Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 697
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 495
Ето за всички, стига сте се мъчили Mr. Green
http://dukanskirecepti.wordpress.com/?s=%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B0
Лени и за теб!  bouquet

# 811
  • Мнения: 192
Честит празник на имениците днес!
         Пожелавам на тях и техните близки да са живи и здрави, фини и засмени!   
                Весело и режимно изкарване на празничния ден!   
А! То май пак темата станала - со кротце, со благо .... пък и с.... малко словесен кютек  Wink

 

# 812
  • Мнения: 2 495
Eхооо, къде се загубихте всички бе newsm78
Да не правите бисквитките Mr. Green

# 813
  • София
  • Мнения: 5 308
Здравейте, момичета.

Току-що забелязах на блогосайта един коментар на 14-годишно момиче, което спазва режима и е свалило внушително количество килограми с намерение да сваля още доста... Добавила съм 2-3 думи към коментара с покана да заповяда при нас във форума. Ето линк, в случай, че решите и Вие да добавите нещо:  http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0 … 0%B0/#comment-676

ZaikaKukuraika, пълна ти е кутията за ЛС Embarassed

да се самоцитирам:

Цитат
С цел допълване на информацията в блогосайта очаквам Вашия коментар по следните дискусионни теми:
1) Приспадате ли лененото семе от количеството трици за деня?
2) Приспадате ли пектина от количеството трици за деня?
3) Режимен ли е според Вас телешкият джолан (стр. 67 от книгата)?
Напомням, че всичко, което се изписва в темите за Дюкан в този форум, се преглежда, и част от него се прехвърля на блогосайта.

П. С. Блогосайтът е ей туй: http://dukanskirecepti.wordpress.com

# 814
  • Мнения: 663
като река да се откъсна от дивотиите които пиша и скоквам във форума .....
гледам днес пак има нови попълнения ...че и една моя адашка Надя ( ако съдя по цифричките май десетина годинки по млада ) .... хей мила развесели ме със сравнението си за чудовището от лохнес ...аз с моето бедно тенхичарско съзнание на ум ми идва като се "мерна " е огледалото в банята само за "слоницата в зоопарка " или кафявата мечка
еее да си призная като водих племенника в зоопарка ... ги позгледах .... имаха и те своя чар ...

да ви се ОПЛАЧА ... бива бива ....ама щом и моето диване щерка ми взе кардиналното решение да влезе и тя в моята диета .... имала ТРИ КИЛОГРАМА да сваля ..... тикнах и книгата ...тя чете чете .... и реши ...влиза дирекно в ТРЕТА ФАЗА ( най и поасвала) ....докато чете ми изяде Дюканската питка ( палачинковото тесто го изпекох във фурната върху готварска хартия ) че и половин пакет Exguisa омете .... и ОТСЕЧЕ ДЕТЕТО ... " ЕЙ С ТАКИВА НЕЩА иии пържолки ...мога цял месец да диетувам " .... е кажете редно ли е домашните "ЩЕКИ" да ти изядат режимната храна ...възмутена съм ...

ХАХАХААААААА ВЕЩИ ..... как те разкриха Joy Joy Joy ...като една "тренираща бъдеща свекърва ".... но моето мнение е че още трябва да се потрудиш по въпроса ...

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 21:20 от Цоци

# 815
  • Мнения: 950
 Белла да аз запретнах ръкавите    chef,но сега си търся кафемелачката за да смеля триците ,не издържах на гледката ,а и хартия за печене сега ще търся ,а ако нямам какво правим  newsm78?

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 21:23 от FEN

# 816
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
Да аз запретнах ръкавите    chef,но сега си търся кафемелачката за да смеля триците ,не издървах на гледката ,а и хартия за печене сега ще търся ,а ако нямам какво правим   newsm78?
печеш в тефлонова тава   bouquet
 Blushда допълня  Blush
 Crazy и пращаш насам  Wink АМ

# 817
  • Мнения: 663
FEN ...ако нямаш готварска хартия ..печеш в тавата ...после или миеш дълго тавата ...или я хвърляш  hahaha
ОПАААААААААААА Гуди ...ти къде ... ти си от "майсторките на черепака "....момичета за дегустации ...моляяяяяяяяяя към мен

# 818
Здравейте на всички Дюканки  Simple Smile Писах преди около седмица за първи път, но не знаех, че така скорострелно се движат разговорите и май пропуснах около... има няма 40 страници  Laughing Преминах успешно ударната фаза, в момента съм на фаза 2 от 10 дни насам - резултатите са 6 кг по малко!! Доволна съм! И как няма! Но има още 4 пъти по толкова за сваляне  Cry Имам едно питане към вас, които, както отбелязвам, сте най-големите експертки за диетата в България. И по-точно - какви обезмаслени млечни продукти ползвате и къде се намират /интересува ме за София, понеже съм чувала, че има различни вариации за различните градове/. Ако тази тема е била разисквана, може ли някой да ми прати линк и да се осведомя? Както споменах, имам бая да си дочитам форума. Притеснението ми е - понеже не се намирам в България в момента и ми предстои да се прибирам скоро. Затова ми се ще да съм запозната с продуктите там и към какво да се насоча в супермаркета. Тук лесно се намира кисело и прясно мляко 0,1% масленост, въглехидратите са също с доста ниска стойност /4,3 - 4,6 гр., а не като при пловодите - над 14/.  Ако някой може да даде съвет, ще съм безкрайно благодарна. Успех на всички... то успехът си ви личи де  Wink Grinning Давайте в същия дух  Wink Simple Smile

# 819
  • Мнения: 950
Благодаря ви  дюканки -сладуранки   Hug , ще черпя задължително Wink

# 820
  • Мнения: 1 027
XmilsX , постигнала си мн добър резултат за момента Peace Пожелавам така успешно и бързо да паднат и другите кила! Обезмаслено мляко  0,1% има почти във всички магазини в София. Има Верея, Култура, Герма... Ще намериш, не се притеснявай!
Белла Crazy мн апетитно изглеждат тия нещица... чудя се и аз дали да не си пекна малко...досега не съм ги правила- дано станат!

# 821
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 355
Цоци ма, стига рУва... и Асан е Ора  Hug и Асан иска сладичко
вещи нали спи? тиииихичко ще се "похваля"   Blush
прегледах шкафа, бурканите и бурканчЕтата и пратих любимия образ да възстанови запасите.
поне пет пъти казах "вземи бакпулвер", даже показах празна опаковка за да се ориентира какво да търси.
връща се той и носи:
2 желатина на Биосет - опаковката приличала на тази, която съм показала  Rolling Eyes
1 желатин на д-р Йоткер - защото момичето на щанда казало, че  е по-добър
1 пакетче мая за хляб  Hug да го питаш защо му е, като хляб не яде
1 кутийка сух смлян копър - е това вече ми изкара въздуха
 Thinking а сега кажете да си желирам ли малко копър за десерт или не  Whistling
smile3515 smile3511 smile3515

пак ще дописвам  Rolling Eyes
 Confused скарах му се, той се притесни и каза, че ще изхвърли кошчето и ще се отбие до кварталната кръчма  Tired така бързо излезе, че забрави боклука  Hug

# 822
  • Мнения: 146
Цоци ма, стига рУва... и Асан е Ора  Hug и Асан иска сладичко
вещи нали спи? тиииихичко ще се "похваля"   Blush
прегледах шкафа, бурканите и бурканчЕтата и пратих любимия образ да възстанови запасите.
поне пет пъти казах "вземи бакпулвер", даже показах празна опаковка за да се ориентира какво да търси.
връща се той и носи:
2 желатина на Биосет - опаковката приличала на тази, която съм показала  Rolling Eyes
1 желатин на д-р Йоткер - защото момичето на щанда казало, че  е по-добър
1 пакетче мая за хляб  Hug да го питаш защо му е, като хляб не яде
1 кутийка сух смлян копър - е това вече ми изкара въздуха
 Thinking а сега кажете да си желирам ли малко копър за десерт или не  Whistling
smile3515 smile3511 smile3515

пак ще дописвам  Rolling Eyes
 Confused скарах му се, той се притесни и каза, че ще изхвърли кошчето и ще се отбие до кварталната кръчма  Tired така бързо излезе, че забрави боклука  Hug

Ей това изби рибата Joy Joy Joy Joy Joy

Аз само да кажа че съм жива, само дето сте изписали 40 страници докат ме нямаше и сега сричам...


Хубав празник на всички празнуващи!!! Hug Hug Hug

# 823
  • Мнения: 2 013
Здравейте на всички Дюканки  Simple Smile Писах преди около седмица за първи път, но не знаех, че така скорострелно се движат разговорите и май пропуснах около... има няма 40 страници  Laughing Преминах успешно ударната фаза, в момента съм на фаза 2 от 10 дни насам - резултатите са 6 кг по малко!! Доволна съм! И как няма! Но има още 4 пъти по толкова за сваляне  Cry Имам едно питане към вас, които, както отбелязвам, сте най-големите експертки за диетата в България. И по-точно - какви обезмаслени млечни продукти ползвате и къде се намират /интересува ме за София, понеже съм чувала, че има различни вариации за различните градове/. Ако тази тема е била разисквана, може ли някой да ми прати линк и да се осведомя? Както споменах, имам бая да си дочитам форума. Притеснението ми е - понеже не се намирам в България в момента и ми предстои да се прибирам скоро. Затова ми се ще да съм запозната с продуктите там и към какво да се насоча в супермаркета. Тук лесно се намира кисело и прясно мляко 0,1% масленост, въглехидратите са също с доста ниска стойност /4,3 - 4,6 гр., а не като при пловодите - над 14/.  Ако някой може да даде съвет, ще съм безкрайно благодарна. Успех на всички... то успехът си ви личи де  Wink Grinning Давайте в същия дух  Wink Simple Smile

Здравей. Нискомаслените млека - прясно My Day Fitness, Герма. Може да има и други, аз май само тези съм ползвала. Кисело - Верея - два варианта - с калций и без, Култура, Герма... Има и други. Просто разглеждаш опаковките. Има ги в повечето големи супермаркети, както и в някои малки магазинчета. Обезмаслена извара Дядо Либен, Мероне.
 

# 824
  • Мнения: 1 575
И по-точно - какви обезмаслени млечни продукти ползвате и къде се намират /интересува ме за София, понеже съм чувала, че има различни вариации за различните градове/. Ако тази тема е била разисквана, може ли някой да ми прати линк и да се осведомя?
виж в сайта с наши рецепти от първа страница - там потърси продукти, има и снимки Peace
http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Подскажи как да ти изписваме ника на бг., моля, че не ми стига фантазията Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт