ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 14

  • 22 896
  • 750
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер  


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7,
ТЕМА 8
,
ТЕМА 9
,
ТЕМА 10
, ТЕМА 11 , ТЕМА 12 , ТЕМА 13



Стихоплетствата ваши за удоволствието наше


Текстовете на песните от филма

# 1
  • Мнения: 0
Оха първа съм, чакам да се включите няма да ни бият Шехерезадките я Joy

# 2
# 3
# 4
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелелеле, тука има Емотикона - Парти..... smile3532 smile3532 smile3532

# 5
  • София
  • Мнения: 1 433
айде и един музикален поздрав от Врабчето Wink

http://www.vbox7.com/play:3ca683ff&al=1&vid=1574202

да ни върви по музика bowuu bowuu

# 6
  • Мнения: 1
Зизу, това ми е любимата анкета  hahaha hahaha hahaha Твърдо за " мехмет не е твой си, той си е просто той " Само липсваше да каже,че и щъркела го е донесъл  newsm78

# 7
# 8
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу, това ми е любимата анкета  hahaha hahaha hahaha
Она Тити даде идеята.... Laughing

Тонкааа, лафа е следния.... Naughty...."Мехмет е мой син....той даже може би не е и мой .....той си е просто той..." #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Нема такова изказваане....дали не е повлияно от аблата...кога точносе връщала от поредната шокова терапия.... newsm78 newsm78 newsm78
А Есмерсито...завалията само мига и не мое да земе решение...кво аджеба му говори Езото.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 9
  • Мнения: 155
Зизке  , мерси мацка за новата тема    bouquet     bouquet     bouquet  

Гледам Ендер почнахме да нищим.  Я да видя какво ще намеря за него







# 10
  • Мнения: 640


Няма на Есмер и се задоволяваме с Ендер

# 11
  • Мнения: 1
Той защо не спи с костюм  newsm78 Аз ако бях на мястото на стилиста щях воал против мухи да му сложа над леглото ,да не се вижда ... така хората от космическата станция щяха да си вземат почивен ден  newsm78

# 12
  • Мнения: 155
pavlinaio  мила , много са им пикселите на картинките   Peace    Hug   , намали ги на 600/600  .  Да не дойдат админите да ни резнат хубавите снимки.

# 13
  • Мнения: 1
И аз в новата тема.Зизу,мерси за анкетата и темата.Гласувах за репликата на Езо за Мехмет.Снимките по-горе сякаш разказват историята на филма.Мерси.Галка поздравът е чудесен.Отивам пак в предишната тема,че не съм ви дочела още.
 

# 14
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Павлинчеее, нема такова фото.... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Са дали че изприпка папето.... smile3532 smile3532 smile3532
Той защо не спи с костюм  newsm78 Аз ако бях на мястото на стилиста щях воал против мухи да му сложа над леглото ,да не се вижда ... така хората от космическата станция щяха да си вземат почивен ден  newsm78
 Ти почивка имаш ли бе Тонка....от толко смех че ми турнат ризкята с общото ръкавче..... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт