Тренировки в домашни условия-7

  • 52 757
  • 782
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 20
Slim in six - втора част. Пак се озорих на дупето  Blush
Мишле, каланетиката я има на първа страница, качена е в докса.

# 766
  • Нови Пазар
  • Мнения: 29
Slim in six - втора част. Пак се озорих на дупето  Blush
Мишле, каланетиката я има на първа страница, качена е в докса.
Mного благодаря, изтеглих я вече   bouquet! Днес ми беше първата тренировка и се чувствам страхотно Peace

# 767
  • Мнения: 31
Аз три дни си тренирам 30 минути степер и малко упражнения с гирички и се чувствам много по-тонизирана. Обикновено вечер съм изморена и ме мързи доста, но вече усещам промяната. За отслабващия ефект е още рано. Няма да мисля за него, трябва време, сега само ще се наслаждавам на тонуса си Simple Smile

# 768
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Вчера получих програмата на Любомир Иванов. Снощи сефте тренирах по нея.

# 769
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Перуника, как беше?

Аз след малко почвам 8-а тренировка от неговите, като 4 от тях бяха интервално кардио
Определено имам ефект - най-вече в обиколки и визия. Ноооо... не мога да си насмогна с ядене - 6 пъти дневно и... само с ядене се занимавам.

ПС Дописвам: Готово, към 50 минутки упражнения с швейцарска топка топка и дъмбели и 22 стандартно кардио.

Ползотворни тренировки, момичета!

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 14:39 от veihaivei

# 770
  • Мнения: 6 017
Днес:
30 минути бързо ходене
30 минути каланетика

# 771
  • Мнения: 431
Каланетика - Ten years younger...

Не зная коя поред тренировка ми е, но подозирам, че е около 20-тата. Приятно се изненадах, че талията ми видимо е намалила обиколка   bouquet
Но имам едно питане към другите трениращи по тази програма. На последното упражнение (Inner Thigh Squeeze) краката ми... треперят, а при никой от клипчето не забелязвам същото. Може ли някой да ми обясни защо се получава?!

# 772
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Mea_Culpa, и моите крака треперят на това упражнение, но не е толкова видимо. На камера едва ли би се забелязало.
Да не би да се престараваш?

# 773
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Ето и НОВАТА ТЕМА Ако имате нови предложения за програми на 1-ва страница ще чакам пак линковете на лични.

# 774
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
veihaivei, днес ще правя втората тренировка. От първата съм доволна. Отива около час и 15 минути, а не се изморявам много. Аз нямам обаче програма за храненето. Просто не мога да спазвам правила. Аз самата си ги създавам. Лошото е, че програмата е е дна и съща и ще трябва да я изпълнявам доста време. Няма разнообразие.

# 775
  • Мнения: 16
Момичета, имам една гооляма чуденка - колежка е свалила поне 7 кг. за 2 седмици и казва, че е само от тичане по бягаща пътека по 40 мин./ 7 км/ч.

Мислите ли, че е възможно?   Peace

# 776
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Разход калории за 60 мин. при  кардио - 600. За 40 мин- 40. 14 дни по 40 минути - 560 мин. - 5599кал.
За изразходването на 1 кг. телесни мазнини трябва да се изгорят 7000кал. Сметката си я направи сама.

# 777
  • Мнения: 17
привет на всички  bouquet
да попитам някои продава ли велоергометър, искам да си закупя ,но в магазините са по 600 лв и нагоре  Confused
претърпях лека операция и съм качила някое друго килце ,и сега искам да се отърва оттях  Praynig
благодаря предварително Hug

# 778
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Намират се и много по-евтини.  Peace
Аз мога да ти продам силно експлоатиран кростренажор за 120 лв.

# 779
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Записвам се да ви следя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт