Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 601
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Айша, и дума не дава да се издума да не ходи. От миналата седмица се опитвам да я вразумя. Каза ми, че спокойно е можела да ми го спести и аз няма как да знам къде е, но е предпочела да сподели. Всичко добре, ама ме е страх. Много е ентуасиазирана, много голяма група щели да ходят, добре че се съгласи поне на екипиравка по-добра.
Права си много, rill. Толкова е далеч детето ти, а аз се оплаквам. Много си права.
Айша, за два дни 4-5 пъти се скарахме  Laughing заради екскурзията ...

# 721
  • Мнения: 608
Момичета, май няма да дойда..Втриса ме, тракат ми зъбите- с една дума ме сграбчва грипа. Смятам да се натъпча с витамини и чайове и в леглото. Сори, знам колко ще е хубаво и ви пожелавам прекрасни мигове заедно!
  love001

# 722
  • Мнения: 3 371
maria.4 ,  Hug  всичко ще е наред - ще видиш !  PraynigЩом сте я екипирали добре , няма страшно ! Peace Това са и първите преживявания с колеги - нека им се наслади ! Както и на самостоятелността си , де ! Wink За толкова кратко си е дошла , не е трябвало да се карате излишно , още повече , тя вече го е била решила ! Мисли позитивно - ще видиш какви прекрасни преживявания после ще сподели детето! Hug

Варнааааа , приготвяте ли се ? Пожелавам ви много приятна и емоционална срещичка ! Hug
И ще чакаме разкази в цветни картинки , нали знаете! Peace

# 723
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Gospojata, благодаря ти! Така е, не се карахме, но спорихме.
Много си права, не трябва да мисля негативно! Напротив! Дано всичко е наред  Praynig
Айде, Варна, много хубава срещичка и чакаме снимкииии!

# 724
  • София
  • Мнения: 16 047
Приятна среща на варненки.
Чакаме снимки.
Аз си чакам и детето, дано довечера се прибере вече. Вчера и днес е на Денсинг старс, снощи са били на заведение и после спала при приятели. Така и не благоволи да мине през къщи.

# 725
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честит имен ден на мама Тин!!!   bouquet

Бъди здрава, щастлива и желана жена!!!
Бъди най-щастливата майка на света!

# 726
  • София
  • Мнения: 16 047
Мама Тин, честит рожден ден и от мене!
Да си жива и здрава и много щастлива   bouquet

# 727
  • Мнения: 3 410
Айша, Мария, благодаря за поздравленията. Да ви почерпя и вас, верно с бонбони, ама като не дойдохте на варненската среща , че да ударим по една ракийка, тва е положението.



Ние вече се прибрахме, изкарахме си прекрасно, обаче аз си бях забравила фотоапарата, та ще чакаме Ваня да качи снимките.
Тоя път персонала в заведението ни обърна подобаващо внимание, доволни сме  Peace
Между впрочем, вие у София не чухте ли как се кикотим? Аааа, чудничко се заредих с емеции за следващата седмица.
Айде Ванчеееее, къде се бавиш със снимките Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 16 047
Мама Тин, благодаря за почерпката.
Мами, имаме още 1 страница и ще трябва нова тема да се пуска.
Аз такава операция до сега не съм извършвала, та не знам. А и утре от работата няма да мога.
Моля някой с по-голям опит да я направи. Заглавието същото ли ще бъде - с добавен № 2, или друго?
Пишете как искате.

# 729
  • Мнения: 608
Честит рожден ден,mama Tin !  Hug
 Минах само да ви видя за малко и да разбера как сте си изкарали  Grinning

# 730
  • Мнения: 3 410
Бе то аз имам имен ден, ама като сте казали, колко му е и да се родя.
Заповядайте
новата тема

Общи условия

Активация на акаунт