Февруари си отива ,но ти недей тъжи,а теста с две чертички бързо покажи!(22.02-2

  • 8 154
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 860
Като гледам тези гофрети, има в Хит белгийски такива, и си ги слагам в тостера, препичам ги леко и после ги мажа с течен шоколад и отгоре ягоди и бита сметанааааааааа.....леле ако знаете колко са вкусни.

Абе Ники ти убаво слабееш ама такива ни ги говориш че поне на мен свят ми се завива от обилно слюнкоотделяне  Crazy както обичам слааадддкоооо и   Mr. Green

# 106
  • Мнения: 806
Здравейте сладурки Hug
какви маси слагате само,мммммм  chef, чудестниииииииии  chef
Аз незнам дали ще мога да вляза по късно във форума и затова пиша сега да ви пожелая страхотни спокойни и слънчеви почивни дни и в понеделник с усмивки да разказваме за тях.
Прегръщам ви всички и то по мноооооооооогооооо Hug
Цунки по муцунки  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 4 589
Леле, къде се губите всички!!! Аз вече съм на следобедното кафе и след малко се готвя да си ходя.

Да ви се похваля - сдобих се с 4 нови книги и нямам търпение да лягам и да чета. Пол Ливайн е сладка, добре се чете. Сега ще мъча новата книга на д-р Хаус, да видим как се е справил като писател.

Специално за Лайла, да не вземе да заслабне  smile3533

# 108
  • София
  • Мнения: 2 367
Надуших аз ,че Ники е сервирала нещо и хей ме на , да не заслабна и аз Simple Smile
Ники , как вървят нещата със стимулацията, ти си съвсем в началото още знам , ама ако искаш сподели, как те стимулират този път

# 109
  • Мнения: 1 156
Ох, не мога пове4е.
След като изстъргахме боята от вратите, днес реШихме да ги боядисваме, оба4е боята се пресе4е и стана  на парцали. Бия отбой, утре като си дойде мъжа ми да казва какво се прави и Ще продължаваме.
До сега се опитвах да из4истя неЩо из нас, ама с тоя прахоляк няма оправяне, постлал се е като пелерина в цялата къЩа. ПОне в опразнения хол да сложа ред, 4е сме се окупирали тука с ку4ето, няма друго място къде да се спи. Свиваме се двнките на дивана и се гуШкаме и дълбоко диШаме....
По тази реди4ка от "лицеприятни преживявания" не съм писала по4ти цяла седмица. Дано като си дойде мъжлето утре каръка спре и неЩата потръгнат. Абе ние винаги си правим вси4ко заедно, за малк окато се разделим и запо4ва да не върви.
Тъй, отивам да хапна пуШено пилеШко бут4е, и хляб. Карам на сухоежбина, то мога ли да сготвя неЩо рпи целия този пепеляк.
Лека ве4ер ви пожелавам моми4ета и хубав уикенд.
Ники ,стискам палци
Цецито, съЩото и за теб. Hug

# 110
  • Мнения: 139
Здравейте, сладуранки. Много се чудих преди да реша да пиша тука, ама най-накрая се престраших да споделя едно нещо с вас може би вие най-добре ще ме разберете Praynig Много ми е тежко като чета как прекрасни жени като вас се молят да имат бебчета, а някои пропиляват шанса си ей така от глупост. Наскоро моя приятелка направи аборт почти в 3 месец, ако не беше и по напред, само защото приятеля и с който е от 2 год не е готов за това Sad ooooh! Да, ама милата сега пие едни лекарства слаба е като скелет и не се знае дали ще може да има други деца Shocked Да вие ще кажете млади са- да тя е 88 набор и не се пазят да и това е вярно, ама това бебче е било почти оформено вече готово за новия живот #Crazy smile3518 и сега, защото приятеля й мисли да я къса-скъса живота на едно сърчице Sick Може би аз след като вече съм майка и затова не разбирам такива подобни действия. Но в крайна сметка аз забремнях едва ли не от веднъж-нито съм планувала, нито чакала-само си дойде, но без дори за миг нито аз, нито таткото сме мислили да махаме бебето, макар, че аз съм 89 набор Heart Eyes Не мога да разбера едни искат, а не могат, други имат, а не могат да го оценят no cry
Желая на всички много късмет и дано се радвате и вие скоро на това, което аз си имам вкъщи Hug Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 4 589
Stefito_17 извинявай, но в каква връзка написа този пост тук. Не мисля, че тук му е мястото. Ние всички се борим да имаме деца, и не мисля, че ни вълнува как някой е решил да направи аборт. Няма проблем, не питаш нищо.

ЗАЩО ГО НАПИСА? Ей, много се ядосах. Какви са тези хора беее.


# 112
  • Мнения: 1 156
Niki , ne se jadoswaj po rosata.
Javno ne e imala kude da si izlee dushata, makar che ne e ucelila mqstoto milata.
A za prijatelkata i , razstrel naprawo.

# 113
  • Мнения: 4 589
Гери права си, ама какво да ти кажа. Не чете ли да види за какво пише в темата?!!!

Та за да се поглезим малко слагам нещо сладко и ще бягам при мама и тати да ям гювеч - много обичам.

Хубав ден и до после

# 114
  • Мнения: 419
Мда, какви истории,  Confused... Дано момичето, има късмет за напред в живота, и с правилния човек също да е !
Аз си вземам от кафето на Ники, ама се надявам следобеда да сложи и по едно леко котейлче.
Гери, как успяваш с тия ремонти бе,мила сама?! И ние трябва да разместваме тука, ама хич не ми се започва...тия ремонтни дейности много не ги долюбвам аз.
Криси, дано намерите най-подходящата стимулация, и изобщо цялостен протокол за тебе Hug
Най-после и тук днес е 10 градуса, дано да се позадържи и за разходка да остане същото време следобед!
Приятен ден на всички!

# 115
  • Мнения: 965
Ха добър ден и от мен,най накрая остана време да драсна някое редче  Peace
Тази сутрин ходихме до манастира Св.Мина,много ми хареса и много добре се почувствах след това посещение,купих си гривничка и една иконка за вкъщи,помолих се силно и запалих  свещичка за всяка една от вас  Praynig Praynig Praynig
Много съм щастлива утре моето мишленце идва при мен  в София,много вече ми домъчня  Sad
Ники ,благодаря миличка за вкусотийките,страхотна си  Hug Ти ще ходиш ли днес да те боцкат,аз към 16.30ч ще отида,така ми казаха  Peace
Ау да знаете как ме боли коремчето от вчерашната инжекцийка...Менгон,аз мислех че само при боцкането боля,ама нищо подобно,имам буца на коремчето  Shocked
А за поста по-горе................предпочитам да не го коментирам  ooooh!
Лек и усмихнат ден  Hug Hug

# 116
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета  Hug
Ники пак ни подлага на изкушение  Mr. Green
Гери внимайвай наистина с прахоляка  Hug
Цецитоо  Hug продължавм с палците аз и за теб и за Ники  Hug

За поста без коментар!  ooooh! Аи моето мнение за забременяващите на 18 год е едно.....  Twisted Evil

Хубав уикенд от мен на всички много цунки по муцунки  Heart Eyes Hug

# 117
  • Мнения: 4 589
Привет сладуранки,

леле навън какъв студ настана, а сутринта какво слънце грееше.

Цецито разминахме се с теб мило, защото аз цъфнах там в 15ч., ама седях до към 16ч. Утре може да се видим.

На мен мишето ме е изненадало с прекрасни букети от нарциси, един от лалета и един от карамфили и сега в хола ухае на пролет.

Аз след малко отивам в Мотив да слушам мръсни песни и да пия бяло винце.

Ето по нещо романтично преди вечеря.



# 118
  • Мнения: 1 156
Ооох, Ники и аз искам такива изненади и да  правя такива приятни неЩа.
А вместо това, днес се сдобих с невероятно главоболие, в резултат  на което спах 2 4аса ,а сега трябва да си заредя акумулатора и да по4ва мда 4истя , да прибирма пране и да приговя някаква ве4еря за миШето, 4е се прибира тази ноЩ.
Май това Ще ми е най приятния момент в седмицата.
Лека ве4ер девойки и приятен уикенд.

# 119
  • Мнения: 1 186
стигнах и до вас  Hug
от работа и задачки не знам къде се намирам вече  ooooh!
но финасово  Money не ми се е отразило още. но надеждата умира последна, времето взе да се оправя и аз започнах да си гледкам за хотелчета и почивки на морето  Laughing, за което ще се прехнърлям в темите за пътуванията.  Simple Smile
виждам, че някой пак купунясват  Mr. Green, то няма лошо пък и така трябва  Mr. Green
пожелавам ви лека вечер и прятен неделен ден  Heart Eyes
аз ще направя полегнала е Тодорка и  Joy каквото сабя покаже  Blush

Общи условия

Активация на акаунт