ОВЧА КУПЕЛски мами - 2 част

  • 54 861
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 27
БИБИ ПРОХОДИ  smile3539 smile3501

# 316
  • София
  • Мнения: 672
Честити ходещи крачета на Биби  newsm44

# 317
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Сега виждам за този страхотен клуб. Може ли и аз да се присъединя.
И да споделя проблем ако някой може да посъветва нещо - ще съм благодарна.

От известно време живеем сами с дъщеря ми. Тя е на детска градинка а аз на работа.
Търся жена която да я взима от градинка и да се занимават двете докато се прибера.
Вече имах две жени които ми помагаха за това. Но малката не ги прие много радушно - или аз съм прекалено взискателна.
Но се подразних като видях жената да се сопка на дъщеря ми да си слага ботушите по-бързо!
Незнам...
Много ми трябва жена за два часа 17-19, иска ми се да е от квартала и да се отнася мило с дъщеря ми.
Пусках обяви... Говорила съм с мноооого детегледачки но ми се иска да е жена която има детенце с което да си играят вечер с дъщеря ми. Може и у нас.
Мислех варианти...за шофьор който да ми я довежда до работата....и незнам още какво...
Ако някой си е направил вариант в който и детенцето е добре и майката е спокойна....споделете...


И аз имах подобен проблем.На мен ми трябваше човек,който да гледа малкия за 1ч следобед,докато отида да взема каката от ДГ.Първо го гледа една баба от блока,която не искаше заплащане,но се отказа,че той много плачеше.Бях в безизходица направо.После започна една друга баба да го гледа и тъкмо всичко беше ок,дори се съгласи да и плащам и взе че си счупи ребрата.И айде пак...Сега го гледа едно момиченце на 13г,идва в къщи.Не знам с обява дали ще намериш,потърси из съседите някой...А в коя детска градина ходи дъщеря ти?Моята е в филиала на 72ра.

# 318
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!
Искам да попитам,тези от вас на които педиатрите са им в Доверие,дали са доволни и при кой педиатър сте.Ние в момента сме при Зоева,но не съм доволна от нея и мисля да а сменя.

# 319
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Дяволита,май повечето сме при Хлебарова.Аз лично съм доволна,но доколкото знам не записва нови пациенти.

# 320
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Благодаря ти niunia,ще следя и се надявам да успея да го запише при нея

# 321
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте съкварталки  Hug.Незнам защо нямам навика да пиша в този форум само понякога надничам след като веднъж лятото случайно попаднах на съседна маса на ваша сбирка на Дайски  Peace.Сега обаче реших да пиша и да попитам дали имаме детска кухня в квартала  newsm78 ? И ако има какви са отзивите за нея? След като мойта буболечка още не ходи и сме по цял ден на ръце,адски ми е трудно да и приготвям всеки ден различни манджи.Нямам минутка спокойствие,а останалата част от домочадието кара напоследък все на аламинути приготвени късно вечер щом малката заспи  Rolling Eyes . Благодаря ви предварително за отговорите  Hug.Времето днес е чудесно и излизаме на вън .Хубав ден на всички   bouquet

# 322
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Emilli Arie,има държавна кухня в 84 ОДЗ,но там мисля че се чака доста докато започнеш да взимаш.В детски магазин Бимби има пункт на Джуниар.Ние се взимахме от там,но не останах доволна и се отказах.Има и други частни кухни,които разнасят храна по домовете Peace.

# 323
  • София
  • Мнения: 587
В 66-та ясла също има детска кухня - аз съм доволна от нея! Мисля, че и там се чака, но то на всякъде е така...

# 324
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 784
 И в Овча купел  1 има ДК, намира се точно срещу детската площадка "МакДак".Като цяло предлаганата храна не е лоша, "-" са сравнителното еднообразие(телешко,пилешко,картофи и ориз) и понякога е малко редичко. Все пак си е облекчение за мамите и развлечение в студените дни. Crazy

Аз съм доволна и детенце "понякога" яде!

# 325
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Много Ви Благодаря момичета  Hug  bouquet.По ваши данни проверих в 84-то одз,което ми е най близко и ми казаха,че те само са дали помещението на 66-та ясла да се обадя там.От там ми казаха,че ми трябва бележка от личен лекар,акт за раждане и молба която се попълва на място и взимам купоните и сме включени.Не ми казаха да се чака.Всичко зависи кога ще отида,но още в понеделник ще задействам нещата.Още веднъж много благодаря и до нови срещи.Хубав ден  Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 27
Баба Марта бързала,мартенички вързала.
Честит празник, бъдете бели и червени - винаги засмени Simple Smile
много целувки и много добро настроение!!!

# 327
  • Мнения: 27
И ние направихме прощъпулник - Биби се хвана за комп. мишка  smile3501 ще става като мама по цял ден да щрака на компа  newsm62
ето снимки http://www.album.bg/bili_bili/ 

# 328
  • Мнения: 283
Честито на Биби, да е жива и здрава!!! Hug Доходна професия си е избрала, явно при вас е наследствена!!! Hug

# 329
  • София
  • Мнения: 714
Много Ви Благодаря момичета  Hug  bouquet.По ваши данни проверих в 84-то одз,което ми е най близко и ми казаха,че те само са дали помещението на 66-та ясла да се обадя там.От там ми казаха,че ми трябва бележка от личен лекар,акт за раждане и молба която се попълва на място и взимам купоните и сме включени.Не ми казаха да се чака.Всичко зависи кога ще отида,но още в понеделник ще задействам нещата.Още веднъж много благодаря и до нови срещи.Хубав ден  Heart Eyes

Когато ние подадохме документи за кухня, ми казаха, че трябва да чакам 2-3 месеца. Тогава една мама ме посъветва да се обадя в кухнята и да кажа, че детето има алергия към белтъка на кравето мляко, защото имат и диета. Взеха ни веднага, след няколко месеца донесох бележка от ЛЛ, че е добре и ни прехвърлиха на другата.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт