Мина празника на любовта, НОЕМВРИйче се вихри без умора у дома!!!

  • 11 180
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064










29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 1
23.10 - Калина на antoshkaГeорги на Dil

 

24.10 - Владислав на ТочкаТеа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1Ян на Catty
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на GugiМаксим на Бунгичка
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
04.11 - Дарина на AngelEyes05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka1979
06.11 - Боил на benightedАндреа на myrenаМагдалена на kachkaКристиян на Lussy07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieA
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Моника на monita911Симона на Simona s
11.11 - Виктория на mama tery12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на МишенцеИвана на tzuky
17.11 - Ралица на ЖужаРадослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNAПитър на julia asenova
21.11 - Мартин на mina77Дарин на ВениАлександра на lavitsata1000Анна - Мария на mama_na_anika
22.11 - Кристиян на Теди91Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на gorisВиктор на santanqelaГабриела на афродита23.11 - Моника на Pam219Йоанна на blaqМоника на pebble
24.11 - Алекс на БубалинаМая на bebonina26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
27.11 - Моника на monisima29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss
01.12 - Мириам на djein03.12 - Йоана Албена на Шоколадкина









Септемврийско - октомврийско - ноемврийско - декемврийско ноемврийчета са





42 и 53 , от които 2 двойки


 




СНИМКИ НА НОЕМВРИЙКИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛАДУРИ








ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

Със снежнобели и шеметни игри НОЕМВРИйчето зимата преполови!!!
НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!!!
Нова година посрещат най - прекрасните деца - НОЕМВРИйските чудеса!!!
Празничният месец отмина, НОЕМВРИйчета вече чакат Нова година
Ден след ден е тук купон, своя първи ден рожден празнува НОЕМВРИйският бонбон!

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 07:25 от Дени4ka

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Първа за първи път Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
За пръв път съм първа! И копирам това, което бях последно написала в миналата тема

П.С. Момичета незнам защо, но днес ми е ден за разглеждане на снимки (гледах даже булчинския албум) и се питам дали не може да се направи нов колаж този път с порасналите ни вече дечица. Какво мислите? И кой направи първият, че съм забравила Embarassed

Ей вече съм втора!

Леле много се извинявам но коя е втората двойка близнаци, която имаме  EmbarassedАз се сещам само за Стаси и Юли на Есма newsm78

# 3
  • Мнения: 2 249
ОБИ4АМ ДА ОБИ4АМ!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЗАТОВА ДНЕС Е ПРАЗНИК Party

# 4
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Честит празник влюбени дами, много да се обичате с половинките си и така до края на света

# 5
  • Мнения: 1 064
Мони, първият колаж го прави Цвети Peace ...така че тя ще трябва да каже дали има възможност да направи нов newsm78
Втората двойка близнаци са Георги и Антония на Radi Twin Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 325
  момичета ,знам че теимонизацията  е година след последната 3-та пентаксим,ние бая позакъсняхме понеже нали все сме болни.Ето днес си записах час за сряда ,а сега Ивко му избиха едни алергични петна по бузките,щото вчера имах глупоста да му дам на върха на чаена лъжичка крема сирене-нискокалорично,и сега нещо и леко се разтрои и цял ден е ужасно крив(като на всеки празник)та за това и на мен нещо хич не ми е празнично днес.Толкова съм уморена и отегчена.....ТА ДАЛИ ДА ГО ВОДЯ В СРЯДА с ТОВА ИЗПРИщВАНЕ?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 067
Честит празник мили влюбени дами!!!

Нека любовта бъде вашата пътеводна светлина!!!

Ние днес празнуваме двоен повод...имаме годишнина от годежа... !

За Нестле Джуниър, не можем да намерим и ние, и минахме на Фризо 3. За сега без проблем.

Клю, питай Педиатърката... тя ще ти каже дали може да направите ваксината.

# 9
  • Мнения: 334
  Честит празник, красавици!
Нека всеки един ден от живота ви е окрилен от опияняваща любов!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
Клю лично мнение - отложи имунизацията! Аман с тази алергия милото Hug Другото ти питане - и на Миташки пишката не е забелена изцяло, но не мисля да го водя на хирург. Продължаваме вкъщи лека-полека!

Меги Нестлето в Люлин го има в Европата и в Т Маркет.

На мен пък Св. Валентин ми идва леко комерсиален та ние ще почетеме Трифон Зарезан!

Айде целувки от мен! Hug

П.С. Дени мерси за разясненията. Явно Цвети трябва да си каже тежката дума! А за тази мама с близнаците признавам, че изобщо не се сещам newsm78Явно не е писала много често!

# 11
  • Мнения: 1 328
Ehoooou, Хелооооу Simple Smile

Честит празник на всичиииии .

Дил, все забравям да ти кажа че много се радвам като видя аватара ти Simple Smile Хубавци са тримката, сладкишчета:))

# 12
  • Мнения: 667
Нашата педиатърка пък ми каза, че реимунизацията нямало нужда да е Пентаксим /след 3 Пентаксима миналата година/,  можело ваксината да е от Здравната каса. Но аз й нямам много, много доверие.
Значи една година трябва да е минала от последния Пентаксим - това тя със сигурност не го знае  /Ради й беше първия пациент с Пентаксим/. Почвам да се чудя дали да не е сменя.

# 13
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ И ОТ НАС!
преди да е станало на патерица
МНОГО ЛЮБОВ ВИ ПОЖЕЛАВАМ, ДА Я ОТКРИВАТЕ НАВСЯКЪДЕ И ВЪВ ВСИЧКО, ЗАЩОТО "ALL WE NEED IS LOVE" Heart Eyes

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нашата педиатърка пък ми каза, че реимунизацията нямало нужда да е Пентаксим /след 3 Пентаксима миналата година/,  можело ваксината да е от Здравната каса. Но аз й нямам много, много доверие.
Значи една година трябва да е минала от последния Пентаксим - това тя със сигурност не го знае  /Ради й беше първия пациент с Пентаксим/. Почвам да се чудя дали да не е сменя.

Нашата ваксина беше друга,не се сещам названието,но педиатърката ни каза,че като започнем с нея всичките пъти трябва да е тя.Не можело да се смесват 2-та вида ваксина.
Честити празници на всички!

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 10:13 от nadi_mishi

Общи условия

Активация на акаунт