ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 4 тема

  • 49 056
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • София
  • Мнения: 15 485
Ай, забелязахте ли ,че като гледаха Инджи на ехографа и и сложиха инжекцията , абоката и беше на дясната ръка, а като влезе Мехмет при нея вече беше на лявата ръка?

# 437
  • Мнения: 91
За Мехмед само  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Това мъжете са тъпо племе!!!!!!!!!!!!!!

# 438
  • Мнения: 583
Много тъжни серии  smile3518

Гледам сериала и следя темата с интерес и белите букви търся...благодаря момичета   bouquet

# 439
  • Мнения: 2 336
За Мехмед само  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Това мъжете са тъпо племе!!!!!!!!!!!!!!
И мен Мехмет ме подразни, но и на Инджи и нищо.
Тази серия е рев голям  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 440
  • Мнения: 0
момичета   bouquet  Трайкова   bouquet  временно няма възможност да пуска темите затова

заповядайте

# 441
  • Мнения: 125
ббмисля,че да, но не съм сигурна. Много пъти се караха, не ги помня всичките за какво бяха.

# 442
  • Мнения: 0
Здрасти,мога ли да те попитам нещо??Гледала ли си перла целия филм или поне 1-ви сезон??Какво става след катастрофата на Мехмет??плс ако знаеш ми кажи,че заради този филм не мога да излезна и да се насладя на лятото с приятели  ще съм много Благодарна Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 674
ББ: А какво става с Мехмед онези ще го изхвърлят ли в язовира и той ще оживее ли ???

# 444
  • Варна
  • Мнения: 567
Два поста назад няма кой да прочете:

момичета   bouquet  Трайкова   bouquet  временно няма възможност да пуска темите затова

заповядайте

# 445
  • Мнения: 28
Момичета,къде изчезна Шеф,аз следх нейните писания,защото е много компетентна и пускаше страхотна информация за любимците ни,но никаква я няма,както и какво стана с екскурзията ?Благодаря

# 446
  • DE
  • Мнения: 967
vallina, отдавна има нова тема!!

# 447
  • Мнения: 1
сериала е жесток с нетърпение чакам да стане понеделник за да го гледам искам да видя какео ще стане със свекито защото изобщо не и харесва че инджи се е върнала  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт