Какъв фон дьо тен ползвате? - 4

  • 45 324
  • 368
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 645
Аз ползвам на Орифлейм един ,но много ми лъща кожата като излезе едно слънце, а и нещо няма много голяма покривност и ми е странно,че като взема фдт за светла кожа и след няколко дни ползване и започва да ми зачервява кожата смисъл да я прави в много по-тъмни нюанси  Crossing Arms и много се ядосвам вече не знам какво да вземам!! Naughty
Остави ги тези Орифлейм и Ейвън.
Феновете на тези марки ,не се сърдете,но повечето неща наисина не струват./сръвнявам основно като цени-качество/
Според мен фон дьо тенът и крема за лице са най-важни от  декоративна и бяла козметика .
За тях  не щади пари и не съжалявайникога.
Заложи на нещо по класно:
Виши,Буржуа,Макс Фактор и др.


 

Буржуа и Макс Фасктор класни ?! Колкото и Оривлейм и Ейвън...не съм техна фенка,но съм ползвала неща и имат добри,не ги квалифицирам веднага "боклук".От Ейвън съм имала много продукти и съм попадала на много добри,които не мога да заменя с други от по скъпа марка !!!
Та по въпроса,за едно си права-хубав крем и качествен фдт са важни Peace
Толкова много фдт-ени сме обсъдили тук,все на един ще се спреш по мнения...или на няколко.От пробване ще намериш най добрия за себе си...(Вик4етоо)

# 361
  • Мнения: 140
да се похваля и аz със новата ми придобивка днес си купих баzата на MAKE UP factory и като я пробвам в понеделник понеже утре сигурно няма да иzлиzам 6те споделя впе4атления до сега не съм иzполzвала баzа но когато си намаzах ръката в магаzина кожата ми стана много меки4ка  Wink

# 362
  • Мнения: 162
Здравейте момичета, моля кажете от къде поръчвате базата на Гош, ако може конкретен линк. ))
Колко мл за каква цена е?

http://www.chickadvisor.com/item/gosh-velvet-touch-foundation-primer.html - Ето линк,търсих и в ибей и в амазон,ама не знам защо не ми изкара нищо. Аз моята си я взех от ибей за 10 паунда доколкото помня.  Wink

# 363
  • Мнения: 22
Днес се сдобих с този http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31050#DETAIL
Направо съм очарована!

# 364
  • Варна
  • Мнения: 3 415
заповядайте в новата тема   bouquet

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 179
откъде купувате lumene и колко струва Hug
Във Варна има една парфюмерия и една аптека, от които си купувам кремове. ФДТ го поръчах от parfumi-market.

# 366
здравейте! Казвам се Красимира и съм професионален гримьор от 7 години. В момента съм в майчинство и имам врема да се ровя във форумите... Провокира ме да пиша темата за фдт ДЕРМАКОЛ. Като професионалист ви ГАРАНТИРАМ, че това е най-добрия фдт. В практиката си съм изпробвала без да звучи пресилено повече от 200 вида, но като този няма друг. Препоръчвам го горещо на всички. От София съм и си го взимам от офиса на вносителите. Вече струва близо 12лв. Държа да отбележа, че 1 опаковка стига за около 3 години, при положение, че аз правя професионален грим. Той е много густ и буквално една точица от него е достатъчна за цялото лице. Изобщо не запушва порите, а дори като се измие кожата стои прекрасно. Няма толкова покривен фдт и затова съветвам всички, които нямат недостатъци да го смесят с крем(според типа кожа) и тога да го ползват, за да изглежда по-естествено. Като номер ви съветвам, ако си избирате по интернет 4 или 5- те са универсалните, защото 1ви и 2ри са като за моргата. Най-добрее, които не са от София да си поръчат и двата номера и да ги смесват. Дермакол имат и бяла козметика, която е много прехвалена, но не е качествена. Имат още 10 фдт, които не са лочи, но по нищо не се различават примерно от тези на Лореал, а са по-скъпи. Надявам се, че съм ви била полезна.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 110
3 ГОДИНИ?!  #Crazy Средната годност на ФДТ е 12месеца след започване на използването му,представям си за какви консерванти иде реч  newsm78 sorry ако греша нОооОО

# 368
  • София
  • Мнения: 9 546
Пишете в новата тема: Какъв фон дьо тен ползвате? - 5.
Тази я затварям.

Общи условия

Активация на акаунт