Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 28 962
  • 650
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 360
Е,тогава без Солано Naughty
Аз днес се чувствам ужасно...И ми е  лошо,отпаднало и се укорявам че хапнах едни работи.... EmbarassedОх-дано не ви заразя с лошо настроение...Спокойна вечер от мен! newsm51

# 436
  • София
  • Мнения: 1 783
Ами без Солано ще я караме.
Кри, точно 20кг имам да свалям, даже и 25 биха могли да са  Embarassed

# 437
момичета, търкалям се в момента като водна бомба  tooth
Изядох си казана супа и в осме съм запланувала да си ям зелената салата.
Но сега бълбукам ли,  бълбукам Joy
Бонбоните Солано изобщо не ги уважавм като цяло.А и за режимът не вървят никак.Аз си убивам глада за нещо сладко с много дъвки. Знам че съм като преживно животно, обаче винаги имам сто пакетчета дъвки и всичките съм ги отворила за да разнообразявам.  smile3502

# 438
  • София
  • Мнения: 3 090
Орди, бълбук-бълбук  Joy
ИмИм, ами направи 7 ударни. 10 са много и понатежават, пък и след 7 ден не се сваля много. Peace
Мише, освен че й готвих пиле с ориз, имам и диетична суха, тя има по рождение хеморагичен гастроентерит  Sad

# 439
  • София
  • Мнения: 2 245
Мише, освен че й готвих пиле с ориз, имам и диетична суха, тя има по рождение хеморагичен гастроентерит  Sad

Много неприятно, Кри  Hug милата кучонка, а и вие.

# 440
  • Мнения: 3 640
Волята днес отвсякъде беше калена.  Mr. Green Последното изпитание за днес току-що завърши - след всички вкусотии, дето готвих днес, накрая правих и ябълковия сладкиш с карамел на Leo от Готварския.  #Crazy
Иначе съм режимна (само миризмите, дето идват до мен не са  hahaha):
Закуска - 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици и 1 чай.
Обяд - риба тон, размачкана с варено яйце и малко извара.
14 часа - 1 безкофеиново капучино.
16 часа - 8 рулца от раци.
Вечеря - пушена херинга и малко извара, размачкана с мляко и диетична сол.
Вода - 2 л.

# 441
  • София
  • Мнения: 2 164
Благодаря за посрещането  Hug
Я да питам - тези овесени трици могат ли да се приемат по време на ударния режим и как се отразяват първите дни на ходенето до WC-то?

# 442
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Едно бързичко здрасти от мен - режимна съм си, ама цял ден съм в разход и нямам нет.
Също и лека нощ. Ако забелязахте, снощи бая късно съм писла последния си пост, а днес станах рано... и сега ще лягам скоро. Не ми се смейте.  Hug

# 443
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398

[/quote]
Дид, обиколката по магазините свърши ли с покупка или не?
[/quote]
За съжаление Кри, само детето извади късмет с покупка. Аз до някъде се радвам ,че не си харесах нещо. Нали ще слабея още.

# 444
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Благодаря за посрещането  Hug
Я да питам - тези овесени трици могат ли да се приемат по време на ударния режим и как се отразяват първите дни на ходенето до WC-то?

Добре дошла в нашите редици Хот Ели !
Задължително трябва да се приемат овесени трици  и през ударният период, за да улеснят ходенето до 00.

# 445
  • Мнения: 3 640
Добре дошла, Хот Ели и успех!  bouquet 

Лека нощ, сладурки! Сладки сънища!  Heart Eyes

# 446
  • Мнения: 2 331
Здравей, Хот Ели!
Кри, много ти благодаря!Цял ден те чакам да влезеш-бях сигурна, че ще ми отговориш! newsm51 smile3525
Аз съм си режимна.Бягам да вечерям и после в леглото с дистанционно или книжка, че иначе вечер ми се хапват едни такива въглехидратни нещица smile3521 , ама нямааааааааааааааа smile3514 smile3516 smile3515
Лека и доутре!  mrstraetz

# 447
  • Мнения: 745
Изкарах поредния режимен ден и съм доволна  bowuu
Днес хапнах -
Закуска - тричава палачинка
Обяд  - 1 Верея, 7-8 рачешки рулца
Вечеря - салата зеле и тиквички с кисело мляко.

Лека вечер и от мен. Hug

# 448
  • Мнения: 980
Здравейте скъпи мои !!!
Бях на фантастичен уикенд на моренце !! И познайте ...с мъжо закрихме сезона. Къпахме се в морето , в изненадващо топла вода !  Laughing
Леко наруших режима  Embarassed...ама само с месо. Ядох свинско..и подправена салата ( защото бяхме на домашна обстановка ) и не ми беше удобно да претендирам да ми се реже отделно!
Но сега се чувствам надебеляла... Ето ви две мои снимки от вчера ( след къпането , защото съм просто потресаваща по бански и не искам да ви стресирам  Joy )
P.S ВАРНЕНКИ МНОГО СТЕ ХУБАВИ !!! Защо няма поне една дюканка от Сливен ??????  #2gunfire



# 449
  • София
  • Мнения: 2 245
БлекиHug много си хубава! Вече се вижда пеперудата!   bouquet

Лека нощ от мен момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт