ОКТОМВРИЙСКА мама в този час, пише в темата със захлас

  • 11 977
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Добро утро!
Хубав ден, момичета!

Lauren Извинявай за въпроса, но защо ще замразяваш стволови клетки? Първите знаеш ли преди колко години са замразени? А резултата след 20 години? Досега никой не е използвал замразени стволови клетки поне в БГ. Само ще си дадеш парите, а когато /дано не ти потрябват разбира се/ не е ясно изобщо дали ще има някакъв ефект. Това е същото като с клиничните изпитания на някое лекарство. Трябва да изчакаш минимум 5-6 години да видиш какви са резултатите... но тук са доста повече.

Разбира се, това е моето мнение и тъй като горе-долу съм запозната, говорила съм доста хора и тяхното мнение е такова. Но от друга страна ако твърдо сте решили, това не би трябвало да те спира.

# 286
sisilia почивай си ,лежи си и ставане само до тоалетната  Naughty за няколко дни ще си ок.
Алекс76 как така на работа?? Искай си малък болничен ,тя работата край няма.........
Относно почивката..морето го отписвам тази година и ще ходим на гости в София за няколко дни,а после ще се качим на вилата(в стара планина-малка спретната къщурка   Laughing) Там летувахме и миналата година с малката и беше много хубаво за нея,чист въздух,прохладно...
Мими и мен снощи ме боля много леко мъдреца,днес не и затова ще чакам още,със зъболекарката сме се разбрали че е за вадене ама ще чакаме 4м. той ми е излезнал само наполовина и вече се развали едната половина и пломба правих,която падна наскоро......
Никози преди да забременея зъболекарката ми каза да се жабуря със "сандрин" че венците ми кървят от най- малкото и от четката за зъби.Аз и сега го ползвам,нали няма проблем?И каква паста би ми препоръчала за кървене на венци?А за детето мисля да купя на "Чико"-6.70 лв.А детската четка с искуствен косъм ли е по добре?А за мен?Аз с изкуствен сега ползвам.
Коприва и аз обичам и даже в момента си суша в хола  Grinning Приготвям я на супа с фиде,сирене,морковче.....Ани също я обича.
Оф тук времето е отвратително,ама до кухнята с Ани  на обяд ще идем с количата и дъждобрана.

# 287
  • Мнения: 1 336
Добро утро  Hug
Момичета ако зацапването е съпроведено с болки и стягания в тази област не бива да ставате от леглото  Naughty Причините са много една от тях е отлепяне на плодното сакче (още е рано да се говори за плацента), първоначално заченати близнаци едното от които не е оцеляло, при упълване на матката и при прилепване е възможно да се стича стара кръв, опит на организма на майката да изхвърли чуждото тяло, хормонално и др.,. Няма безобидно кървене по време на бременност нито понятие като цветна бременност! По принцип след 13-та седмица спира  Peace
Първия път подобно на mylili  не станах 4 месеца от леглото, инжекции хапчета по схема, този път малко по лежерно подходих  Wink ходих си на работа и продължавам да си ходя, от една седмица спяха всички зацапвания, днес съм на лекар следобяд дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig При мен обаче никога не е имало болка нито преди нито сега и кръвта винаги е тъмно кафява!
Lauren по отношение на стволовите клетки съм на мнението на ина, но ако искаш препоръки имам една мама приятелка (пише във форума) тя замрази преди 2 години и беше проучила въпроса детайлно, ако искаш пиши ми на лични да ти дам нейни координати.

# 288
  • Мнения: 183
Здравейте, не съм ви прочела още, но съм много притеснена и бързам да ви попитам- много ми се свива корема.Нямам кървене, ходих на лекар и ми предписа но- шпа и магнезий, но продължава да ме стяга.Някакви предположения и предложения имате ли?

# 289
  • Мнения: 48
Привет и от мен.Вече си пийвам кафе 3 в 1.Гаденето попремина, хапвам си но ако прекаля ми става гадно.Българският климат ми действа добре и се чувствам прекрасно в любимия Пловдив, само дето любимия го няма но какво да се прави трябва да се работи.Къде се изгубиха Пловдивските мами, дайте да се организираме за среща, време е да се запознаем.Другата седмица времето ще е разкошно.

# 290
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета! Минавам само да ви видя за малко. Днес времето е кофти - студено и мрачно. Виждам, че май почти всички ще ходим на море. И аз мисля, че в началото на лятото няма да е проблем, но края на юли или август май няма да е много подходящо, особено за момичетата с ниско кръвно.
Хайде, хубав ден на всички и ще се включа малко по-късно.

# 291
  • Мнения: 44
sisilia почивай си ,лежи си и ставане само до тоалетната  Naughty за няколко дни ще си ок.
Алекс76 как така на работа?? Искай си малък болничен ,тя работата край няма.........
Относно почивката..морето го отписвам тази година и ще ходим на гости в София за няколко дни,а после ще се качим на вилата(в стара планина-малка спретната къщурка   Laughing) Там летувахме и миналата година с малката и беше много хубаво за нея,чист въздух,прохладно...
Мими и мен снощи ме боля много леко мъдреца,днес не и затова ще чакам още,със зъболекарката сме се разбрали че е за вадене ама ще чакаме 4м. той ми е излезнал само наполовина и вече се развали едната половина и пломба правих,която падна наскоро......
Никози преди да забременея зъболекарката ми каза да се жабуря със "сандрин" че венците ми кървят от най- малкото и от четката за зъби.Аз и сега го ползвам,нали няма проблем?И каква паста би ми препоръчала за кървене на венци?А за детето мисля да купя на "Чико"-6.70 лв.А детската четка с искуствен косъм ли е по добре?А за мен?Аз с изкуствен сега ползвам.
Коприва и аз обичам и даже в момента си суша в хола  Grinning Приготвям я на супа с фиде,сирене,морковче.....Ани също я обича.
Оф тук времето е отвратително,ама до кухнята с Ани  на обяд ще идем с количата и дъждобрана.
Здравейте!
Надявам се всичко да е наред с всички вас,тези съобщения за зацапване и т.н ме притесняват.При мен има на моменти рязка болка ,например ,когато се изправя,но знам че това е от растежа на матката.
Сандринът е безопасен за употреба при нас,но според мен е малко ефективен.При бременните заради промяната в хормоналното ниво много често се наблюдава кървене от венците!Най-важното лечение е добрата ХИГИЕНАНе е важно точно с каква паста и коя марка четка ,но вече при възникнал проблем по-добре :Парадонтакс или Лакалут.Четката задължително е от изкуствени косми мека или средно мека.
За децата най-важното е добре да им миете зъбките ,защото те все още не могат добре,с каквато и да е паста ,според вкуса на детето,но поне един път на ден.
Тук сме ninka maslinkaи аз чакам да се разберем за среща.
От мен за сега толкова ,отивам на работа,довечера ще продължа  и ... лек дъждовен ден!

# 292
  • Мнения: 3 453
Ето мееееее Laughing Доста съм заета и не съм ви чела.Виждам среща се заформя..кой ден и къде?

# 293
  • Мнения: 11
sisilia почивай си и лежи повечко.Всичко ще бъде наред  Hug
Понеже виждам ,че вече сме на 15-та страница на темата ще предложа заглавие за следваща тема : Бие октомврийското сърце и на мама коремчето расте
Пролетта е тука вече и чакаме октомврийското човече
В очакване сме всеки път октомврийския бебок да видим как надава шут  Grinning

# 294
  • Мнения: 817
sisilia почивай си и лежи повечко.Всичко ще бъде наред  Hug
Понеже виждам ,че вече сме на 15-та страница на темата ще предложа заглавие за следваща тема : Бие октомврийското сърце и на мама коремчето расте
Пролетта е тука вече и чакаме октомврийското човече
В очакване сме всеки път октомврийския бебок да видим как надава шут  Grinning


Мила, оказа се, че предния път съм пропуснала предложението за нова тема и обещах на следващата тема заглавието да е "Все по-бързо тупка октомврийското сърчице,а на мама корема расте ли расте." Но твойте предложения ще ги пусмем за следващата тема  Hug

Хайде, отивам да пускам новата тема

# 295

Общи условия

Активация на акаунт