Отговори
# 390
  • Русе
  • Мнения: 244
Аплаус и цветя  bouquet за всички вас, като гледам снимките и ми става мъчно , че не присъствахме, но... така се получи. Но пък догодина, живот и здраве ще сме там.
А колкото до това кой кого е изгонил от стола, не го вярвам. Винаги ще има недоволни,не може да се угоди на всички, така че ..... останете със страхотните спомени за невероятния празник, другото не е важно. Важно е за кого го правим- за децата.
В тоя ред на мисли,моля някоя от вас да ми прати на лични накратко как е протекъл карнавала, както и няколко подходящи за публикуване снимки, за да препратя информацията до "Форум".
Мисля ,че е добре да се отрази преминалия карнавал, за да знаят тези, които пропуснаха купона, какво са изтървали и догодина да дойдат и те.Ако сте съгласни , разбира се.

# 391
  • Мнения: 141
Момичета, поздравления за успешния карнавал  bouquet

Всички бяхте неузнаваеми.
До края на тържеството разпознавах по някоя от вас зад прекрасните костюми Peace Някои бяха доста палави, други направо фатални...

Децата също се забавляваха много.
Абе каквито майките, такива и децата Party

Браво още веднъж  bouquet

# 392
  • Мнения: 1 287
Илиянка,можеше и да не го пиша,можеше и да не е първият ми пост след карнавала,и не визирам само вас,слагам и себе си в кюпа /може и аз да съм/.Но бях под въздействието на това обвинение и затова го и написах.Помолих и да не коментираме,ама с мойте камъни по мойта глава.Извинявам се още веднъж,че съм ви огорчила!

# 393
  • Мнения: 758
Специално за Маги  Heart Eyes


Кръстнице мерси   bouquet ама ще ги чакам и на мейла си в яхуто Simple Smile

# 394
  • Мнения: 758
Илиянка,можеше и да не го пиша,можеше и да не е първият ми пост след карнавала,и не визирам само вас,слагам и себе си в кюпа /може и аз да съм/.Но бях под въздействието на това обвинение и затова го и написах.Помолих и да не коментираме,ама с мойте камъни по мойта глава.Извинявам се още веднъж,че съм ви огорчила!

Деси, спокойно! Определено е било недоразумение, а ако е истинска ситуация не е била някоя от нас. Всеки се замисли дали не е бил той, което е най-достоверния факт че НЕ Е НЯКОЯ ОТ НАС. Включително и аз дето бях без табелка, ама аз не седнах, камо ли Георги че да се кажат такива неща. Освен това на тези от вас, на които познавам децата постоянно бяха в движение по дансинга, както и майките им
Споко момичета, не може даняма и недоволни, важното е че общото впечатление на всички е че беше ГОЛЯМ КУПОН

# 395
  • Мнения: 116
Kabzi, не знам как точно си мислеше, че това няма да се коментира и ще останем безучастни към проблема. Самото му "изплющяване" в интернет пространството е толкова безотговорно и уронващо авторитета ни като организация. Смятам, че като ръководител е трябвало да застанеш плътно зад своите хора и да се водиш от принципа "невинни до доказване на противното" и да се реши проблема на място. Сега единнствения изход е да откриеш въпросната майка и да се разговаря с нея! Малко остро прозвучах, но няма да се изинявам.
Като се абстрахирам от това (въпреки че ми е трудно), карнавала беше разкошен, костюмите бяха великолепни, организацията също. Благодаря на всички за снимките,   bouquet и  Djas чакам твоите с нетърпение Heart Eyes.

# 396
  • Мнения: 1 287
Раматахата,много си права - безотговорно беше "изплющяването".Реагирах импулсивно,това ми е недостатък.Но при всички случаи нямаше да го подмина просто ей така.И пак повтарям - никого не съм обвинила.Целта на написаното от мен беше друга.И не смятам,че съм уронила авторитета на организацията ни.Въпросната майка не я познавам и ако някога я срещна,ще и поискам обяснение.И на мен ми е трудно да се абстрахирам от случилото се.
Взех си поука и си направих изводите.

Ако ми позволите,ще сложа точка на тази дискусия.Или поне аз повече няма да коментирам.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 20:04 от kabzimalka

# 397
  • Мнения: 1 287
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386338.new#new

# 398
  • Мнения: 1 523
Тъй като аз помагах да се носят столове и да се подреждат в кръг за играта,много е вероятно аз да съм загърбила или или дала предимство на някое дете пред друго,НО да вдигна дете ,за да седне моето... Sick

# 399
  • Мнения: 104

Цитат
Много ми харесаха черната маца и котарака в чизми - я се обадете кои бяхте Simple Smile
И онова малко съкровище с топчест рошав костюм на тигър, и дечицата и майки в народни носии - абе всички бяхте много сладки!
[/shadow][/quote]

Мамата с народната носия бях аз. Момченцето е моето дете, а момиченцето е наша приятелка-без много да се уговаряме заформихме трио. Laughing И ме взеха за майка на 2 деца.. Joy
И ако сме попаднали случайно в обхвата на нечий обестив, моля ви да публикувате снимките. Praynig

# 400
  • Мнения: 510
Има ви! Поразгледай назад линковете, които са дали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт