Режимът на Ори Хофмеклер 14

  • 33 958
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug!

                                                     

Jerry F , преди да започна режима винаги опитвах, и общо взето сядах на масата наядена Joy.Сега рискувам да сервирам безвкусно и безсолно ядене, още не ми се е случило де, но рискувам и всеки път не знам какво поднасям на масата - по външен вид и мирис се ориентирам Rolling Eyes.Как така ви закриха - съвсем ли?Не ви ли обединиха или съм изпуснала нещо?То аз новини не гледам, че ме депресират и може и нещо да не съм разбрала Sad.


Dundy Sladurska , понякога ми е много сладко това, че имам до себе си едно пораснало момче, понякога се шегувам, че имам не две, а три деца - но понякога, само от време на време, ми идва да го халосам с нещо по- тежичко по главата , та дано започне да се държи отговорно като голям мъж Joy.

mery_79 , страхотно е новото ви местенце Hug Hug Hug.Много радост, любов и щастие ви пожелавам в новият дом Hug.

viv-miv , когато се ожених бях такава кльоща, че хората се учудваха на количествата храна, които поглъщам - повечето си мислиха, че я карам само на кафета и цигари / тогава много пушех Embarassed/.Много си хапвах, и предимно въглехидрати, но все си бях кльоща.После родих, напълнях, отслабнах , след второто раждане също, но като спрях цигарите и мноооого взех да прекалявам с хапването, а и вече не бях на 20 - та така се стигна до връзката ми с Ори Joy.Не искам да съм на старите си килограми, некрасиво слаба бях, но не искам и да съм " едричка", та затова се вталявам Wink.

sivila , въглехидратите, когато са от "хубавите", са доста полезна храна - гориво са за "мозъка" , а и за тялото като цяло, зареждат ни с енергия.Аз не се отказвам от тях, само ми се иска да не прекалявах с "лошите " въглехидрати Embarassed.

Днес отново съм си поставила задачки, че след малко повече от седмица ще съм отново работна и пак няма да имам време за нищо Rolling Eyes.
Кантарчето е на 63.100, по - добре е от вчера, бива.
Само където довечера сме на гости - дано успея да се държа прилично Rolling Eyes.

До после.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!


# 736
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Заповядайте в новата тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548255.msg17173499#msg17173499

# 737
  • в колонките
  • Мнения: 510
Добро утро Hug!

                                                 

Jerry F , и не мен Бен Афлек не ми е любимец Wink.Ама го гледам де, стига филмчето да си заслужава Wink.Дженифър беше много сладка в "Електра" , но след това някак си много бързо "повяхна", не знам защо така, но сега не ми е така чаровна Rolling Eyes.Я дай подробности за рецептата на Тони Димитрова на лични, да я пробвам Wink.И аз отлагам гледането на "Яж, моли се и обичай" - все ми се струва, че трудно ще се пресъздадат емоциите на Лиз на екран Rolling Eyes.Аз те питах веднъж, ама не помня какво ми отговори - какво четеш от Джером?

sivila , ти тази супичка през деня ли я хапваше?Защото не е режимна за през деня Sad.Сварени зеленчуци мисля, че бяха позволени само след протеина на вечеря newsm78.През деня - само свежи плодове и зеленчуци позволява Ори.И аз днес се каня да укасявам, ама ще видим дали ще успея Rolling Eyes.За застоя - не се тревожи, ще ти се задвижи метаболизма Wink.

У дома сме си всички, редим се на опашка за компа Joy.

Кантарчето е отново точно на 63, много ми се искаше да видя 62, ама не Sad.Може би утре Wink.

Сравнително примерна съм последните три дни и добре ми се отразява, чувствам се лекичка Wink.

,ето тук казваш,че зеленч.супа не се яде през деняПо- добре съм, каката също, оправяме се Flutter.

До после.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!


Аелис,ето тук казваш,че зеленчукова супа не се яде през деня












Общи условия

Активация на акаунт