Помощ!!!Конвекторни фурни

  • 73 854
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Моля, ако някой е ползвал конвекторна фурна/ от тези , които са като тенджери/ да сподели своето мнение, тъй като смятам да  купувам такава, но не мога да намеря информация в българските сайтове. Иначе четох доста в чуждестранните и много се запалих по този уред/а и да не пренебрегваме факта, че тази фурна е много удобна и заради малкия си размер-поне за моята мъничка кухня/.
Дано някой да има такова нещо, че ме мъчи едно съмнение да не се прекарам  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 099
Наскоро свекърва ми ми подари Турбо Овън http://www.topshop.bg/turbo_oven-78055-p.html?gtv=v2&cex=398 … p4CFcGAzAodMi8QmA
Като цяло съм доволна, но имам и фурна, към която има и вентилатор и върши същата работа, като Турбо Овън, така че сега си стои прибрана в шкафа. Общо взето мисля, че Турбо Овъна не може да замени фурната и не пече така добре, като нея.  Peace

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 18:23 от mimival

# 2
  • Мнения: 8
Мерси за отговора mimival!А знаеш ли колко е мощна и колко литра е твоята фурна? Аз се каня да си купя от Метро-има промоция и са много изгодни - излиза около 100 лв като върнеш стар уред. Няма къде да сложа нормална фурна в момента и щом казваш, че върши работа, това ми е достатъчно.
Милото май ще хапне скоро мусакичка  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 099
Намерих ти техн. характеристики в книжката.
Тегло: 9.5кг. , Диам. на съда : 305мм.,  Дълб. на съда: 167мм. , Вместимост на съда : 11л., Мощност във ватове: 1300W , волтаж: 240V
В нея можеш да сготвиш ядене за 3-4 души и заема малко по-малко място от MW.
Не е лошо да поразпиташ още малко, тъй като опита ми с нея е доста оскъден. 

# 4
  • Мнения: 8
Мерси за инфото-твоята е със същите параметри като на тази, която ще купувам. Мисля да взимам пък каквото излезе. Надявам се да не сгреша. Може пък да излезе сполучлива покупка.  newsm78

# 5
Здравейте!
Имам познат , който има такава и е доволен.Пилето ставало много добре.Купил е още една за майка си марка Оптима от Метро за 150лв миналата година и каза ,че става и тя.
Хайде като купиш , ще се похвалиш как е пилешкото , че и аз ги гледам ама нещо немога да се реша след като преди години се опарих с една сокоизтисквачка от ТВ шоп.Иначе видях че ги има и в ебея.
Успех!

# 6
  • Мнения: 8
Задължително ще се похваля/ ако има за какво  Laughing/.

# 7
  • Мнения: 956
Ще чакам и аз Embarassed

# 8
  • Мнения: 8
Купих днес Party . Довечера ще правя пържолки с фикс на Маги  chef и ще разказвам.

# 9
  • Мнения: 8
Доволна съм! Има тънкост определено. Ще я разуча, но определено не съжалявам.

# 10
  • Мнения: 0
След като я разучиш напиши още мнения и отзиви за приготвянето на храната с този уред.
Кажи за колко време става изпичането? Бързо ли е в сравнение с обикновената фурна?
Месото добре ли е изпечено и отвътре?
Има ли допълнителни приставки, скари и други?

# 11
  • Мнения: 8
Явно ще трябва да си взема думите назад  Cry. Вчера реших да правя мусака-пълен провал. Аз ли незнам как да действам с уреда или просто няма да стане/гласувам за второто/. Готви само на повърхността-запича, а отдолу си остава абсолютно студено,течността въобще не завира. Много съм разочарована, защото я бях купила за готвене, но явно ще я ползвам само за печене.
Някой , ако знае какво бъркам-да пише,моля!

# 12
  • Мнения: 0
Явно с този уред не може да се готви.
А месо успява ли добре да го изпече и отвътре? За колко време се изпича месо?
Зеленчуци могат ли да се приготвят?

# 13
  • Мнения: 8
Месото става страхотно-доста е сочно. Зеленчуци не съм правила, но четох в книжката, че мога да ги задуша като ги сложа във фолио и леко ги навлажня. Аз малко се разочаровах и я зарязах, но сега съм решила,че ще се ровя и ще намеря как се готви на това нещо или по-скоро как да се използва. За грил/скара засега е супер,но не ми е достатъчно  Sad.

# 14
  • Мнения: 534
А ти каква си купи?И каква тава ползваш?На колко градуса я пускаш?

Общи условия

Активация на акаунт