В услуга на Милото

  • 36 106
  • 401
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 327
Изправям се пред строя да си призная без бой, че снощи набих Милото. Ама щото не беше Мило!
И аз съм човек и душа под наем нося! Crazy Embarassed
Порицайте ме! Praynig

# 271
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Искам да обсъдя с вас един важен въпрос.

Как се справяте с възпитанието на дъщерите си? (за синовете ми е ясно)

Аз съм много притеснена. Според мен дете на 5 трябва да може с лекота да прави просто пандишпанени кейкове на три слоя с различен пълнеж, както и леко дивечово задушено. Още мисля, че е най-нормално да умее да борави с водната прахосмукачка и да върши лека домакинска работа, като ръчно лъскане на паркет и други подобни.

Милото обаче казва, че тя е на Тати Принцесата и не позволява да върши такива неща. Много съм смутена - разбирам го напълно, но кой ще я вземе някой ден, като нищо не умее и съвсем я няма в обгрижването?

# 272
  • Мнения: 293
Предлагам аз на Учредителното събрание на Клуб Перфектна Съпруга, да бъде специално създадена  Ода за Милото. Да бъде патентована. На всяка сбирка всички членуващи, прави, с ръка на сърцето да Я изпълняват и чак тогава да започват заседанията. Основни точки ще бъдат разбор на досегашните ни умения и обмяна на опит и нови техники. Задължително от ръка на ръка ще се разпространява и Наръчника, публикуван от Бу. Съгласни?

# 273
  • Мнения: 6 029
О, Бу, поговори с Милото и му обясни, че ако иска тя бъде като теб, толкова мила, добра изпълнителна, умна, находчива и т.н. ще трябва да ти се довери за възпитанието. И моето Мило протестираше и говореше за принцеси, но след като му обясних някои неща се съгласи с мен. Сега дъщеря ми почти напълно може да ме замести. С изключение, разбира се, на леглото.

# 274
  • Мнения: 2 891
Елист, присетих се, че ако използваш прическата си за почистване на комина, можеш и да облекчиш част от разкрасителните си процедури. Не мисля, че по друг начин би мокла да придобиеш мургав тен, както игарваново черни коси  Flutter

# 275
  • София
  • Мнения: 1 783
Бу, ние започнахме с масажите, приспиването, вкл. на приспивни песни, танците, безкрайните  и разнообразни комплименти. За лъскането и  ибрика чакам още да порастне. Ама Ния е на 4.

# 276
  • Мнения: 3 769
Аз на Милото му разрешавам да ми бели гроздето и да ми вее с палмово листо, докато отдъхвам на терасата с чаша изстудено бяло вино в ръка. Така карам очите му да греят от щастие, а за щастието на Милото съм готова да капризнича до изтощение! bowuu

# 277
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За съжаление, голямата ми дъщеря е вече загубена за каузата. Вече е на 8, а не умее нищо, освен изразително да плаче и дапърха с мигли.
Малката е благодатна почва. Там ще се развихря в образованието. Но все пак, не съм върло амбициозна - ако не може, не може. То не на всеки му идва отвътре...

# 278
  • София
  • Мнения: 673
Аз на Милото му разрешавам да ми бели гроздето и да ми вее с палмово листо, докато отдъхвам на терасата с чаша изстудено бяло вино в ръка. Така карам очите му да греят от щастие, а за щастието на Милото съм готова да капризнича до изтощение! bowuu

А, това вече ми харесва:)

# 279
  • Мнения: 6 029
Страхотни новини!
Обади се Майка Му, Милото се прибира вкъщи  Heart Eyes
Отивам да панирам леща и пилешки езици по случая.

# 280
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Julie, не пропускай да обелиш лещата, за да не подразни стомаха Му! Последното, което искаш сега, са нови неудачи!

# 281
  • Мнения: 742
Даже ми се струва по-удачно да панираш ориз, от една страна е неалергенен продукт, а от друга, преди да панираш зърната, можеш да калиграфираш върху тях различни йероглифи- за щастие, за здраве, за любов, и прочие.

Ако случайно не владееш калиграфия, може просто да гравираш върху всяко зрънце "Мило, много те обичам, прости ми, заради теб ще полагам още повече старание! С обич: Джули" За красота добавяш и по едно сърчице, прободено от стрела и капки кръв, събиращи се в чашка.

# 282
  • Мнения: 6 029
О, аз от оранжевата, най-дребничката панирам, тя няма люспи.

# 283
  • Мнения: 12 679
Бу, не съм съгласна с Вас, а по-скор с Милото Ви. Като бъдеща тъща и свекърва мисля, че трябва да разработим нещата в 2 варианта - за момиченце и за момченце.
І вариант - зетят трябва да умее - да готви, пере, глади,лъска среброто, вари сладко + всички мъжки работи, естествено.
ІІ вариант- снахата - Е, там знаете, но да кажа - да сменя гуми, масло, кранчета и бушони, да борави с бормашина и др. елементарни умения.

# 284
  • Мнения: 5 228
Ох, момичета, не мога да не споделя с вас как ме зарадва милото тази вечер!  Heart Eyes Заминава късно довечера на море с приятелки! Толкова се вълнувам. Запознал се е снощи с тях, много мили момичета били, много отзивчиви. Сега събирам багажа му и приготвям дребни подаръчета за момичетата - все пак не ги познавам и не е подходящо подаръците за тях да са твърде лични, нали?

Аз ще отскачам през ден, за да му пера и чистя - разбира се, в часовете, когато е на плаж, за да не го притеснявам. Така се радвам, толкова е вълнуващо! И аз веднъж ходих така на море с приятелки - бяхме на лагер в Обзор, в 5-ти клас, беше много вълнуващо и още си пиша с две момичета от Смядово.

Общи условия

Активация на акаунт