Помощ!!!Конвекторни фурни

  • 73 870
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
кажи откъде взе твоята, какви са характеристиките Laughing


всъщност аз току- що идвам от метро- купих си, доволна съм на първо четене, довечера след първото готвене ще разправям повече...в моя комплект няма тавичка за печене на ястия, има обаче този пръстен, който се използва мисля че при готвенето на пара...почвам да си чета книжката, която пък въобще не ми е полезна май и помощта във форума ще ми свърши повече работа.. Laughing

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 15:03 от tedd

# 31
  • Мнения: 534
Моята е тази:
http://www.techno-mix.com/konvektorna-furna-rohnson-r298-specialna-cena.html
Сега съм я напълнила с ребърца  Mr. Green и после ще споделя резултата. Струва ми се да са станали добре, но ще ги видя. Омешах ги с малко соев сос, подправка за барбекю и малко сол...сложих ги в тавичката на долната скара за час време на около 220 градуса.

Тед, да ти е честита твоята и да споделиш с какво я напълни и какъв е резултата! Peace

# 32
  • Мнения: 9 095
напълних я с половин килограм свински врат, от този подправения в билла който продават...а на горната скара сега сложих малко картофки...междувременно преди всичко друго пуснах и един хляб да се пече в пекарната, та плановете ми са че вечерята ще се получи страхотно, все пак ще ви кажа след като опитаме и картофите и свинското. Най- ценното за мен е стойката за капака! каквато съм спъната, добре че го има, супер е удобен! Само ще си търся една тавичка и аз, нямам в комплекта, а за едно ядене да се сготви си трябва  Laughing ще споделиш ли каква е твоята тавичка- тефлон, ламарина?  bouquet

# 33
  • Мнения: 534
moiata tavi4ka e kato lamarinena s dupki. Moite rebqrca stanaha super, malko po-prepe4enki. Drugiat pqt 6te namalia pe4eneto s 10-ina minuti.

# 34
  • Мнения: 0
Ох,.. и аз съм луднала за такава фурна ( побърках и семейство и колежки), но уви отидох в Метро 2  първия ден на промоцията вечерта, но нямяше. На другия ден отново бях там, но пак нямаше- казаха във вторник на обяд и аз пратих бабата в най- големия сняг ( понеже само тя не е на работа по това време), но пак нямаше-казали и, че няма и да има! Бясна съм им, защото Метро си прави оборота с тези фурни на гърба на рекламите по телевизията без да дава пари за реклама, затова аз мисля да си взема тази от Телестар за 159 лв. Дайте отзиви!

# 35
  • Мнения: 9 095
на 28.01 започна промоцията, излязох в обедната почивка /метро ни се явява квартален магазин Mr. Green/ скокнахме с половинката, грабнахме я, имаше цяла камара, ама наистина цяла камара фурни, прибрахме се имах време да я огледам, отидох на работа и съответно пратих колежките да вземат след работа....казаха че е имало съвсем малко вечерта на 28ми, а аз на другия ден отидох да си търся там тавичка за същата фурна- нямаше ни една!

аз се бях нагласила обаче, защото звънях по телефона седмица преди началото на офертата и ми казаха да си наглася стар уред, вероятно ще са на 100лв с офертата "старо за ново" от 28ми..явно в последния момент са ги пуснали така незнам...моя съвет е да изчакаш след месец най- късно ще ги пуснат пак Peace

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря на Tedd за поощрението Laughing!Взех да се обърквам каква точно да бъде моята фурна!?- дали тази от TELESTAR или тази от Метро да чакам... или пък тази от Техномикса!?...взех да се обърквам newsm78!

# 37
  • Мнения: 9 095
всичките са абсолютно едни и същи- 1300вата, 30см, която и да вземеш няма разлика Peace

# 38
  • Мнения: 0
Ей...Tedd, благодаря за инфото, ще чакам от Метро на по - ниска цена! Чудя се дали да не се разходя до Илиенци!!! Нали знаете вица - "Няма такова нещо като ядрена бомба! - ако имаше такова нещо, щеше да се продава на Илиенци!" Hug

# 39
  • Мнения: 9 095
 Joy нямам идея за там, немога да помогна, гледай просто да си има гаранция, все пак колкото и да е евтина винаги си има нужда от нея, все пак може да звъннеш профилактично в метро да питаш, на мен ми казаха по телефона кога ще има  Hug

# 40
  • Мнения: 0
То у нас "гаранция- Франция", но все пак си права, че още едно листче хартия да пазиш добре -не е зле!Аз периодично се обаждах в Метро да попитам, но ми казаха, че ще има в края на месеца. Обаче цената вече ще бъде редовна, т.е. 143 лв.(става въпрос за Оптимум).От тук при мен възниква въпроса дали да си взема тази от TV рекламата за 159 лв. или 143 от метро? Знаеш ли! - веднъж когато се обаждах в Метро, разговарях със служителката от "бяла техника", и понеже бях ядосана от подигравката с нас точно за тази фурна, служителката дали за да ме успокои ми каза,че чула,че техните фурни не били толкова добри колкото тези от TV рекламата! За това аз потърсих мнения във форума.За мен е по-удобно да отида до магазина на бул. Стомболийски в София(образно казано ми е под носа), но ако в Метро ги пуснат скоро на промо цена, нали разбираш, че разликата от 60 лв. вече е значителна сума!От друга страна пък стои въпроса с възможността да я върнеш ако не си доволен от тези по TV!!!Тежък случай съм нали!?  Sad

# 41
  • Мнения: 212
днес и аз си купих такава от промоцията в кауфланд Rolling Eyesхаресва ми /особеното е че се готви за  2 ма 3 ма. пекох пиле/по -добре става ако е на парчета ина1е отвътре ми се стори недопечено/.картофите обелих посолих и леко намазах с маргарин,отдолу на дъното сложих фолио за да не се цапа и ги наредих на горната  скара на  четвъртинки за 30 минути/харесаха ми.това засега .надявам се да мога и друго да приготвям

# 42
  • Мнения: 9 095
ще можеш, в готварския си имаме тема за вкусотийките които приготвяме,заповядай там да се хвалим, аз сега си търся рецепта за кифлички Laughing

# 43
  • Мнения: 0
Моят съпруг днес купи от Метро - В. Търново за 89 лв. Ако на някой му трябва да провери другите магазини на Метро

# 44
  • Мнения: 1
Каква е фурната и с какъв нагревател е.. спираловиден в нещо като стъклена тръбичка ли е.. Има ли още или се изчерпаха

Общи условия

Активация на акаунт