ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) - тема 12

  • 28 486
  • 736
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,   
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али           Yeşim Büber-Езeл        Saruhan Hünel-Eсмер 


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7,
ТЕМА 8
,
ТЕМА 9
,
ТЕМА 10
, ТЕМА 11



Стихоплетствата ваши за удоволствието наше


Текстовете на песните от филма

# 1
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПЛЬОС... първа у новата тема!!! hahaha hahaha hahaha hahaha

# 2
  • Мнения: 23
 Hug и аз тук   bouquet

# 3
  • Мнения: 263
Айде и аз тука..че довечера къде че търсим серията Mr. Green Зизууу Heart Eyes  bouquet

# 4
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде и аз тука..че довечера къде че търсим серията Mr. Green Зизууу Heart Eyes  bouquet
У наааассс... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 5
  • sofia
  • Мнения: 56
момичета, днес е последната серия , а после какво ще правим . дано по бързо пуснат филм с нашия герой.

# 6
  • Мнения: 0
момичета, днес е последната серия , а после какво ще правим . дано по бързо пуснат филм с нашия герой.

Дано!  newsm17

# 7
  • Мнения: 1
Добър ден , дами !
Zizu, Жива и здрава да си, 10000 теми още да направиш !   Ще ти пратя един минзухар да си изразя благодарността –   smile3525

Aleynam, сега е момента да ти благодаря 1. за превода от миналата темичка  и 2. за поздрава за Мехмедчо, който много ме зарадва !   Hug

Mar- Tomova,  Hug  колкото чаши имаш с Есмер - давай ги да ги видим,че се размечтавам като си представя как си пия кафето от такава чашка ....  smile3556
Не смея да  си направя такава чашка,че  ще съм първия случай в спешното на 20 последователни кафета ....

# 8
  • Мнения: 23
Добър ден , дами !
Zizu, Жива и здрава да си, 10000 теми още да направиш !   Ще ти пратя един минзухар да си изразя благодарността –   smile3525

Aleynam, сега е момента да ти благодаря 1. за превода от миналата темичка  и 2. за поздрава за Мехмедчо, който много ме зарадва !   Hug

Mar- Tomova,  Hug  колкото чаши имаш с Есмер - давай ги да ги видим,че се размечтавам като си представя как си пия кафето от такава чашка ....  smile3556
Не смея да  си направя такава чашка,че  ще съм първия случай в спешното на 20 последователни кафета ....

 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

# 9
  • Мнения: 8
Добър ден момичета и аз в новата тема. Зизу, мерси отново.   bouquet

Ето нещо което не е по темата, но е добро начало за малко смях:



Баби

Баба Нетка: Чатке, как си ма, какво праят децата?

Баба Четка: Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.

Баба Нетка:  Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!

Баба Четка: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.

Баба Нетка:  Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...

Баба Четка: Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!

Баба Нетка:  Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа. Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена емотикона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките са зипирани версии?


Баба Четка: Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито.

Баба Нетка:  Не помня такова нещо, бе Чатке!

Баба Четка: Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.

Баба Нетка:  Няма такова нещо!

Баба Четка: Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се скапе скайпа дано!

Баба Нетка:  Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!

Баба Четка: Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!

Баба Нетка:  Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!

Баба Четка: Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!

Баба Нетка: Котка да ти изяде мишката!

Баба Четка: Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!

Баба Нетка:  Някоя невестулка да ти хакне кокошките!

Баба Четка: Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!

Баба Нетка:  Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!

Баба Четка: Лицето ти на пиксели да стане!

Баба Нетка: Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!

Баба Четка: Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!

Баба Нетка:  И компютъра ли?

Баба Четка: И компютъра!

Баба Нетка:  Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!

Баба Четка: Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка...


Aleynam и аз Благодаря за превода.   bouquet

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 12:25 от anna mari miller

# 10
  • Мнения: 0
Боже, как ни превземат хитро днес тия наши комшии!
500години насила не успели да ни накарат да им се кланяме,а сега без ятагана на шия учим турски.
Тема за размисъл.

# 11
  • Мнения: 188
Здравейте и в новата тема .Зизка  smile3525
Aleynam,Mar_tomova- smile3525 -за превода и снимките.

# 12
  • Мнения: 263
Боже, как ни превземат хитро днес тия наши комшии!
500години насила не успели да ни накарат да им се кланяме,а сега без ятагана на шия учим турски.
Тема за размисъл.
Thinking Много си права Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 8
Боже, как ни превземат хитро днес тия наши комшии!
500години насила не успели да ни накарат да им се кланяме,а сега без ятагана на шия учим турски.
Тема за размисъл.
Е много стара тактика,гърците като ги завладяват римляните,решават да ги превземат от вътре/най изявените гръцки философи,математици  и  лекари са преподавали на римските патриции и са формирали мирогледа им/DIVIDE ET IMPERA-с техните камъни по техните глави. Twisted Evil Twisted Evil

# 14
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Аниии, разби ме с тия бабета.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт