Вятър духа, слънчице грее - НОЕМВРИйче по разходки дупе вее!!!

  • 16 447
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064
                   







29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 123.10 - Гeорги на Dil

 

24.10 - Теа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на Gugi
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka197906.11 - Боил на benightedАндреа на myrenа
07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieAЙоана на baba_vuna
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980Антон и Марио на elito-3
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Симона на Simona s12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на Мишенце17.11 - Радослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNA21.11 - Мартин на МинаДарин на Вени22.11 - Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на goris23.11 - Моника на Pam219Моника на pebble
24.11 - Алекс на Бубалина26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss










Нашите НОЕМВРИйски деца - слънца са





37 и 39 , от които 3 двойки










4 НОЕМВРИйки са в очакване на ново бебче







ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

С пролетно настроение, НОЕМВРИйка чака ново бебче с нетърпение!!!
Мина празника на любовта, НОЕМВРИйче се вихри без умора у дома!
Със снежнобели и шеметни игри НОЕМВРИйчето зимата преполови!!!
НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!!!
Нова година посрещат най - прекрасните деца - НОЕМВРИйските чудеса!!!

# 1
  • Мнения: 483
пу първа  Mr. Green

# 2
# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз пък съм трета Heart Eyes
Чакайте да ви кажа и аз една случка - като съм се родила майка ми се обажда на баща ми да му каже, че има дъщеря, а той милия бил през цялото време убеден, че ще има момче и не повярвал на майка ми. Казал й "ААА ти ме лъжеш днес нали е Първи април!" Та така наложило се няколко пъти да му обяснява, че съм момиче Laughing

П.П. Докато го напиша Кязи ме изпревари и загубих почетното трето място! Ей сега погледнах - аз съм фронтови изтребител много тежко звучи Joy

# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Grinning Пу първа  Mr. Green
Това беше първоаприлска шега Mr. Green
Мони  hahaha

# 6
  • Мнения: 198
Pu i az parva Grinning Wink
 Moni , i babata na bashta mi hodila da proveriava , dali e momche, che toi e 4-to dete , sled 3 sestri Joy a e roden na 1 april Laughing
izvinete za latinicata Mr. Green

# 7
  • Мнения: 483
Привет!  Simple Smile

МОНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА!МНОГО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНА ХАРМОНИЯ ТИ ЖЕЛАЯ, ЕСТЕСТВЕНО ВСИЧКО ПОЛЯТО ОБИЛНО С КРЕПКО ЗДРАВЕ!   bouquet

Аз да се разпиша, по-подробно сега и се мятам да наваксам в старата тема.

Ние сме добре, Теа е все така дива и щастлива и вече втори ден сме без биба.От време на време се сеща за нея, поревава малко и после забравя.МИсля, че утре вече няма да я търси.

Аз също съм добре, много гадещият ми се период май отминава, вече 3-ти ден се чувствам по-добре.Нямам корем, по нищо не личи, че съм бременна за сега, но пък бебо расте.Миналата седмица дори ми помаха с ръчички на ехографа  Mr. Green

Тези дни започна голямото бягане при нас, започваме да поръчваме обзавеждането за апартамента и всякакви такива неща.Сега съм на вълна тапети и мека мебел, но най-голям проблем ми е детската стая на Теа.Още не съм решила каква да е...по-детска или с мебели за по-голямо детенце  newsm78 Но ще го измисля.

Мони, много весела случка. Laughing

Целувки на всички и бягам да ви прочета в старата тема докато не е скочил дзверо   bouquet

# 8
  • Мнения: 553
Мони, и тук да ти пожелая весел празник! Много здраве, любов и късмет   bouquet Ти направо си се родила на шега  Mr. Green
Дил, направо разбиващо преживяване си имала  Joy
Как живна темата не е истина  Whistling
Рени, днес ходих до НДК и в автобуса чух че си говореха че някой днес е на шофЕрски и се чудеха дали го е взел. Та се сетих за теб и ти стисках палци, но е било напразно Simple Smile
Елито ти си голям смелчага - с каква малка разлика са децата... и то не едно, не две, а цели три ситни душици ти пийват соса  Crazy Да са ти живи и здрави! И на теб Господ да ти дава сили за да си ги гледкаш!
Дени, много хубава ни е темичката! Мерси, че се грижиш за нея така всеодайно  Heart Eyes
Хубав ден ви пожелавам  Hug  Heart Eyes

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Запис  Mr. Green и аз в новата темичка - страхотна като всяка НОЕМВРИйска разбира се  Peace

Мони и ти ме развесели! Давайте такива първоаприлски случки (а и не само де) да си поразвеселим душичките в този мрачен първоаприлски ден  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 034
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, мама МОНИ !!! nbirthday ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА ТЕ СЛУШАТ МЪЖЕТЕ И МНОГО, МНОГО ДА СЕ СМЕЕТЕ ! /не само на 1-ви април Wink/ smile3525

Dil
, мъжът ти е направил първоаприлска шега един ден предварително. Joyне можах да отворя снимките, но се посмях.


# 11
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Мони честит рожден ден!!!! Да си жива и здрава много щастлива винаги усмихната и добра мама!!!  newsm67
Дари честит рожден ден и на теб (на патерички) много щастие ти желая!!!
Привет на новата мама желая и приятни минути в нашата компания!!! welcome

# 12
  • Мнения: 2 332
И аз първа пу!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 197
Привет на новата мама желая и приятни минути в нашата компания!!! welcome
Здравей и мерси!

# 14
  • Мнения: 2 274
Разпис  Mr. Green!
Сончееееее, мерсаж, душко, ама като стигна до кормуването ша ви предупредя един ден по рано, че да знаете да не се появявате по улиците  Joy! Не вярвам да е скоро, че хич не ми е до кормуване покрай НПП, ГПП и Облигацията  Sick!
Въххххххх, аз пък съм крупен млекопроизводител и фронтови изтребител  hahaha! Идеално се връзват двете  Joy!

Общи условия

Активация на акаунт