Беше ми мъчно за теб!
Аз също ще дойда от 15 часа, ако искаш Джони, като вземеш Норчето от СПС-а, минете през нас, по път бул. Освобождение към Мебелна къща.
Мислих да карам Мишо да ме заведе, но не съм сигурна за неговия график, а той е доста труден от към време.
Само трябва да предвидим място и за напитките.

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Аз също ще дойда от 15 часа, ако искаш Джони, като вземеш Норчето от СПС-а, минете през нас, Само трябва да предвидим място и за напитките.

Значи, вземам Норчето и после идвам при теб Дива нова Hug
Норче пиши ми на ЛС точно къде и кога да те чакам, Деси и ти ми пиши точен адрес, багажника ми е празен ще качим напитките.
А дисководещия има ли си транспорт?

# 318
  • Мнения: 484
Аз също мога да тръгна към 15.30 ч. с моята кола. Имам 3 места. Ще трябва към 18.15 -18.20 да тръгна обратно.
Може да не мога да остана докрая, но за украсата ще помогна.

# 319
  • Мнения: 1 873
Момичета правя рамки на дъщеря ми под формата на дневник.Мога да направя такива индивидуални на децата за подарък заедно с подаръците.За целта обаче ще ми трябват портретните им снимки, има ли някой възможност да ги снима?

Тук може да разгледате работите ми: http://karmenmery.multiply.com/photos/album/35

# 320
nora13 съм!
да, ди джея има транспорт!!!
днес трябва да се чуя с него пак!!!
Джони, ще ти звънна да се разберем от къде да ме вземеш!!!!

# 321
  • Мнения: 606
KaРмeНчеТо, Невероятни са нещата ти!!!

Трябва да обсъдим вариант за фото!!!

Това за кой дом става въпрос - за Асеновград или Калофер???


Момичета правя рамки на дъщеря ми под формата на дневник.Мога да направя такива индивидуални на децата за подарък заедно с подаръците.За целта обаче ще ми трябват портретните им снимки, има ли някой възможност да ги снима?

Тук може да разгледате работите ми: http://karmenmery.multiply.com/photos/album/35

# 322
  • Мнения: 786
Малко отклонение от водещата тема.
Днес с Мили бяхме в бебешкия дом срещу 4 районно.занесохме новите дрехи от Нора13 и част от събраните втора употреба.Останалите ги пращаме за Широка лъка.
Благодарности и на Наталия Н,която също се включи с бебешки дрешки и играчки smile3501.
Следобед ще занеса и дрехите в старческия дом и така приключваме най-сетне със всичко старо събрано.Повода да се изчиства е продажбата на апартамента,та в този смисъл трябва да се търси и помещение за в бъдеще.
Това е за сега от мен.До утре на купона newsm59

# 323
  • Мнения: 1 873

nora13 Мисля, че и с обикновен дигитален апарат ще стане.После ако не са с добро качество ще ги обработя, няма проблем.По отношение на домовете, мога и за двата да направя  Hug

# 324
  • Мнения: 302
Леле, колко съм изостанала! Немога да изчета всичко.
И аз съм на линия. Пари сте събрали, подаръци сте купили, аз къде да се включа-казвайте.
Поля, ще взема някой от подаръците аз, да речем за около 60-70 лв. Утре ще ти ги донеса.

# 325
  • Мнения: 6 206
Леле, колко съм изостанала! Немога да изчета всичко.
И аз съм на линия. Пари сте събрали, подаръци сте купили, аз къде да се включа-казвайте.
Поля, ще взема някой от подаръците аз, да речем за около 60-70 лв. Утре ще ти ги донеса.
Не, нищо няма да ми носиш. Парите моите ги даде един човек страхотен всичките накуп. Simple Smile
Следващия тур дечица, които празнуват ноември, тогава ще ти се обадя! Благодаря ти!

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ей, че сте активни, браво на вас  bouquet
Както Вяра е писала днес ходихме в бебешкия дом, занесохме им дрешки от събраните и новите от Норчите. Специални поздрави за Вяра, че тя отнесе най-много товароразтоварна работа.  bouquet

# 327
  • Мнения: 606
Поздравления и благодарности на Вяра и Мили за посещението в бебешкия дом  bouquet

Бъдете здрави!!!
Останаха само няколко часа до щурия купон в дома в Асеновград!!!!
Очакват ни много  newsm44 newsm68 музика и настроение!
Аз съм взела 2-3 чувала с дрешки да пораздадем!
До скоро!

# 328
  • Мнения: 606
нека някой да ми пише мобилния телефон на джони на лс!!!

# 329
  • Мнения: 82
Аз май ще успея да изляза по-рано от работа, което означава, че към 16:00 ще съм на линия.

Общи условия

Активация на акаунт