бебешките шишета

  • 7 208
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Има доста подобни теми Naughty
Иначи и сина ми използваше шишетата на Нуби, а сега и чашите със сламка и накрайник. Доволна съм.

# 2
  • България
  • Мнения: 757
Аз ползвам на Камера,но ги сменям на два месеца заради пластмасата,понеже не било добре да се употребява дълго.И да ти кажа съм доволна.Преди време ползвах на Нуби,но много течеше отдолу,а и бяха по-скъпи и все същата хубост.А тези шишенца хем не са много скъпи,хем той си гуцка с удоволствие!Щом на теб НУК ти вършат работа,то тогава си карай с тях Peace

# 3
  • Мнения: 9 814
Има доста подобни теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395300.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382043.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374538.0

За първото ползвах на Авент, сега ще ползвам на НУК.

# 4
  • Мнения: 998
Много съм доволна от NUK Peace
Главно тях ползвахме ,после минахме на AVENT-те също са чудесни.

# 5
  • Мнения: 1 740
Ползвам на Авент и Чико.

# 6
# 7
  • Мнения: 571
Шишета,биберони и залъгалки-всичко е на НУК.Много съм доволна и детенце не протестира Mr. Green

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 72
Аз ползвам шишетата и залъгалките на NUK и бебо много ги харесва.Пробвах с кръгъл биберон-залъгалка, но явно човечето харесва NUK заради анатомичната им форма Wink

# 9
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Авент,доволна съм

# 10
# 11
  • Мнения: 2 960
залъгалки на NUK,шише на Чико Peace

# 12
  • Мнения: 4 335
Само Авент,доволна сьм Peace

# 13
  • Мнения: 188
Най - доволна съм от B - Free Grinning!

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз изпозвам на Авент и съм много доволна. Peace

# 15
  • Мнения: 2 172

За първото ползвах на Авент, сега ще ползвам на НУК.

И аз така,с единствената разлика,че вече ползвам тези на НУК и съм повече от доволна  Mr. Green Като качество са чудесни,същите като Авентските,не текат от никъде,капачката се проветрява и са  доста по-красиви от Авент  Peace

# 16
  • Мнения: 751
Аз съм купила шишета на Авент,от толкова отзиви се спрях на тях. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 848
Имах голямо разнообразие на шишета у дома (Нук, Авент, Чико, Браун)
Повечето така и не използвах. Оставих само няколко на Авент.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Използвам на Avent (бяха ми подарък). Иначе оперделено предпочитам тези на Nuk.

# 19
  • Мнения: 9 463
Ползвам на Авент.Нямам забележки до момента.

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Авент и Нук основно. Иначе имам и Браун, и Камера, но много рядко ги ползвам.

# 21
  • Мнения: 4 111
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка
Само НУК сме използвали от раджането до сега. Дали сме доволни? Разбира се Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 354
Ние ползваме шишта на Авент и Чико(стъклените), а залъгалките са на Нук, доволна съм Peace

# 23
  • Мнения: 116
А какво ще кажете за шишетата на доктор Браун-много ми ги хвалиха.Бях се спряла първоначално на Авент,но сега много се колебая между двете марки.

# 24
  • вкъщи
  • Мнения: 704
на камера и ник-доволна съм

# 25
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
На NUK доволни сме  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 345
B-free

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А какво ще кажете за шишетата на доктор Браун-много ми ги хвалиха.Бях се спряла първоначално на Авент,но сега много се колебая между двете марки.

Ами... Все губя по някой чарк от тях... Иначе са като всички останали, не виждам Енчо да има предпочитания към едното или другото шише.

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 885
Бях купила на Аvent, но дъщеря ми така и не схвана за какво се употребяват, нито шишетата, нито бибероните.   33uu

# 29
  • София
  • Мнения: 504
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

# 30
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

Не са ли прекалено тежки? Аз редовно се облизвам покрай щандовете със стъклени шишета, но все ме е страх, че без да искам, мога да млатна дзверко по главата с него...  newsm78

# 31
  • Мнения: 4 111
Аз ползвам стъклените шишета на нук. Повече от доволна съм. Имам и едно на канпол, но не е толкова удобно.

Не са ли прекалено тежки? Аз редовно се облизвам покрай щандовете със стъклени шишета, но все ме е страх, че без да искам, мога да млатна дзверко по главата с него...  newsm78

Стъклените са по-тежки, но пък не се износват като пластмасовите, купуваш ново само ако го счупиш. Когато синът ми започна сам да си пие млякото се принудих да спра със стъклените шишета.
Ако се решите на шишета Нук - четката ви за шишета също трябва да е на Нук. Дълго време се мъчих с четка на Чико, не се измиваше добре, а с четката на Нук се измива перфектно (специално дъното по ръбовете).

# 32
  • Мнения: 925
"Чико" - доволна съм  Peace

# 33
  • Мнения: 25
Ние също ползваме на Авент и на Lindom и сме много доволни. Но заради пласмасата и аз ги сменям на 2 -3 месеца.

# 34
  • Мнения: 5 026
Ползвала съм на д-р Браун. Сега ще заложа на Авент.

# 35
  • Мнения: 143
Засега - стъклени шишета на Чико и Бебе Комфорт.

# 36
  • Мнения: 1 107
Има ли други стъклени шишета освен тези на Nuk? Ако се наложи да ползвам шишета ще са стъклени определено, но дали смао тази марка ги предлага?

# 37
  • София
  • Мнения: 39 848
Знам със сигурност за Бфри и Чико.
Видях, че в Данет има стъклени на Baby-Nova, Camera и Poupy.

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:20 от AnMary

# 38
  • Монтана
  • Мнения: 694
Д-р Браун и Авент

# 39
  • Мнения: 1 107
Знам със сигурност за Бфри и Чико.
Видях, че в Данет има стъклени на Baby-Nova, Camera и Poupy.
Благодаря много!

# 40
  • Мнения: 240
Ползвам шишетата и бибероните на Авент и съм доволна  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка

Аз съм доволна от тази марка.

# 42
  • Мнения: 2 521
Аз ползвах на Б-фрии за колики и след това чашката.

# 43
# 44
  • Мнения: 6 713
Авент ползвам - бебка ги одобрява! Simple Smile Пробвах веднъж Чико, ама не го хареса. Thinking Май защото бибата беше от каучук, пък това май не й допада

# 45
  • Мнения: 110
Авент.  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ползвам Авент и за сега съм доволна.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 259
Чико физиологичните кривите.
Бяха ми мн удобни, на бебко също - като се има предвид, че той повече от година беше кърмен, после си ги прие без възражения.

# 48
  • Мнения: 4 753
Стъклени на Камера... Винаги бих избрала стъклото пред пластмасата, дори и да не са точно на Камера...

# 49
  • София
  • Мнения: 2 508
НУК е най-правилният избор. Просто много наподобяват гърдата и бебето ги приема лесно. При нас нямаше нито отбиване, нито нежелание да пие от шише, много съм доволна от Нук.

# 50
  • Мнения: 6 443
Пробвала съм повечето марки,но най-доволна съм от Авент и Дисни.
Чико не препоръчвам.

# 51
  • Мнения: 119
Авент!Мн съм доволна!

# 52
# 53
  • Мнения: 108
Др Браун,Авент,Tomee Tipee

# 54
  • Мнения: 2 447
Авент.

# 55
  • Мнения: 397
И аз съм "за" Авент!
С баткото бях сменила различни марки,
но от Авент съм най-доволна /дори си купих и такъв стерилизатор - и ми се улесни живота!/ Wink

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз ползвам Авент-без забележка съм. Peace

# 57
  • Мнения: 805
Първия път ползвах какви ли не - всичко което имаше на пазара го имах и вкъщи.
Сега ползвам само на Авент - много съм доволна!

# 58
  • Мнения: 2 334
Аз съм много доволна от Нук,но бибероните им стават за деца до 6-7 месеца(най-големия размер дупка е доста малък)Иначе съм доволна и от Авент особено от шишето с три позиции.

# 59
  • Мнения: 4 111
Аз съм много доволна от Нук,но бибероните им стават за деца до 6-7 месеца(най-големия размер дупка е доста малък)Иначе съм доволна и от Авент особено от шишето с три позиции.

Това категорично не е така. Имате грешка.

# 60
  • Мнения: 1 085
Авент.

# 61
  • Мнения: 1 372
Ползвах на Чико стъклени шишета.

# 62
  • Мнения: 4 362
Ползвам на МАМ и съм много доволна

# 63
  • Мнения: 108
С синковеца на камера  а сега на Авент и съм много доволна.

# 64
  • Мнения: 2 100
Шишетата ни са само на НУК и сме доволни много  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 70
До 6-тия месец не ползвахме нищо, понеже не пиехме вода. След това купихме едно голямо на Чиполино за вода, имаше и приставка като чаша, с дръжки  и  тя сама си държеше. Много симпатично шише.

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 10:05 от pstojkova

# 66
  • Мнения: 255
ние сме на авент  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 2 227
Ползвам шишета на Нук. Нямам забележки.

# 68
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ползвам шишета на B-free, заради пластмасата. Много са добри.

# 69
  • Мнения: 817
Здравейте мами!Искам да ви питам какви шишета ползвате за вашите бебоци и дали сте доволни.Аз съм си набелязала марка НУК имали доволни от нея марка

Аз ползвам стъклените шишета на Chicco и съм изключително доволна.  Peace Тези, които са с широкото гърло са със система против колики (която действа). За новородено мога да ти предложа това шише , защото наклона му позволява много лесно да нахраниш малкото бебе. Wink Но да вметна, че то не е стъклено.

# 70
  • България
  • Мнения: 457
Ползвам Нук и Авент и от двете съм доволна  Peace

# 71
  • Мнения: 2 660
И с двете деца ползвах най-вече Авент PeaceС малката бях взела няколко на Нуби,но освен весел дизайн с друго не ме впечатлиха.

# 72
  • Мнения: 3 929
Ползвах на НУК и на КАМЕРА и бях доволна от тях.

# 73
  • Мнения: 1 447
Ползвах на Авент и Чико и от двете марки бях много доволна.

# 74
  • Някъде там
  • Мнения: 110
ползвам b-free, имам и едно на чико но никак не съм доволна от него

# 75
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Най-обикновени пластмасови шишета от типа на Камера, ползвам няколко месеца, хвърлям, купувам нови и така.

# 76
  • Мнения: 162
За колики най-подходящо е кривото шише на Чико.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз ползвах шишета на гербер и дисни.

# 78
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
всичките ми аксесоари са на Авент само стерилизатора ми е на Чико

# 79
  • Мнения: 169
Аз да попитам тук,а ако никои не отговори ще пусна тема Mr. Green На недоносените бебенца трябват ли им шишета в болницата newsm78Не съм имала този проблем с моите,но днес явно от рано сутринта ще се наложи да разбера SadСпоред мен не трябват толкова скоро .Изобщо какво трябва да се занесена едно малко бебенце в болницата  newsm78Много ще съм благодарна на отговори Hug

# 80
Ние използваме също НУК,и съм много доволна и стерилизатора е същата марка,

# 81
  • Мнения: 411
Шишето и залъгалката до голяма степен се избира от самото дете, освен това веднъж избрало си модела имарката ревностно държи да не се променя.
Иначе най-добре от гледнаточка на здравето на детето да е стъклено шишето/но за съваление на нашия пазар не се намират хубави/. Ако купувате пласмасови следете съдърванието на етекетите трябва да пише pvc-free, ако все пак сте харесали шише което е PVC то поне следете индекса да 1,2, ili 5 това са пласмаси предназначени за приловение в хранителновкута промишленост.
Иначе с най-голямо съдървание в процентно съотношение са шишетата предлагани от Авент, др. Бровис, Евенфло, Гербер, Плейтекс, а с най-нисък процент са тези на Чико.

# 82
  • Мнения: 789
На "Чико" и "Нук" ползвах - доволна съм.

# 83
  • Мнения: 57
ние използваме на НУБИ много сам доволна,всичките биберони и залъгалки имат функция за масажиране на венците.Сменям шишенцата на 3 месеца

# 84
  • Мнения: 57
На "Чико" Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 160
Ползвам на Avent , скоро започвам да давам  сокчета и мисля да си взема от стъклените шишета  на Nuk

# 86
  • Мнения: 9 973
нуби ми течаха
камера ползвам,а за навън-мин.вода с биберон(спортно шише)

# 87
  • Мнения: 49
Ползвах само на Авент и не мога да кажа за другите, но съм доволна от Авент  Peace

# 88
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
нуби ми течаха
камера ползвам,а за навън-мин.вода с биберон(спортно шише)
Абе и на мен ми текат повечето, които вземах за вода. Даже Чико стъкленото ми тече и него изхвърлих. Само Браун, Авент и Нук не съм имала течащи  Tired

# 89
  • Мнения: 161
Ползвах различни ,но съм доволна най-много от Авент Peace

# 90
# 91
  • Мнения: 253
Pigeon е нашата марка.
На Авент шишетата постоянно текат отнякъде - боклук.

# 92
  • София
  • Мнения: 673
http://www.papa-bebe.com/bottle.html

тук можеш да намериш доста полезна информация

# 93
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ползвах на шишета на NUK  и бях доволна.

# 94
  • Мнения: 69
имам на Авент (с помпата),но наистина отначало все ми изтичаха като ги наклоня малко,след това взех на НУК и съм много по-доволна,после купих силиконов биберон на НУК и го сложих на Авентското шише Mr. Green и сега съм още по-доволна Laughing

# 95
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Авент и Чико. Доволна съм.

# 96
  • Мнения: 2 374
Използвах Авент и Чико и сега мисля да си купя същите,много съм доволна.

# 97
  • Мнения: 276
Авент и Нуби.От вторите съм по доволна.

# 98
  • Мнения: 124
Камера. Не са скъпи и съм много доволна и от качеството. Незнам каква е тази мания по маркови и скъпи шишенца. Аз съм много доволна от Камера

# 99
  • Мнения: 1 710
НУК и Чико, но от НУК съм по-доволна.

# 100
  • София
  • Мнения: 293
Ползвам Camera и съм много доволна,а и цената им е страхотна.
Незнам каква е тази мания по маркови и скъпи шишенца. Аз съм много доволна от Камера
Аз също не проумявам защо трябва да са скъпи шишетата,освен ако не са стъклени,в противен случай нали трябва да се сменят на 2-3 месеца?! newsm78

# 101
  • Мнения: 12
 Стъклените на Нук - страшно съм доволна от тях,в болницата ни даваха на Авент,но нещо все й течеше от някъде.

# 102
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

,в противен случай нали трябва да се сменят на 2-3 месеца?! newsm78
И безбисфеноловите на Bfree ли? Питам съвсем сериозно, не ми е идвало наум, изглеждат си като нови, а ги ползвам доста време newsm78
Естествено бибероните им ги сменям.

# 103
  • Мнения: 1 053
Ползвам на 4ИКО и съм много доволна.

# 104
  • Мнения: 32
Чико-и биберони и залъгалки.За шишетата -от кривите (против колики),защото се отварят отдолу и са ми по-лесни за измиване Naughty

# 105
  • Мнения: 297
Аз също ползвах марката Нук за първото ми дете и съм много доволна. Смятам и за второто пак такива шишета да купя.

# 106
  • Мнения: 793
Ние сме с Чико и Авент и сме доволни Peace

# 107
  • Мнения: 242
Чико в самото начало,после Авент Peace

# 108
# 109
  • Мнения: 108
Сега сме на Авент и съм много доволна, а със Joy синчето бях на Камера /то тогава нямаше и кой знае какъв избор де/.

# 110
  • Мнения: 1 107
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

# 111
  • Мнения: 1 008
Ползвала съм Авент и Чико.
Като беше новородена бях
повече Авент.Доволна съм
и от двете марки.

# 112
  • Мнения: 568
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

Ами може ,но си мисля ,че ще е малко.Моя съвет е да си купиш Авент средното и голямо.При тях всичко е съвместимо различни номера биберони,накрайници,дръжки,така,че ще го ползваш когато се наложи

# 113
# 114
  • Мнения: 1 107
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

Ами може ,но си мисля ,че ще е малко.Моя съвет е да си купиш Авент средното и голямо.При тях всичко е съвместимо различни номера биберони,накрайници,дръжки,така,че ще го ползваш когато се наложи

Мерси за съвета, само проблем, че май Авент нямат стъклени шишета, а аз съм решила да взема такива ако се наложи newsm78

# 115
  • Мнения: 328
В началото бях със Авент,но нещо се не смучеше правилно,все едно се мъчеше,пробвах на Нук и от тогава само тях ползвам.Наскоро я пробвах пак със Авента и неще да пие от тях. Peace

# 116
  • Мнения: 1 475
Авент, Нук , Чико и от трите имам, най- ми е удобно малкото стъклено шише на Чико Peace

# 117
  • Мнения: 283
Аз използвам на Камера - евтини са, и съм доволна. Взех ги най-вече, защото в нашата аптеката ги имаше само тях Simple Smile Никога не съм смятала, че има особено голямо значение от какъв точно биберон ще пие... важното е да върши работа.

# 118
  • Мнения: 1 596
Нук е чудесна марка.Препоръчвам я! Peace

# 119
  • Мнения: 666
Ползвала съм много марки шишета, включително и НУК, доволна съм от тях. Сега мисля да ползвам тези  http://www.dooyoo.co.uk/kids-equipment/tommee-tippee-closer-to-n … e-bottle/1095706/

# 120
  • Мнения: 253
Аз съм с Чико и Авент.Но на Авент едната биберона много се разшири дупката и съм съм с Чико  Peace

# 121
  • софия
  • Мнения: 100
До към 6 м. ползвах на B - Free,след това на NUK и шише и биберон

# 122
# 123
  • Мнения: 57
и аз съм взела на Авент

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 541
Авент и Камера ползвах.

# 125
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Най-често съм ползвала шишета на Камера, сега сме с Чиполино.

# 126
  • Мнения: 41
Най - доволна съм от B - Free Grinning!

Аз също

# 127
  • София
  • Мнения: 5 743
Be-Free  Peace

# 128
# 129
  • Мнения: 2 768
Купила съм шишета Breastflow сега. Отзиви - след няколко месеца!  Peace

# 130
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
B-free
Dr. Brown

# 131
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Pigeon - шишета и биберони. Много съм доволна.  Peace

# 132
  • Мнения: 745
Най - доволна съм от B - Free Grinning!
И аз така Peace

# 133
  • София
  • Мнения: 5 606
Чико-и биберони и залъгалки.За шишетата -от кривите (против колики),защото се отварят отдолу и са ми по-лесни за измиване Naughty
И аз!

# 134
  • Мнения: 1 241
С първото ми бебче ползвах шишета на Чико, сега мисля да взема на НУК.

# 135
# 136
  • Мнения: 27 524
Ползвах на Авент. По-късно опитах с Нук и ги намирам за по-добри  Peace

# 137
  • Мнения: 3 388
Първите месеци Avent, след това почти изцяло Chicco  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 1 423
Само Авент съм ползвала. Доволна съм.  Peace Даже синът ми още ползва чашата с накрайник.  Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз също ползвам на Авент, с накрайника вече, но не съм особено доволна. Почти винаги подлизва... Добре, че вече сме големи скоро ще го захвърлим. Не бих заложила отново на тази марка.  Peace

# 140
  • Мнения: 3 066
И ние сме на Авент ,а сега на 15 месеца и с тези с накрайник!

# 141
  • Мнения: 312
Аз използвам само шишетата на НУК и съм страшно доволна Peace

# 142
  • Мнения: 35
През първата бременност на NUK и сега смятам да изкарам със стъклените на Chicco и NUK. Много съм доволна от тях.

# 143
  • Мнения: 2 172
Аз използвам само шишетата на НУК и съм страшно доволна Peace

Само аз ли не съм доволна от тези шишета  Rolling Eyes  Наточих се на Нук,купих ги за сина си,но беше някакъв кошмар.Биберона правеше вакуум,смачкваше се по средата и въобще не течеше,смених няколко и все същото.Самите биберони са много меки.Трябваше през 2 минути да го вадя да се оправи и пак да го давам,а така е направоо  Shocked Мъчих се,мъчих се 15 дена и накрая си купих добрия стар Авент,че да ми е мирна главата  Laughing Никакви забележки  Peace

# 144
  • Мнения: 12
  Имам на НУК стъклените шишета и съм много доволна от тях.Също и едно на Авент,но от него почти винаги капе,тече или аз не го затягам както трябва или незнам ,но определено съм по доволна от НУК.

# 145
  • Мнения: 332
Авент, но понякога подливат, като го отвъртя и пак завъртя не тече, не бих заложила пак на тях.

# 146
  • Мнения: 1 340
Със сина ми - първо авент, по-късно B-free и от нетечащите чаши ... на NUK. С дъщеря ми още не позлвам шишета, а като почна ще са B-free.

# 147
  • София
  • Мнения: 374
Авент, B-free (в началото), а имам подарени и 2 шишенца на Бертони - понякога давам водичка с тях.

# 148
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
И аз си купих на NUK и съм страшно доволна от тях.И от залъгалките също Peace

# 149
  • София
  • Мнения: 521
 Авент   Peace

# 150
  • Мнения: 100
и на мен ми предстои купуване на шишета, биберони и т.н.
четох много добри отзиви за Tommee Tippee

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 585
и  на мен ми предстои, но виждам, че и на НУК и на Авент имат хубави отзиви.

# 152
  • Мнения: 86
Само стъклени НУК.

# 153
  • Мнения: 8 999
Аз използвах някакви супер евтини и обикновени шишета. Само бибероните бяха Нук или Авент.

# 154
  • Мнения: 114
Ползвах Be-Free, след като спрях да кърмя и съм много доволна.

# 155
  • Мнения: 1 424
Ние сме с шишетата на Авент и физиологичното на Чико.

# 156
  • Мнения: 100
Днеска ходих и си купих тея

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5287

Малко ми е рано да пазарувам но не се здържах Rolling Eyes

# 157
  • Мнения: 718
Мисля да взема или стъклени, или на Томи Типи... имам още време да помисля  Wink

Общи условия

Активация на акаунт