151 DE: Невероятно, но факт - слънце грее пак!

  • 27 340
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 605
Е, нашата градина е малка, няма и 50 деца в двете групи, а пък и тук по селата бързо ще се разбере кой коя дреха е свил, освен ако после не я пбличат само вкъщи  Wink  Но и пантофите не са ги пипали, а са 40евро  Money

# 736
  • Мнения: 3 521
То и при нас са 60 деца, ама - на. Явно разчитат да не си познаеш нещата.

Июгонете ме да си оправя куфарите, че след 3 ч. отлепяме за уикенда, а аз още един чифт чорапи не съм сложила в сака. То даже и саковете ни са в мазето ooooh!.

# 737
  • Мнения: 108

Июгонете ме да си оправя куфарите, че след 3 ч. отлепяме за уикенда, а аз още един чифт чорапи не съм сложила в сака. То даже и саковете ни са в мазето ooooh!.
Сърфи,стоп Stop! А нова тема Wink?!

# 738
  • Мнения: 3 880
Сърф, вашата градина много криминална Shocked Как така ще чезнат толкова много неща, не предприемат ли нещо против това? Като им е толкова крадлива клиентелата да направят заключващи се шкафчета...тва да не е безплатен магазин за втора употреба Close.
Аз не мога да се оплача засега, имаме още 2 месеца до края, дано да не изрева на изпроводяк Simple Smile. Иначе за училището леко се притеснявам, защото и там им висят нещата в коридора Rolling Eyes, а коридорите едни дълги....

# 739
  • Мнения: 9 052
При нас се губят доста не9а,  но не вярвам някой нарочно да ги взима . Аз например не разпознавам всички дрехи на детето и даже не знам какво има там в шкафа ... та и нещо да липсва - не ми липсва особено и не ме е яд. А дали и ние не сме се прибрали с някой чужд панталон някога не мога да гарантирам, защото купувам доста 2 ръка и съседката ми дава доста и ... в тези купища дреляци не мога да запомня с подробности. Но когато нещата са надписани ги връщам - има един кашон в коридора, където може човек да рови и да си търси изгубените вещи и аз там ги слагам .
а дребния е сополив и има секрет от 1 то око ...  Sad май е от сополите , да видим

# 740
  • Мнения: 3 521
А такъв кашон и ние си имаме - за неща, които са изгубени по градината или изплуват изпод някой шкаф при голямото чистене през август.

Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498559.new#new

Общи условия

Активация на акаунт