как бихте реагирали и как да се извиня

  • 9 518
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 518
По темата-мила глупачка, ако му покажеш темата на момъка, бас ловя че веднага ще разбере какви душевни терзания преживяваш заради нелепата забележка и ще те оцени по достойнство Crazy

Не се знае. Ако неговата душевна травма, нанесена с 1 нелепа забележка, е по-дълбока, трудно би се впечатлил на нейните душевни терзания.

# 61
Значи всеки има право на мнение дали темата е реална или не и всеки сам решава за себе си, аз и да кажа че е или не е все тая.  това за третото зърно не се гледа през дрехата ето на тази снимка в нета се вижда г-д на какво прилича неговото http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/20060726_supe … _torso_w_text.png по точно C само че са малко по-голямички неговите, това е главната причина той да не обича да ходи на плаж/басейн. Истинският проблем е в крипторхизма, зърната са като белег, но крипторхизма не е шега работа като чета в нета това е нещо което се среща честичко а до преди 1 ден аз даже не бях чувала за него. последствията са доста сериозни, най-трудно ще е да го накарам да иде на лекар да се изследва, да се види да не би да е започнало да става в тумор, и ще го подкрепям независимо от всичко, мисля че след като съм му първото гадже и евентуално първото момиче с което ще спи ще се вслуша в мен и ще иде на лекар. мисля евентуално ако не се съгласи да говоря с родителите му да наложат и те натиск и да иде да се изследва, макар че те за секса не са говорели с него, за това сигурно ще им е доста по-трудно. в главата ми цари хаос от всичката тази информация последните 2 дена. поне това ще ми е като обица на ухото и живот и здраве, ако имам дъщеря когато говоря с нея за секса ще и обясня и за крипторхизма, да не вземе да реагира и тя като мен. еми това беше всичко от мен, благодаря ви че ме изслушахте и всичко хубаво

# 62
  • Мнения: 7 474
Приличат на бенки, изобщо не бих разказвала, че са зърна, едва ли някой би разбрал Thinking

# 63
  • София
  • Мнения: 3 200
Приличат на бенки, изобщо не бих разказвала, че са зърна, едва ли някой би разбрал Thinking
И моят приятел има трето зърно, точно като бенка. Пет страници се пуля каква страхотия го изкараха съфорумки, пък аз нямаше да знам ако не ми беше казал той какво е.

# 64
  • Германия
  • Мнения: 240
E по какво вобще се разбира, че е трето зърно, а не бенка... newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 3 200
Кожата е малко по-различна. По-нежна някак си, като около зърната.
Но това след обстоен преглед, иначе бенка като бенка.

# 66
  • Германия
  • Мнения: 240
Кожата е малко по-различна. По-нежна някак си, като около зърната.
Но това след обстоен преглед, иначе бенка като бенка.
Ясно  Peace Аз си го представях малко като трета цицка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт