BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 770
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Аз лично не съм използвала много неща на Билка но искам да разбера от други жени дали им помага или им е харесало ако има такива продукти моля препоръчайте ми ги ! Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 14:04 от sus4i

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Редактирай заглавието, има правописни грешки.
По темата-имат хубави неща, много от момичетата са доволни в друга тема от интимния гел и кремовете.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 573
Кремът за ръце с мавруд е страхотен. Много по-добре ми се отразява от други далеч по-скъпи. Интимният гел също е много добър. Само него купувам. Даже мъжът ми много го харесва и ползва, а той по принцип е много скаран с всякакви козметични продукти и признава само сапун за всичко (за мен в това се крие и тайната на ранното му оплешивяване, ама това е друга тема  Laughing )

# 3
  • Мнения: 97
Редактирай заглавието, има правописни грешки.

 Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
от крема за ръце с мавруд и аз съм доволна, майка ми хареса и този за лице.
Взех си модулатора за тяло, но само веднъж съм се мазала и е рано за отзиви.

# 5
  • Мнения: 1 180
Доволна съм! Ползвала съм крема за ръце с мавруд, крем за лице - мавруд, краставица и още нещо си, бяло грозде. Сега съм си взела този за тяло с мавруд и антицелулитния гел.

# 6
  • Мнения: 17
Аз използвах интимния гел и нямах оплаквания.Сега използвам измиващия гел за лице с краставица и пъпеш и съм страшно доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 0
М а някой да е използвал антицелулитния крем ?! имам един спреи в кущи за коса наистина е много хубав ето че понякога евтиното е и хубаво  Wink

# 8
  • Мнения: 2
Аз също имам спрея за коса и съм много доволна

# 9
  • Мнения: 788
И аз, откакто открих интимния гел на Билка, всякакви други Лактациди и тем подобни потънаха в забрава.
За крема за ръце с мавруд почти всички са споменали.
А в момента ползвам хидратиращ гел за измиване с краставица и пъпеш. Не стига, че мирише невероятно, ами и така ми измива лицето, че чак скърца след изплакване. Даже и грима ми измива без остатък.

# 10
  • Мнения: 0
ехе наистина и аз ще взема да си го купя този измиващия да го пробвам че много положителни отзиви :д

# 11
  • София
  • Мнения: 901
И аз смятам тези дни да потърся измиващия гел! Подходящ ли е за суха, чувствителна кожа и каква му е цената?

# 12
  • Мнения: 17
И аз смятам тези дни да потърся измиващия гел! Подходящ ли е за суха, чувствителна кожа и каква му е цената?
моя го взех за 2.50.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
момичета,  спрея за коса , който хвалите -         Тоник за здрава коса, против косопад ли е.
Само това намерих, което да е спрей.

# 14
  • Мнения: 0
 М не моя е тоник за коса максимална сила и блясък-отлично средство за подхранване  и заздравяване  с екстракт от орех бяла бреза и коприва

# 15
  • Мнения: 0
ето това е спрея имам и маската ама не е същата но пак е хубава http://www.kozmetika.bg/showimg.php?filename=dx300_10596.jpg

# 16
  • Мнения: 102
Аз съм страшно доловна от три продукта на Билка. Крема за ръце с мавруд,модулатора за тяло и душ-гела с краставица и пъпеш newsm10

# 17
  • Мнения: 0

е добре тоя модулатор с какво точно ти помогна ?

# 18
  • София
  • Мнения: 38 515
Да похваля - кремче за очи и устни с мавруд, гел за измиване на лице и от новата серия Upgarpe - смес от масла, която ползвам вече против стрии.
Освен това има и нови шампоани за сух и мазен пърхут, мисля че и те трябва да са добри.

# 19
  • Мнения: 850
някой може ли даде отзиви за този Хидратиращ гел за
измиване на лице !

# 20
  • Мнения: 2 631
Момичета, пишете, че сте доволни от интимния гел на Билка, но от стария, или от новия?? Сега гледам, че има нов, с млечна киселина и с невени отпред на шишето, и много му се чудя...  Thinking
Предишния, белия, го купих, и след 2 семици го хвърлих.  Crossing Arms


Иначе съм свръх доволна от тоалетното мляко с бяло грозде, и вече не го заменям за нищо друго!  Peace

# 21
  • Мнения: 0
Преди много време си бях взела някои неща от тях, бяха пълен боклук, просто не ми допада тази марка. Според мен е чисто и просто евтин продукт, колкото да имаш нещо, без да върши работа.

# 22
  • Мнения: 572
Аз ползвам тяхната паста за зъби - евтина е, хомеопатична и съм сравнително доволна.

# 23
  • Мнения: 17
някой може ли даде отзиви за този Хидратиращ гел за
измиване на лице !
Аз съм доволна,и за водоустойчив грим го ползвах  Peace

# 24
  • Мнения: 89
някой може ли даде отзиви за този Хидратиращ гел за
измиване на лице !
Аз съм доволна,и за водоустойчив грим го ползвах  Peace

Козметика  с парабени

# 25
  • Мнения: 0
някой може ли даде отзиви за този Хидратиращ гел за
измиване на лице !
Аз съм доволна,и за водоустойчив грим го ползвах  Peace

Козметика  с парабени

от каде си толкова сигурна ?

# 26
  • Мнения: 89
е как от къде Simple Smile прочетох състава му Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 956
Полезно - е чак пък полезно...
Евтино - разбира се, няма спор!
Качествено - да за цената си.
Аз обаче не съм удовлетворена от продуктите, които съм ползвала:
крем за ръце - не попива някак, оставя един филм, който малко с нещо да си навлажня ръцете и веднага става лигав и хлъзгав , т.е. не става да ядеш ябълка с тези ръце например... А ако си пипна очите с тези ръце - рукват едни сълзи...
Шампоан - някакъв, не помня какъв, косата стана много лъскава от него, но скалпът ми много ме сърбеше. Т.е. не става за чувствителен скалп.
Интимен гел - ми той по състав като течните сапуни за ръце ми се видя... Мирише интересно, да, но това не ми е критерий.
Лосион за тяло с мавруд - не е лош, но и той оставя филм - ако смятата по някое време, след като сте се мазали с този лосион, да ви целува мъжа ви, предупредете го, че ще закусва лосион за тяло... (повечето мъже ще предпочетат да погладуват малко)

Иначе пак да кажа - за цената си са едни от най-добрите (защото примерно кремовете за ръце на орифлейм са с подобни минуси, на нивеа също; масово шампоаните дразнят скалпа, дори на Керастас не ми понасят; бяха ми подарили лосион за тяло на Кашарел, който блокира безвъзвратно една от вечерите, които бяха резервирани за "без децата моля"...)

# 28
  • Мнения: 0
еми на всеки му действа различно а   питам азз в кои продукти няма парабени ?

# 29
  • Мнения: 20
Аз отдавна съм се наканила на интимния гел, досега съм пробвала на Себамед и на Нивеа, като и от двата съм еднакво доволна, т.е. не усещам разлика освен миризмата.  newsm78

# 30
  • Мнения: 743
Да похваля - кремче за очи и устни с мавруд, гел за измиване на лице и от новата серия Upgarpe - смес от масла, която ползвам вече против стрии.
Освен това има и нови шампоани за сух и мазен пърхут, мисля че и те трябва да са добри.

За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.


В ДМ  я имаше

# 32
  • Мнения: 57
аз съм много доволна от шампоана против пърхут и от маската на "Билка". според  мен за парите, които струват са направо страхотни.

# 33
  • Мнения: 1 416
Виждам, че са сменили опаковките на продуктите.
Какво ще кажете за спрея за коса и шампоаните  -  http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka5.html 
Чувала съм добри отзиви, но се чудя дали има някаква разлика в съдържанието сега като са в променени опаковки или са си същите като състав и действие?

# 34
  • Мнения: 2 631
Виждам, че са сменили опаковките на продуктите.


Хах!! Пък аз си помислих, че имат нов интимен гел....  Crazy ooooh!

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да похваля - кремче за очи и устни с мавруд, гел за измиване на лице и от новата серия Upgarpe - смес от масла, която ползвам вече против стрии.
Освен това има и нови шампоани за сух и мазен пърхут, мисля че и те трябва да са добри.

За новата серия ми е въпросът - къде я намирате? Аз където и да проверя няма нито един продукт от нея. Ще продължа да търся.
Има я в хомеопатичната аптека на Чаталджа 13. Там обаче цените са малко по-високи, макар че не е чак толкова много.
Харесвам хидратиращият им крем за лице с краставица и пъпеш.

# 36
  • Мнения: 3 423
Аз съм доволна от антицелулитен крем на Билка (вече не помня точно кой, май с грозде беше) Simple Smile Миналата ли, по миналата ли година  newsm78 го ползвах съчетано с масаж и имаше супер резултат.

# 37
  • Мнения: 127
А в момента ползвам хидратиращ гел за измиване с краставица и пъпеш. Не стига, че мирише невероятно, ами и така ми измива лицето, че чак скърца след изплакване. Даже и грима ми измива без остатък.

 Peace

# 38
  • Мнения: 4 569
Нямам нищо на Билка и се чудех.След тези отзиви ще си взема хидратиращия гел за измиване че от този на Регал не съм доволна.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 956
Е, да! Билка са по-сполучлив избор от Регал (по принцип, въпрос на късмет е).

# 40
  • Мнения: 13 624
Имам новата серия и серията с мавруд. Много съм доволна и от двете. Определено са си много качествени продукти!

# 41
  • Мнения: 277
Не бих определила кожата си като много суха или чувствителна, но гелът за лице с краставица и пъпеш зверски ми я изсушаваше, въпреки че го дават хидратиращ.
Когато ползвах крема за лице с мавруд ми се струваше, че не попива, а остава на повърхноста на кожата, не знам как да го обясня, а в същото време си оставаше опъната.
Кремът за ръце с мавруд си го бива за цената, от тоалетното мляко с бяло грозде съм доволна, добре почиства.

# 42
  • Мнения: 2 631
Все пак си купих интимния гел на Билка - новия. От първото ползване съм доволна.  Flutter

# 43
  • Мнения: 1 416

Какво ще кажете за спрея за коса и шампоаните  -  http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka5.html 
Чувала съм добри отзиви, но се чудя дали има някаква разлика в съдържанието сега като са в променени опаковки или са си същите като състав и действие?

Аз пак да питам Blush

А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи. Околоочния крем от серията с мавруд ми лютеше много на очите, дадох го на майка ми и на нея много и хареса. Кремът с краставица и пъпеш също ми лютеше на очите, затова и пак го дадох на майка ми и него го хареса Laughing Доволна е също и от крема от новата серия Upgrape.

# 44
  • Мнения: 4 569
А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи.
Този на мен ми харесва,а и аз съм претенциозна за крема за ръце.Около 4лв е.

# 45
  • Мнения: 4 594
запис , не съм ползвала досега

# 46
  • Мнения: 0
А този на Artrix и аз съм го ползвала изключително омекотява ръцете и ги прави някак копринени  smile3525

# 47
  • София
  • Мнения: 570
Е, да! Билка са по-сполучлив избор от Регал (по принцип, въпрос на късмет е).
А защо смяташ така?
Питам, защото от скоро ползвам на Регал доста неща и съм доволна.

На Билка съм ползвала серията с краставица и пъпеш. Въпреки че съм със смесена кожа, гелът ми я изсушаваше доста. А кремът пък ми идваше малко мазен, лъсваше ми доста лицето.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами защото кожата ми не реагира добре на регаските продукти - преди 3-4 години имах гел за измиване, гленена маска и крем за лице - и от трите ми излизаха пъпки, тенът ми стана мътен, неравномерен и ми се омзаняваше лицето

# 49
  • Мнения: 1 416
А по темата - кремът за ръце от серията с мавруд е хубав, много хубаво мирише, но ефекта му не е особено продължителен или може би за мойте сухи ръце не е достатъчно. Искам да кажа, че като се намажа е добре, но след като си измия ръцете пак са си също така сухи.
Този на мен ми харесва,а и аз съм претенциозна за крема за ръце.Около 4лв е.
http://beautycosmetic.biz/images/atrixhandcreamaloe.png
Мерси Simple Smile Да, Atrix са много добри, но съм установила, че на мойте ръце най-добре действат маслата.

# 50
  • Мнения: 0
В събота си взех антицелулитния крем на Билка с бяло грозде .. нямам думи невероятен е  Whistling

# 51
  • Мнения: 1 387
Привет,да се включа и аз: имам крема против бръчки от серията Upgrape;интимния гел;тоник за лице с краставица и пъпеш;тоника за коса;антицелулитния гел с бяло грозде и съм доволна от всички Peace;ползвала съм и серията с мавруд-и от нея съм доволна! Grinning

# 52
  • Мнения: 0
Аз също си купих тоника за лице с краставица и пъпеш .. невероятна миризма много съм доволна ; )

# 53
  • Мнения: 0
Искам да попитам някой правил ли си е маска с мед за изсветляване на косата ?

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 23:09 от sus4i

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 110
вчера си взех един крем за крака,много е приятен и очудващо кожата остава мека и гладка и аромата е добър,а и за 1.50 направо чудесно Simple Smile
а някой спомена за парабени- ако мислите,че в Диор и Шанел няма ........ другото оставям на вас

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 11:03 от gerry_1912

# 55
  • София
  • Мнения: 1 956
А... Парабени има къде ки не. Диор и Шанел са гОла вОда - ползвала съм тестери на по 2-3 продукта и от двете марки. Само на Диор харесах един серум, ама 190 лв за 15 мл, не, мерси! От тези скъпите марки само специалните им серии са хубави и наистина си струват, ама сме в България все пак, чак да си дам заплатата за крем, не съм откачила чак толкова, само донякъде Crazy

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 110
А... Парабени има къде ки не. Диор и Шанел са гОла вОда - ползвала съм тестери на по 2-3 продукта и от двете марки. Само на Диор харесах един серум, ама 190 лв за 15 мл, не, мерси! От тези скъпите марки само специалните им серии са хубави и наистина си струват, ама сме в България все пак, чак да си дам заплатата за крем, не съм откачила чак толкова, само донякъде Crazy

има много "откачени" вервай ми Simple Smile аз се чудих как се дават 5 бона за серия кремове......

# 57
  • Мнения: 575
Някой може ли да каже кремовете  "Билка" оставят ли "филм" върху кожата,или си попиват напълно? Кои серии са подходящи за кожа над 35г?

# 58
  • Мнения: 0
Определено антицелулитния е много подходящ и попива напълно аз съм доволна

# 59
  • София
  • Мнения: 5 477
Преди години шампоаните им бяха страхотни,ама сега много ги развалиха.
На Билка имам един тоник за коса,който ми е наполовина пълен,не ми допада не видях резултати някакви,но поне не омазнява

И един лосион за тяло с пъпеш хидратиращ,нещо си го бива,харесва ми  и като аромат

# 60
  • Мнения: 0
Хаха и моя спрей за коса стои до половината пълен и при мене нямаше никакво деитвие освен охлаждане ; )

# 61
  • Мнения: 1 416
Мерси за мненията за спрея за коса Simple Smile Аз питах за него дали е добър.

# 62
  • София
  • Мнения: 618
Купих си крема с пъпеш и краставица. Днес като се намазах, крема се пресече и се получиха като трохи от тесто. Иначе в бурканчето изглежда нормален, мирише хубаво, не ми прилича на развален. На някой случвало ли се е?

# 63
  • София
  • Мнения: 24
От новата серия има някакво олио за тяло, което е с помпичка  и се пръска (дано някой ме разбра  Embarassed ) Някой да го е ползвал? Като олиото на Джонсън ли стои на кожата или не?  newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 5 477
Купих си крема с пъпеш и краставица. Днес като се намазах, крема се пресече и се получиха като трохи от тесто. Иначе в бурканчето изглежда нормален, мирише хубаво, не ми прилича на развален. На някой случвало ли се е?
rozibozi ,погледни срока на годност с моя нямам проблем.Току що докато въртях крема видях отдолу,че производител е "Красная линия" та се доразочаровах,тъй като нямам хубави впечатления от продуктите им.
micky сещам се за олиото,ама не съм го ползвала

# 65
  • Мнения: 2 631
От новата серия има някакво олио за тяло, което е с помпичка  и се пръска (дано някой ме разбра  Embarassed ) Някой да го е ползвал? Като олиото на Джонсън ли стои на кожата или не?  newsm78

Не знам, ама ми се струва ужасно скъп!!! 10лв...  ooooh!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 110
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling

# 67
  • Мнения: 0
Взех си го миналата неделя още не виждам резултати но ще пиша ако има ; )

# 68
  • София
  • Мнения: 5 477
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева

# 69
  • Мнения: 372
Имате ли наблюдения върху новата серия Upgrade?

# 70
  • Поморие
  • Мнения: 162
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева
Аз привърших една опаковка и като чели има лек резултат-ще взема втора. А относно цената -къде това 4 лв, при нас е 7 Rolling Eyes

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 110
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева
Аз привърших една опаковка и като чели има лек резултат-ще взема втора. А относно цената -къде това 4 лв, при нас е 7 Rolling Eyes
и аз вчера го зех за 7

# 72
  • Мнения: 0
Аз пък го взех 6 лв Laughing Laughing Laughing

# 73
  • Мнения: 1
Аз мисля да си купя крема на Билка за бюст със бяло грозде някой ползвал ли го е него?
Вече съм с единия крак в Кауфланд (незнам дали там ще ми излезе по-скъпо) там беше 8лв а в онлайн аптеката Фрамар го дават 12... там прочетох по-голямата част положителни резултати Grinning
Даже вече си купих шивашки метър за да следя резултатите  Grinning
А ако тази марка има и нещо сполучливо за стрии никак няма да е зле.....попринцип не съм много на "ти " със козметиката и не ме  вълнуват много женските работи Laughing
 ама вече имам нужда определено

# 74
  • Мнения: 0
Еми за стрий мисля ,че все още няма но антицелултния е страхотен ,вече виждам резултати ; )

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Еми за стрий мисля ,че все още няма но антицелултния е страхотен ,вече виждам резултати ; )

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy

# 76
  • Мнения: 0

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy
[/quote]

 Комбинарам го с отайка от кафе през ден си я правя и вече почти нямам преди си правех само отайката от месец и половина някаде ... и се мажех с крем на Avon , но като го комбинирах с крема на билка  Partyмного съм доволна ! А и съм на 17 години ; )

# 77
  • Мнения: 50
На Билка съм си купувала единствено течен сапун за ръце и то защото ми беше свършил и в кварталния магазин имаше само това. Иначе за мен понятията "качествено" и "евтино" са взаимно изключващи си. Не съм срещала такава стока досега, камо ли пък козметика. Дано някой меубори и ме уведоми за съществуването на такава Simple Smile

# 78
  • Мнения: 0
Аз от Билка съм много доволна, наистина добра Българска козметика, особено серията с гроздето...Идеална е по време на криза.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 110

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy

 Комбинарам го с отайка от кафе през ден си я правя и вече почти нямам преди си правех само отайката от месец и половина някаде ... и се мажех с крем на Avon , но като го комбинирах с крема на билка  Partyмного съм доволна ! А и съм на 17 години ; )
[/quote]

значи смесваш ги двете и мажеш,така лиии хмм ще пробвам и това Simple Smile

# 80
  • Мнения: 0
хахах ненееее първо си правя отайката и после се мажа стават супер меки краката ; ) така може да опиташ ;д

# 81
  • София
  • Мнения: 901
Каква е цената на антицелулитния крем на Билка?

# 82
  • Мнения: 61
....около 7 лева

# 83
  • Мнения: 431
Утайката от кафе наистина прави чудеса. Препоръчвам на всеки, който още не е пробвал Simple Smile Допълнителен плюс, който забелязвам при себе си, е че при епилация косъмчетата излизат много по-лесно  Peace

# 84
  • Мнения: 328
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling

При мен освен заглаждане и хидратиране няма особен ефект- нито този с бяло горзде, нито този с билките, но ми харесва как изстудява (зеленият), а и все се надявам, че мазането възспира разрастването на целулита. Ако целулитът е доста, който и да е антицелулитен гел не вярвам да помогне за съжаление Confused

Иначе от продуктите на Билка харесвам интимния гел с млечна киселина и билки макар в началото малко да ми се видя силен аромата. Лосионът за тяло с краставица и пъпеш хидратира много добре, но мирисът на опаковката(на пластмаса) незнайно защо се е смесил с аромата на лосиона и така не мога да го ползвам Sad. Надявам се съм случила на кофти бройка...

Подкрепям Mea_Culpa за добрия ефект от кафето, кожата става мноооого мекичка Peace

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 110
абе да ви кажа за целулит май няма спасение,аз ставам на 23 скоро,слаба съм,но.... а сега започнах и ОК да пия и май май още повече се провокира :S мн е неприятно

# 86
  • Мнения: 328
То не е до слабост целулита Rolling Eyes, но и до генетична предразположеност, начин на живот...Само масажът е добър за премахването или диета+спорт+много вода+масаж и тогава + антицелулитен гел...

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 110
То не е до слабост целулита Rolling Eyes, но и до генетична предразположеност, начин на живот...Само масажът е добър за премахването или диета+спорт+много вода+масаж и тогава + антицелулитен гел...
пия средно по 3 литра вода на ден,не се наливам умишлено просто си пия много вода,спортувам през ден,масажи всеки ден с няколко различни продукта,майка ми няма грам целулит,а е на 48 години.....до организъм е всичко и все пак е много неприятно  Confused

# 88
  • Мнения: 1 167
Искам да си взема крема за околоочния контур и се чудя дали има парабени вътре.

Ако някой го има или знае, моля да ми каже.
Мерси предварително.

# 89
  • Мнения: 66
До колкото знам и съм чела Билката е от малкото козметики които нямат парабени.

# 90
  • Мнения: 0
Много съм доволна от интимния гел - страхотен е!

# 91
  • София
  • Мнения: 980
ох навихте ме и аз да взема да пробвам измиващия гел с краставица и пъпеш

# 92
  • Мнения: 2 631
Днес си купих пастата за зъби, дето мирише на грейпфрут!  Crazy Нямам търпение да я пробвам...  Peace

# 93
  • Мнения: 1 167
Аз използвам тази със лимон и съм доволна. Не ми кървят венците, много лека паста за зъби.

Иначе вчера си взех крем за лице на Билка от новата серия за копринена коже. Все още не мога да дам отзиви, но много бързо попива, лек е. Даже си го използвам исутрин и вечер. Няма парабени в този крем, но за съжеления в измиващите им гелове има.

# 94
  • Мнения: 1
На Билка съм ползвала балсам, шампоан и крем за ръце.

От шампоана останах много доволна, защото ми подейства добре и възвърна жизнеността на косата ми.
Балсамът беше на средно ниво - нищо особено

Кремчето за ръце също не беше лошо, хареса ми :}

Не виждам защо трябва да се предубедени за българската козметика, която е евтина.

# 95
  • Мнения: 0
Хидратиращия гел за измиване на лице става ли за мазна кожа и почиства ли черни точки, примерно  newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 86
Много съм доволна от интимния гел на Билка, а също така и от тоник за лице и пастите за зъби-хомеопатичните. Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 3 414
Не можах да намеря никъде шампоан за пърхот на Билка,някой да е виждал?Нищо за коса няма нито в била нито дм.

# 98
  • София
  • Мнения: 31
Много съм доволна от интимния гел на Билка, а също така и от тоник за лице и пастите за зъби-хомеопатичните. Hug


И аз използвам пастата , супер е!

# 99
  • Мнения: 1 384
момичета да ви споделя и аз от първия път нанасяне на крема с бяло грозде съм повече от очарована (кожата ми е много суха + не попива кремове + ако попие лащя много и продължава да се бели от сухота, но от този крем стана супер мека ) интересувам се от продктите им искам да си намеря лосион за тяло със същият ефект като крема защото и кожата на тялото ми е същата, иискам и лосион против стрии и ексфолиянт за лице дали има такива на билка, а някакъв саит на билка среща ли ли сте ? мерси предварително за отговорите  :pra Hug

# 100
  • Мнения: 0
Има ли доволни от тоника против косопад на Билка????Мисля утре да се го взема,но се 4удя... ThinkingКато гледам козметиката против косопад кооолко е скъпа -60-70-90 лв,а този тоник е 4 лв,дали изобщо ще има някакъв ефект???Ще съм много благодарна ако споделите мнения за него Hug

# 101
  • Мнения: 350
Мария-Магдалена заповядай http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka.html
Интимнят гел е номер едно за мен.Само то него си купувам
Шампоаните са средно качество,маската за коса не ми допадна.
Тоника с краставица също е хубав
Модулатора за тяло е с много силен аромат според мен, но прави кожата чудесна
Антицелулитните също ми харесват, но съм ги използвала превантивно
Кремовете за ръце също са хубави..
Тоника за коса съм използвала отдавна, но мисля пак да го пробвам, че коса не ми остана  #2gunfire
Като цяло съм доволна от тази марка.

# 102
  • Мнения: 136
Здравейте Hug
На Билка съм ползвала, и още ги ползвам, малко продукти, но от всички съм доволна. Измиващият гел и тоника с краставица и пъпеш - с мазна кожа съм по принцип и смея да твърдя, че откакто ги използвам кожата ми значително се подобри, не е толкова мазна като преди. От продуктите с бяло грозде позвам антицелулитния гел - не знам дали премахва целулита, защото моя не е кой знае колко много, а и не го използвам толкова често, но когато се намажа усещам кожата си гладка и сякаш по-стегната. Но се иска постоянство Peace

# 103
  • Мнения: 1
Ползвам някои от продуктите от около година и половина- крема за ръце, тоалетното мляко и тоника за лице.

От крема съм доволна - е, ползвала съм и по-хубави ако трябва да бъда честна, но и той става  Peace
От тоника за лице (със грозде)също не съм очарована - ползвах го лятото, единственото което правеше добре е да ми освежи кожата, на усещане не ми понесе.
От тоалетното мляко с краставица изобщо не съм доволна. Много е течно, щипе ми, дискомфортно ми е от него.

Съжалявам, май не споделих много добри неща. Но това е при мен  Hug

# 104
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има ли доволни от тоника против косопад на Билка????Мисля утре да се го взема,но се 4удя... ThinkingКато гледам козметиката против косопад кооолко е скъпа -60-70-90 лв,а този тоник е 4 лв,дали изобщо ще има някакъв ефект???Ще съм много благодарна ако споделите мнения за него Hug

Ползвам го от скоро и не мога да дам отзиви.

# 105
  • Мнения: 1 384
Мария-Магдалена заповядай http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka.html
Интимнят гел е номер едно за мен.Само то него си купувам
Шампоаните са средно качество,маската за коса не ми допадна.
Тоника с краставица също е хубав
Модулатора за тяло е с много силен аромат според мен, но прави кожата чудесна
Антицелулитните също ми харесват, но съм ги използвала превантивно
Кремовете за ръце също са хубави..
Тоника за коса съм използвала отдавна, но мисля пак да го пробвам, че коса не ми остана  #2gunfire
Като цяло съм доволна от тази марка.
  bouquet благодаря за инфото ще споделиш ли само за този модулатор за тяло какъв ефект има и какво ще рече силен аромат не е ли приятен  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 350
Аромата на модулатора е приятен, но твърде силен (аз не харесвам ароматизирани лосиони)като се намажа вечер с него сутринта кожата още мирише, както и пижамата ми. Зависи от човека разбира се, но сравнение със серията бяло грозде, аромата е по натрапчив.Ефекта върху кожата е добър, перфектен е за зимните условия, мазен, гъст крем, но попива сравнително бързо, кожата става гладка. За моделиращи свойства не може да се говори.Просто го използвам като лосион за тяло.

# 107
  • Мнения: 141
Редовно ползвам продуктите на Билк аи съм много доволна
Интимен гел,Шампоани,Тоник за здрава коса и т.н

# 108
  • София
  • Мнения: 6 258
В момента съм с интимния гел-доволна съм.
Ползвала съм и тоалетното мляко с бяло грозде- много ми лютеше на очите и оставаше мазен филм.

За сега само върху тези има продукти имам наблюдения, но съм планирала да си купи модулатора за тяло, крема за ръце с маврут и цялата худратираща серия без крема за лице, заради отзивите в тази и още една тема. Wink

# 109
  • Мнения: 5
Харесвам крема за ръце с мавруд. Преди ми харесваше и интимният гел, но откакто му смениха опаковката е с друг аромат и май ще го сменям - мирише ми на някакъв сироп за кашлица. Имах много надежди за шампоана за мазна коса против пърхут, но засега (5-6 измивания) няма ефект.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 414
Шампоани къде намирате?
трябват ми за косопад а няма никъде около нас

# 111
  • София
  • Мнения: 6 258
От тоника за коса не съм никак доволна, омазнява много корените, аз по принцип нямам проблем с мазна коса.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 414
От тоника за коса не съм никак доволна, омазнява много корените, аз по принцип нямам проблем с мазна коса.
И при мен е така.

# 113
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз ползвам дневния крем със бяло грозде и съм очарована.Честно казано не очаквах такъв отличен резултат.Много бързо попива и не мазнее за разлика от по-скъпите кремове на Виши,Авен и прочие.

# 114
  • Мнения: 5
Шампоани къде намирате?
трябват ми за косопад а няма никъде около нас
Аз лично ги откривам в по-големите вериги супермаркети. Между другото сега се сетих - ползвам и крема за лице с краставица и пъпеш - харесва ми.

# 115
  • Мнения: 2 631
Аз ползвам дневния крем със бяло грозде и съм очарована.Честно казано не очаквах такъв отличен резултат.Много бързо попива и не мазнее за разлика от по-скъпите кремове на Виши,Авен и прочие.

Аз също си го купих миналата седмица и съм доволна!  Peace Хидратира ми кожата чудесно!

# 116
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Няма такъв разкош.Реших един ден да се намажа със Авен защото имам още малко,а от Виши-то ми е почти цяла опаковката.Ами мазнее ми и не попи добре дори и през деня.Не съм очаквала,че това кремче така ще ми хареса.Имат ли анти-целулитна серия,защото сякаш не съм виждала?

# 117
  • София
  • Мнения: 6 258
Имат http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka8.html

и модулатора http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka1.html който би трябвало да е със стягащ ефект.

# 118
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Много ти благодаря.Относно този,който от серията бяло грозде със сигурност ще си го взема.За другия ще си помисля,но може и да опитам.Не вярвам да е със фантастична цена така,че сигурно и него ще си купя.По принцип някой ползвал ли е тези два продукта и какви са ви наблюденията?

# 119
  • Мнения: 2 126
Mного хубави отзиви за тази козметика,супер Grinning.Фабриката е в града в който живея. Въпреки че фабриката под ръка,аз много рядко им виждам продуктите по магазините,май изнасят повече.Интимен гел съм позлвала много отдавна,непомня дори кога,но най-най доволна съм от водата за уста БИЛКА тазкюи която е в тъмно кафяво шише с някакви червеникави неща по етикета.Уникална е,не бих я заменила с никоя друга за нищо.Който ползва такива води горещо препоръчвам Peace

# 120
  • Мнения: 1 416
Интимния гел е много хубав.

Не ми харесва пастата за зъби. Харесвам по-люти и по-ментови освежаващи пасти, тази не е такава. На моменти имам чувството, че въобще не се мия с паста за зъби, а с нищо Confused Слаба работа.

# 121
  • Мнения: 753
Ползвала съм дневен крем с мавруд и съм много доволна. Сменям продуктите, редувам марките.

# 122
  • Мнения: 15
В момента използвам крема за лице с краставица,не е лош,не е мазен,попива бързо и мирише супер,но ми се струва,че не овлажнява достатъчно добре.
Иначе обожавам лосиона за тяло от същата серия,перфектен за лятото.

# 123
  • Мнения: 54
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо. Но както и в други теми сме обсъждали, на всеки човек различните кремове действат различно, затова до някъде мненията на кой какво е помогнало не помагат за съжаление.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 258
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо. Но както и в други теми сме обсъждали, на всеки човек различните кремове действат различно, затова до някъде мненията на кой какво е помогнало не помагат за съжаление.
А от кой си доволна?

# 125
  • Мнения: 54
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо. Но както и в други теми сме обсъждали, на всеки човек различните кремове действат различно, затова до някъде мненията на кой какво е помогнало не помагат за съжаление.
А от кой си доволна?
Ами за сега няма крем от който да съм доволна. Взех си на Икаров маслото против целулит с кипарис и започнах да си правя сама масажи, но в момента съм в сесия и преустанових това, защото доста време ми отнема. Работата е по-скоро в масажа отколкото в крема. След сесията смятам да почна да тренирам и да се мажа пък да видим. Вижте това, не съм го ползвала още, но смятам да опитам:
http://vbox7.com/play:59ff9ad1#commentTop
Съжалявам, че не е по темата, но исках да отговоря на въпроса   bouquet

# 126
  • Мнения: 1 903
От 2 години ползвам крема за лице мавруд,както и за ръце,много добри продукти Peace

# 127
  • Мнения: 89
Взех си тоалетното мляко с бяло грозде, много съм доволна Simple Smile)). И цената му си я бива  Laughing

# 128
  • Мнения: 96
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо.


За колко време ти стига една опаковка?Аз си го взех наскоро,ама нещо много бързо върви,пък не съм много обемна  Laughing ...(А,и мажа само бедрата)

# 129
  • Мнения: 54
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо.


За колко време ти стига една опаковка?Аз си го взех наскоро,ама нещо много бързо върви,пък не съм много обемна  Laughing ...(А,и мажа само бедрата)



Ами честно казано нямам спомен, но май много бързо го изхабих, защото аз и по повечко слагах, за да мога да се масажирам, иначе супер бързо попиваше. Може би е било месец или малко по-малко, но наистина не помня. Но по-хубаво слагай по повече и се масажирай, отколкото да го пестиш. Кожата наистина става много гладка, но само това, което честно казано става с всеки крем. Дано при теб помогне  Peace

# 130
  • не там където искам
  • Мнения: 29
И аз си взех крем за лице с мавруд.От две ползвания засега съм доволна -попива добре и мирише уникално.

# 131
  • Мнения: 96
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо.


За колко време ти стига една опаковка?Аз си го взех наскоро,ама нещо много бързо върви,пък не съм много обемна  Laughing ...(А,и мажа само бедрата)



Ами честно казано нямам спомен, но май много бързо го изхабих, защото аз и по повечко слагах, за да мога да се масажирам, иначе супер бързо попиваше. Може би е било месец или малко по-малко, но наистина не помня. Но по-хубаво слагай по повече и се масажирай, отколкото да го пестиш. Кожата наистина става много гладка, но само това, което честно казано става с всеки крем. Дано при теб помогне  Peace

Стигна ми за 2 седмици,мажех веднъж на ден,но тъй като много бързо попива слагах повечко(заради масажите).Резултат-минимален,ама не съм и очаквала повече.Чудя се дали да си взимам 2-ра опаковка  Thinking

# 132
  • Мнения: 1 424
В момента ползвам крема за лице с пъпеш и краставица. Освен, че мирише невероятно (много обичам пъпеш  Crazy) попива бързо, не мазни на кожата и я прави много мекичка. Peace

# 133
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Какви са впечатленията ви за околоочния на Билка?

# 134
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
От 2 години ползвам крема за лице мавруд,както и за ръце,много добри продукти Peace

За каква кожа е крема за лице?

# 135
  • Мнения: 31 198
В момента ползвам крема за лице с пъпеш и краставица. Освен, че мирише невероятно (много обичам пъпеш  Crazy) попива бързо, не мазни на кожата и я прави много мекичка. Peace
От години го ползвам и само този с Бяло грозде ми харесва повече. Heart Eyes

# 136
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Кремовете за лице на Билка само дневни ли са?
 Търся си хидратиращо кремче,нощно.По принцип сутрин се събуждам с ужасно мазна кожа,но от няколко седмици кожата ми се изсуши и наличния ми крем не се справя добре. Препоръчайте ми добро кремче на марката,което да ползвам като нощно.(на 31год съм)

# 137
  • Мнения: 4 594
кремчетата са добри, прегорих си лицето на солариум , а крема ми на лореал го възпали допълнително и в бързината, че бях в друг град  си купих билка , който общо взето замаза положението Peace

# 138
  • Мнения: 0
Имам един въпрос ?! мога ли да използвам както антуцелулитен крем/масло с този по горе споменат модулатор на Билка ?

# 139
  • Мнения: 1 416
Купих си шампоана против косопад на Bilka и ми е странно, че ми мирише точно като интимния им сапун Thinking
Дали просто миризмата е същата или и съдържанието в двата продукта е едно и също, а само наименованията са различни? Не би било възможно уж, ама знае ли човек!

# 140
  • Мнения: 75
Кремовете за лице на Билка само дневни ли са?
 Търся си хидратиращо кремче,нощно.По принцип сутрин се събуждам с ужасно мазна кожа,но от няколко седмици кожата ми се изсуши и наличния ми крем не се справя добре. Препоръчайте ми добро кремче на марката,което да ползвам като нощно.(на 31год съм)
Можеш да пробваш серията им с мавруд  Peace Има и нощен.

# 141
  • Мнения: 12
Купих си шампоана против косопад на Bilka и ми е странно, че ми мирише точно като интимния им сапун Thinking
Дали просто миризмата е същата или и съдържанието в двата продукта е едно и също, а само наименованията са различни? Не би било възможно уж, ама знае ли човек!


На въпроса може и сама да си отговориш, ако изпишеш съставите на двата продукта и сравниш.

# 142
  • Мнения: 1 384
много харесвах кремчетата на Билка , но от този  от бяло грозде съм разочарована много  Confused

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Бреййй каква стара тема изнамерих LaughingИнтересуват ме отзиви за тоникът има п-в косопад..ако случайно някой пише де Whistling

# 144
  • Мнения: 532
Сякаш имаше отзиви по-назад в темата - и доволни, и не толкова newsm78

Аз в момента се чудя на антицелулитния - важно ми е да попива бързо и без следи, и също така да е охлаждащ, а този изглежда е точно такъв. За самия антицелулитен ефект знам, че е относително, така че съм склонна да си проверя за себе си.

Иначе кремчето за ръце с мавруд е разкош, обожавам кремовете ми за ръце да имат силен аромат Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 2
Аз ползвам крема, гела и тоника с краставица и пъпеш и съм много доволна. Минала съм през много скъпа и през евтина козметика, но лицето ми не е било повлиявано така до сега. Купих си и маска за коса, и спрея за коса, а утре отивам и за антицелулитния. Не съм много доволна от шампоана, като че ли и от едната паста за зъби, но по другите мнения съдя, че е много индивидуално. Така че пробвайте и разберете сами за себе си Simple Smile

# 146
  • София
  • Мнения: 980
и аз тук
вчера си взех едно кремче от енергизиращата серия с грозде и на първо четене съм доволна
сега си отбелязах че искам да пробвам и :
- крема за ръце с мавруд
- крем за лице с мавруд
- интимния гел
- гела за лице с краставица и пъпеш

# 147
  • Мнения: 4
Сякаш имаше отзиви по-назад в темата - и доволни, и не толкова newsm78

Аз в момента се чудя на антицелулитния - важно ми е да попива бързо и без следи, и също така да е охлаждащ, а този изглежда е точно такъв. За самия антицелулитен ефект знам, че е относително, така че съм склонна да си проверя за себе си.

Иначе кремчето за ръце с мавруд е разкош, обожавам кремовете ми за ръце да имат силен аромат Heart Eyes

Антицелутният гел е страхотен! Лично съм го изпробвала и нямам забележки. Попива страшно бързо и охлажда Simple Smile

А иначе за Bilka - серията с пъпеш и краставица е уникална. Ползвам я от няколко години - измиващ гел за лице (не изсушава, подхранва и хидратира, а на всичкото отгоре и почиства нежно) и лосиона за тяло (хидратира уникално, като имате предвид, че кожата на тялото ми е суха, още повече сега след морето Simple Smile )

# 148
  • Мнения: 3
Аз имам почистваш лосион за грим с бяло грозде и съм  доволна. Така като чета мненията ви ще си купя спрея-тоник за коса-- чудя му се от много време.   bouquet

# 149
  • Мнения: 86
От скоро ползвам интимния гел и пастата за зъби.Доволна съм,но пастата няма ментов вкус.

# 150
  • Мнения: 1 907
От скоро ползвам интимния гел и пастата за зъби.Доволна съм,но пастата няма ментов вкус.
Защото е предназначена за хора, ползващи хомеопатия- ментата подтиска хомеопатичните препарати.
Ползвам от години пастата за зъби- една от мноооого малкото (при това достъпна- останалите са много скъпи), които са БЕЗ флуор  Peace

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 15:38 от Елиас

# 151
  • Мнения: 448
А какво мислите за маската за коса?

# 152
  • Мнения: 2
Аз я имам, както и спрея. Косата ми стана лъскава и хубава, но аз я изрусявах до преди няколко  месеца и не знам дали просто е живнала или препаратите са подействали добре.

# 153
  • България
  • Мнения: 490
за косопад какво да взема
не съм използвала Билка до сега

# 154
  • Мнения: X
Аз съм ползвала
- крем за ръце с мавруд
- околоочен контур с мавруд
- крем с пъпеш и краставица
- маска, шампоан и спрей против косопад
- маска за лице с мавруд

Кремът за ръце не ми хареса, крема с пъпеш и краставица още по-малко. Околоочния контур така ми хареса, че чак повторих покупката му. Втория път обаче ме разочарова. После се сетих, че в в първата опаковка сложих половин ампула арганово масло и малко масло от жожоба.  Crazy
Маската за коса ми хареса. Не че помогна тогава против косопада, просто косата ми ставаше хубава. И сега я ползвам от време на време, но в последните опаковки които купих, продуктът беше много рядък. Шампоанът не ми хареса. Спреят не знам какво действие има, но косата ми ставаше лепкава от него и скалпът ме сърбеше, така че бързо спрях да го ползвам. Преди време обаче видях синът ми да пръска котката с него, че много й падала козината.  Laughing Не е за вярване, но рязко спря да пада.
Маската за лице не забелязах да ми действа по никакъв начин, не бих я повторила.

# 155
  • Мнения: 21 275
Аз съм доволна от гела им за бюст  Peace

# 156
  • Мнения: 448
Sunshinegirl_ и Check Please, мерси за отговора  Wink
Спреят не знам какво действие има, но косата ми ставаше лепкава от него и скалпът ме сърбеше, така че бързо спрях да го ползвам. Преди време обаче видях синът ми да пръска котката с него, че много й падала козината.  Laughing Не е за вярване, но рязко спря да пада.
hahaha

# 157
  • Мнения: 0
Sunshinegirl_ и Check Please, мерси за отговора  Wink
Спреят не знам какво действие има, но косата ми ставаше лепкава от него и скалпът ме сърбеше, така че бързо спрях да го ползвам. Преди време обаче видях синът ми да пръска котката с него, че много й падала козината.  Laughing Не е за вярване, но рязко спря да пада.
hahaha

Това с котката ме разби  Laughing Grinning Laughing Party
Нищо, че отдавна не е писано в темата, искам да споделя мнение за тоника против косопад.
Ползвам го доста време, но бях спряла за летния сезон, тъй като забравих, че го имам  Laughing
Извадих си го миналия месец, тъй като есенния косопад при мен вече е на лице.
Резултат - има, но след използване по 2 пъти на ден, аз си го пръскам на суха коса и го оставям да изсъхне. Не ми се омазнява лично на мен, даже лек обем ми придава.
Косопада ми рязко намаля, както при котката  Laughing
Освен това пия и Геритамин, може действието да е от комбинацията на двете - не знам, но съм доволна, за 4 лв е изключително добре.
Дори го предпочитам пред ампулите на Лореал, които ползвах против косопад.   bouquet

# 158
  • Мнения: 7
 Е, понякога и евтините неща са качествени.  Wink

# 159
  • Мнения: 361
аз съм много доволна от крема за очи и другият за лице с мавруд
страхотно е

# 160
  • Мнения: 31
не съм доволна от козметиката на Билка, каквото и да съм си взимала все не ми е харесвало.

# 161
  • Мнения: 1 147
Здравейте! Виждам, че отдавна не е писано и реших да я подновя. Някои ползвал ли е шампоана за мазна коса и какви са отзивите за него? И от тоника за коса се интересувам. Ефект??

Общи условия

Активация на акаунт