Отговори
# 450
  • Мнения: 178
Здравейте в този хубав слънчев ден sun
Днес мисля да се отдам малко на мързелуване. Почти съм свалила, което исках, но трябва още малко, за да мога да ги задържам на 52. На по-малко не смея да падам, защото вече се подават тук-там кокали, а и бюста ми съвсем ще изчезне ако продължавам. Все пак манекенка няма да ставам  Joy "Инхуа" не съм пила почти тази седмица - забравям го  ooooh!
Целувки на всички  Hug

# 451
  • Мнения: 1 169
Тиквичке почнах аз. Сутринта си хапнах мляко с трици. За обяд умувам какво да е. Ти какво хапваш по принцип?
Le Plaisir аз те бия по сънливост аз станах преди малко  Crazy
lideto70 успех с лунуването Hug
Mirama не се отказвай ще мръдне кантара явно си в период на задържане Hug
__MIMA__ браво за килограмите супер си
iguanka Hug Heart Eyes

# 452
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здрасти, прекрасни, как сте в този мързелив неделен ден? Hug Аз се събудих с пронизващо главоболие, та изпих един аулин, ама още усещам болка Confused Не мога да се оплача обаче, половинката ми направи закуска и си хапнах едно хубавичко Whistling

Тикве, компанията явно вижда, че ти се чувстваш добре и взема пример Wink Благодаря за комплимента Embarassed

лиде, колко луни преброи до момента Joy Миранди, ти лунуваш ли днес, бе мило?

Плезирче, радвам се, че и ти си се забавлявала добре вчера Hug

Иле Embarassed то скрито всичко под грейката... Whistling Много си заета тези дни, ако имаш повечко време не бъди толкова лаконична Heart Eyes

Миме, браво!!!  bouquet

# 453
  • Мнения: 3 050
Ох, дрехите стоят неприбрани hahaha ама да напиша повече от 1 ред-
Вчера си прекарахме хубаво, разходихме се на Дружба и по брега на морето; имам 2-3 снимки само, но са при приятелят ми Peace Беше много топличко и хубаво времето Heart Eyes
Вечерта майка му пак ни охранва с макарони със сирене и захар Embarassed
Гледахме "скорост" - не че не бях го гледала hahaha
Трябва пак да се сяда да се чете, въпреки празниците...
Шоколадче аз като четох 1 списание и се замислих че ти ядеш много по средиземноморски тип, което многооо хубаво и аз искам така Mr. Green ама няма как. Ти кафе не пиеш нали? А зеленият ти чай каква марка е?
гладнес успех   bouquet
на всички  Hug

# 454
  • Мнения: 1 384
GlaDneSS, най-често пека пилешки пържоли и бутчета за П дните и си правя режимни сладкишчета, а за ПЗ дните - броколи, чушки, гъби, домати пак с пилешко. От време на време и риба пека. Та това е в общи линии  Wink

Chocolata
, дано главицата ти мине бързичко  Hug А за пиенето просто ги досрамя май сами да си поркат  Joy

Ето и обещаните снимки на моите нови придобивки:

пръстена http://bgphoto.net/photos/22866/o633436924910937500.jpg

гривна 1 http://bgphoto.net/photos/22866/o633436925144843750.jpg

пръстена и гривната заедно  Laughing http://bgphoto.net/photos/22866/o633436924796406250.jpg

гривна 2 http://bgphoto.net/photos/22866/o633436925306093750.jpg

# 455
  • Мнения: 3 050
tikve супер са       bouquet
Следобедно:


Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 15:49 от iguanka

# 456
  • Мнения: 6 958
Шоки не не лунувам  Peace

Мирама и Крейзи тиква
само вие сте ми дали мерки, имам много работа за това ви моля да ми простите, че ще оставя старата таблица  Praynig Лични извинения към вас   bouquet

Лиде ще използвам заглавието ти, страхотно е  Hug

# 457
  • Мнения: 1 254
добър вечер
чак сега се прибирам. Цял следобед бяхме на разходка в Морска градина и в момента не си чувствам краката. Но пък съм доволна от разходката Simple Smile
И аз искам да си купя хубав спортен сутиен и ще разгледам сигурно тези дни. чоки, честито мила.   bouquet
Гладнес, гледах сега във Варна има на Триумф -около Икономическия техникум-Княз Борис 56 и в Биг Шоп на Севастопол. Смятам да ги наобиколя скоро  Laughing
ох, уморена съм а утре ще ставам рано  Confused
лека вечер

# 458
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, тъкмо се прибрахме от шопинг с милото, заредена съм с плодове, зеленчуци и всякакви вкусотии за следващата седмица Sunglasses Кофтито е, че хич не ми е добре и ще трябва да се ходи пак на лекар Rolling Eyes

Каприсче Heart Eyes

Иле, така са свекитата, аз като ида на моята на гости и все изважда кутията с бисквити Embarassed Имам много видове зелен чай (малко съм вманиачена на тема чай), в момента сутрешният ми е този

Кафе пия, защото също много го обичам и харесвам ефекта му, но не всеки ден. Половинката ми има завидна колекция от кафета, имаме един голям шкаф, на първият рафт са моите чайове, а на вторият неговите кафета Embarassed Crazy

Тикве, много са интересни новите ти придобивки, със здраве да си ги носиш. Междувпрочем, имаш много хубав маникюр, аз не мога да си поддържам ноктите толкова дълги в днешно време, преди ми беше по-лесно Close

# 459
  • Мнения: 22 436
Здравейте и от мен момичета, изкарах и 6тият ден на плодуване. ))))

Миранди, няма проблем за кг, в другата тема ще съм с още по-добри мерки. ))))) Grinning

 crazy_tikva, много са ти хубави придобивките. ))))

__MIMA__, браво за постигнатите цели. )))) Ти сега абитуриентка ли ще си, че си търсиш рокля?

GlaDneSS, а, никакво отказване, поне още 4кг свалени искам, даже може да удължа плодуването до 15дни и после захранването, ще видим как се движа, кофтито е че от вчера съм с МЦ и явно и това си оказва влияние.

# 460
  • Мнения: 178
добър ве4ер и от мен
мисля утре да по4на 90 дневната
сега ви оставям 4е ми се спи
лека ве4ер
 

# 461

Общи условия

Активация на акаунт