Ако животът ми е дюканичен ме чака морският бряг романтичен - 207

  • 21 699
  • 448
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 942
Здравейте!
Поздрави на всички с празници и минусчета!
Лори, затъжих се за теб, обади се, когато си дойдеш в Шумен


[size Предлагам на шуменки среща на 27 август в 17,30 или 18,00 часа в градската градина в "Микито" , за да се запознаем с Мименситка! [/size]=14pt]b]
Вани Hug Hugще се обадя, когато съм в Шумен
Блек снейк Hug Hug
Момичета, страхотни сте  bouquet  bouquet  bouquet

# 436
  • Мнения: 6
ani d,благодаря ,мила,че хареса снимките ми и ме нарече МОМИЧЕ,нищо че съм на 46г oops
мммсхусхи80,Крисси-стана ми приятно от вашия коментар Hug Hug
Мименситкааа,не съм манекенка и не искам да бъда,просто съм един щастлив човек сега,а ти-както винаги -много позитивна ,радвам се,че те познавам лично Hug
noni2009,ти си ми слабост и с интерес те чета,почнахме по едно и също време с тебе и ето сега къде сме Hug
Мира1919,страхотна промяна newsm20.и аз като тебе свалям в Трета,абе Трета си е  newsm74,хич не и се плашете,момичета
специално за nartsisa  ritnik ritnik ritnik ritnik,дано да помогне и утре да докладваш един голяям -
Днеска ми е нормаленПЗ,малко пиле с краставички салата,пилешка супа и некакав омлет ше си спретна за вечеря със зеле и моркови салат-мноого любима ми е
И пиййте вода,момичета
 Hug Hug Hug Hug за абсЕлютно всички

# 437
  • Мнения: 1 187
Цитат
Кажи от колко кг тръгваш и колко гониш? Предстои ли ти МЦ , овулация?
Той мъж бре Joy Joy Joy

Ми к'во-то не пречи.. rotfImbo rotfImbo eee,eдин овен сред овчиците,и да го объркате-бива ли така..  Sunglasses


mimensita spoko Няма ли да ти е по-малко тъжно,ако си вземеш друго котенце..? Rolling Eyes

Mira 1919 страхотно изглеждаш,а и щом в трета след гали със сладко и ядки продължаваш да сваляш,браво! smile3501 Га стигна трета, щА тормозя на лични, да знаИш! Mr. Green


Хайде лека,мека и отслабваща! smile3524

# 438
  • Мнения: 1
Привет,знае ли някой как са на немски овесени трици  newsm78.Аз знам за Hefe Flocken ама не съм сигурна, ядки ли са трици ли са.Ако някой знае моля да сподели.
Благодаря предварително!


Haferkleie


# 439
  • Мнения: 3 453
ani d,благодаря ,мила,че хареса снимките ми и ме нарече МОМИЧЕ,нищо че съм на 46г oops
мммсхусхи80,Крисси-стана ми приятно от вашия коментар Hug Hug


  Лелеееееееее, как на 46 бре??? ShockedНикога нямаше да ти ги дам!Повече от 30-35 не ми се виждат честно!  bouquet

   

# 440
  • Мнения: 942
Айде, лека от мен! И утре, всички с минусчета Praynig Praynig Praynig

# 441
  • Мнения: 89
daisy67 благодаря ти.Още утре ще тичам да си ги купя,че да им свикна преди режима.Благодарско още веднъж. Hug
Момичета всички на които видях снимки изглеждате страхотно!!!Възхитена съм от постигнатите ви резултати,продължавайте в същия дух.Лека и режимна от мен  Hug

# 442
  • Мнения: 171
Зорана,нали виждаш,че режима подмладява,и на мен ми дават 10г.по-малко,заедно викаш сме започнали,ама ти доста си ме изпреварила по трасето Mr. GreenА за Мира1919 просто съм безмълвна newsm20,без коментар,пред фактите и боговете мълчали,аз от два дни съм абсолютно режимна,малко късно се сетих,но ще се връщам във втора след 15.09..Заинатих се и ще се боря да достигна 55кг. Hug

# 443
  • Мнения: 6
Криссиии,значи 30-35???мерси,мила,ама сина ми направи скоро 21г Hug Hug
Ето го моето момченце да ви го покажа

http://bg.fotoalbum.eu/zorana4014/a333380

Да ви споделя за моята Трета,не съм опитвала още картофи и ориз,просто не изпитвам нужда да ги хапвам,а преди ми бяха много любими newsm78
от всичко друго не се лишавам,все още ме е страх като се събудя сутрин,да не се видя надебеляла отново,понякога и кошмари сънувам такива
ама нали си личи ,че днес ми е почивен ден Wink

# 444
  • Мнения: 0
Добра вечер на всички,
сутринта кантара ми показа 56.5..пак "+", ама то така е през ПЗ дните, водица.. Започнах много да се замислям, то всъщност знаете че от 2 месеца насам го мисля, да взема да мина или в трета или схема 2/7. Много започна да ми тежи тази втора, а и напоследък съм доста напрегната и притеснена и все по често ми минават лоши мисли, последните 2-3 кг ги мъча от юни (въпреки че този месец съм -1.5 и явно тъкмо метаболизма ми се отприши).. Не съм се отказала от целта си, въпреки че и така се харесвам, този килограм и половина не ме плаши, надявам се като съм стриктна да падне по време на третата. Ако пък не, след като си изкарам третата може да се върна да ги досмъкна. Просто се усещам, че имам нужда от промяна защото ще рухна в скоро време. Посъветвайте ме относно трета или 2/7.
Скоро Биборана беше побликувала един пост, който доста ме успокой и ме накара да се замисля, все пак това кило и половина не  е нищо на фона на 22 свалени. Визията ми е съвсем друга, даже бих казала, че бих могла да се сравнявам с момичета които още не са раждали и най важното чувствам се удобно на тези кг. Дали да не се съсредоточа сега върху запазването им?
ПП: Не мога да ви опиша колко ме е яд на себе си, защото бях стигнала целта си, даже бях паднала под калкулатора, иде ми да се ритна отзад.

Лека и отслабваща на всички.

Редакция: Не се лъжете по линииката ми, че показва 2.5 кг до целта, 1-то килце ми е водица от ПЗ дните. През П дните съм 55.5

# 445
  • Мнения: 7
mimensita, съжалявам  Hug Hug Hug
Лека нощ на всички  Hug

# 446
  • Мнения: 0
momi4ata sled udarniq svalih samo 2 kilograma sega dokato svalq drugite 9kilca trqbva da sum na vtora i da reduvam P s PZ taka li?a koq shema da izbera help za6toto ne6to se oburkah blagodarq vi i naistina bez vas e zverski trudno dnes za malko da se otkaja no kato 4eta foruma se dahusvam pak   bouquet radvam se 4e vi namerih

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Стандартната схема е 5/5. И ще ви помоля да пишете на кирилица.

# 448

Общи условия

Активация на акаунт