антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 666
  • 382
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Браво red_shoe! Хора, четете си упътването на вендузите. Там има предостатъчно информация. Wink

# 31
  • BG
  • Мнения: 2 217
Имам много неприятен целулит и преди години ходих на масаж с вендузи, но АДСКИ много ме болеше и след 5-тата манипулация се отказах.
Като ви чета обаче, се замислям да си правя тези масажи сама. Знам, че масажите трябва да са всеки ден, но може ли да ми кажете кога забелязахте при себе си резултат след масажите?

# 32
Имам много неприятен целулит и преди години ходих на масаж с вендузи, но АДСКИ много ме болеше и след 5-тата манипулация се отказах.
Като ви чета обаче, се замислям да си правя тези масажи сама. Знам, че масажите трябва да са всеки ден, но може ли да ми кажете кога забелязахте при себе си резултат след масажите?
zna4i az nqmam vreme za vseki den no si gi pravq prez den.ne me boli 4ak tolkova mnogo.rezultatite za sega sa minimalni-pravila sum si 5-6 proceduri.celulita ne e mnogo naalql no sum svalila 2,5 sm ot vseki krak,koeto mislq 4e hi4 ne e za prenebregvane.v nqkakuv sait 4etoh 4e tezi masaji trqbva da se pravqt 20 dni ili v moq slu4ai 40(za6toto gi pravq prez den) i togava moje da se kaje 4e deistvat.iska se mnogo uporitost,no misulta 4e sled tova nqma da se pritesnqvam 4e ne izglejdam dobre me motivira.mislq si 4e v doma6ni usloviq 6te ti e po-dobre da si gi pravi6,za6toto v na4aloto kato te boli 6te moje6 sama da opredelq6 kolko moje6 da izdurja6.ne e zaduljitelno da izteglq6 tolko mn vuzduh i postepenno 6te uveli4ava6 i minuti i vakuma

# 33
  • София
  • Мнения: 3 271
Ето тук прочетете повечко момичета, има доста инфо - кое как се прави, боли ли, мазила, цени на масажи и т.н:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313236.0

# 34
  • Мнения: 23
Аз ходя на такива масажи с вендузи и сам много доволна.Масажиската е стрхотна и се казва Йони.Студиото е Мline и се намира на Патриарх Евтимий.

# 35
  • Мнения: 64
Момичета и аз вчера си купих от халите вендуза, моята е стъклена и струва само 4 лв. Peace снощи си направих първия масаж и какво да ви кажа, болеше ужасно, особено на бедрата, ама това е нормално, защото там имам най-много целулит и е твърд. Масажирах се с антицелулитен крем, но попива много бързо и затова днес ще си купя масажното олио на Икаров. Иначе станах първо цялата червена, а днес като се събудих изпаднах в потрес, защото целите ми крака са в синини Sad обаче съм готова да я издържа тая болка, защото си заслужава и определено ще има ефект, надявам се де Wink и така...ще докладвам за резултата Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 202
Момичета и аз вчера си купих от халите вендуза, моята е стъклена и струва само 4 лв. Peace снощи си направих първия масаж и какво да ви кажа, болеше ужасно, особено на бедрата, ама това е нормално, защото там имам най-много целулит и е твърд. Масажирах се с антицелулитен крем, но попива много бързо и затова днес ще си купя масажното олио на Икаров. Иначе станах първо цялата червена, а днес като се събудих изпаднах в потрес, защото целите ми крака са в синини Sad обаче съм готова да я издържа тая болка, защото си заслужава и определено ще има ефект, надявам се де Wink и така...ще докладвам за резултата Simple Smile

Нормално е да са ти сини краката. Това е страничният ефект на вендузите. На мен са ми слагали на гърба и после по цяла седмица ходя като калинка.

# 37
  • София
  • Мнения: 67
#2gunfire Хора, вендузите са само за краката и седалището. Не е хубаво да се правят на корема. И в София се продават само в Халите.

А къде точно, вътре в самите Хали ли?

# 38
  • Мнения: 2 069
А къде точно, вътре в самите Хали ли?
да
Влизаш от към Пиротска и завиваш на ляво. Щанда се намира в ъгъла.

# 39
  • София
  • Мнения: 67
А къде точно, вътре в самите Хали ли?
да
Влизаш от към Пиротска и завиваш на ляво. Щанда се намира в ъгъла.

Мерси много!

# 40
  • Мнения: 64
Имам въпрос, когато си цялата в синини като мен Rolling Eyes трябва ли да се изчака да поотминат, за да се продължи с масажите или няма проблем Thinking страхувам се да не си навлека нещо сериозно като например да си изпонапукам капилярите. иначе ми е ясно, че съм прекалила със силата и определено масажът е бил неправилен Confused

# 41
  • Мнения: 4 202
Имам въпрос, когато си цялата в синини като мен Rolling Eyes трябва ли да се изчака да поотминат, за да се продължи с масажите или няма проблем Thinking страхувам се да не си навлека нещо сериозно като например да си изпонапукам капилярите. иначе ми е ясно, че съм прекалила със силата и определено масажът е бил неправилен Confused

Мисля, че е най-добре да изчакаш малко.

# 42
  • Мнения: 5 647
На 30.09 си записах час за антицелулитен масаж в спа студи Сабина. В сайта им пише, че в цената на масажа влизат и вендузи. В момента не мога да кажа нищо, но веднага след масажа ще  изразя мнение.  Grinning

# 43
Имам въпрос, когато си цялата в синини като мен Rolling Eyes трябва ли да се изчака да поотминат, за да се продължи с масажите или няма проблем Thinking страхувам се да не си навлека нещо сериозно като например да си изпонапукам капилярите. иначе ми е ясно, че съм прекалила със силата и определено масажът е бил неправилен Confused[/color] 

   Осинят ли ви на антицелулитния масаж, внимавайте. Синьото е съсирек! Има процедури при които не се минава без кръвонасядане, но те са срого терапевтични и под контрол на специалист! Изобщо при каквато и да е процедура не трябва да има изменения на кожата освен силно загряване. Кинезитерапевт съм и мога да споделя следното:
  Всеки от нас си има определени на брой мастни клетки.Оттърваване от тях няма и не е нужно, те си имат предназначението. Когато състоянието им е в норма, всичко е ОК. Какво правим, когато клетките пощуреят и се образуват мастните буци и портокалавата кожа? -  тук възрастови граници няма защото причините са от друго естество.  По реда на изреждането препоръчвам: Детоксикация; Промяна в храненето базирано на Вашия собствен, индивидуален психо-физически тип/не лишаване от храна, не диети/; Физическа активност, която, подчертавам, гори мазнини; Едновременно с това антицелулитни процедури, горещо препоръчвам „там-там масаж” и вакуум-целутнонно третиране на мастните депа, задължително съчетано с ръчен лимфодренажен масаж за изхвърляне на токсините;  И не на последно място подхранване на кожата цялостно или на проблемните меска с лечебни маски с витамини и минерали, процедури с мед и др., за да се  запази или възвърне еластичността и свежестта на кожата.  Така решаваме едновременно сваляме наднорменото тегло и изглаждаме кожата.  Е- mail: lunallena@ultima-bg.com

# 44
  • Мнения: 322
Това с вендузите е много болезнено,аз като ходеш по 3 пъти седмично на такъв масаж бях цялата в синини.
Честно да ви кажа не видях голям ефект и от този масаж,хем тогава комбинирах с режим при ИПОКРАТИС,ама резултат от диетата и от масажите беше че само свалих 7кг и задържах ,но целулита си седеше и никакъв ефект.
Ефекта дойде при мен специално с друг вид хранене от компетентен лекър наистина диетолог.
Направиха се всички изследвания и на базата на тях се направи хранителен режим,който премина през няколко фази нещо подобно на ДЮКАН.
Стартирах от 67кг в момента съм 50.6кг това постигнах за 6 месеца и целулита го янма без масажи,с много движения и пиене на вода минимум 2 л на ден. Peace

Общи условия

Активация на акаунт