Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 44

  • 39 624
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167


Заповядайте на сладка раздумка : )

   



   
   




   
   





За сериала

"Перла" в Wikipedia.org

"Перла" в енциклопедията IMDB

Режисьори: Тарки Алпагут; Кемал Узун

В ролите:




Сайтове, където ще откриете епизодите - vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епидод)


Gümüş (гюмюш) = сребро vs. Inci (инджи) = перла/бисер. Тъй като в БГ език няма еквивалент на фонема "ü", за благозвучие и по-лесно произнасяне, сериалът (и името на глaвната героиня) е преведен като Inci.
Също така Gümüş означава и вид дребна риба (подобно на цаца).

Значение на имената by BZ

Информация за сериала може да намерите на - selvetniyazieva.blogspot

Песните от сериала:
Dayan gonlum / Youtube.com
Gulum / Dailymotion.com
Deyer miydi / Youtube.com
Sezen Aksu - Biliyorsun / Youtube.com

Източник на снимките - World Wide Web и
Official Page - Songül Öden
Kıvanç Tatlıtuğ First & (Official) fan page
Songül Öden
⇪facebook групи

тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23,
тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43 ...

Заглавие - vikktory
®[/size][/font]

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение: ширина - до 600 пиксела; височина - до 600 пиксела;
За да намалите картинка/снимка в мнение след отварящия таг [img] се добавя: [img height=300 (или 100, 150... до 600 пиксела!)][/color]
[/font]

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 23:04 от Coma

# 1
  • Мнения: 3 262
Coma
БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ЧЕ НИ СЪЗДАВАШ МЯСТО ЗА ОТМОРА И РАЗВЛЕЧЕНИЕ С ПРИЯТНИ ХОРА

txtloves txtloves txtloves

# 2
  • Мнения: 11 984
COMA И АЗ ИМАМ ЧЕСТА ДА ТЕ ПОЗДРАВЯ ЗА НОВАТА ТЕМА


                                                                            



# 3
  • Мнения: 3 262
Nevinn ако имаш време може ли да преведеш това Благодаря ти предварително   bouquet  bouquetБях го сложила в другата тема Пише за Перфектна двойка освен интервюто

http://www.dizifilm.com/haberler/bir-zamanlar-mukemmel-bir-cift-vardi-6701.html

Bir Zamanlar Mükemmel Bir Çift Vardı...

Bir zamanlar mükemmel bir çift vardı... Evet var-dı diyoruz çünkü, dizinin başlamasıyla bitmesi neredeyse rüya gibi oldu. Heyecanla iki oyuncunun birlikteliğini izlemek için bekledik. Evet yakıştırdık da ama standartlara uymadı, dizi kanalına rating getiremedi ve beklenen son; Dizinin çekimleri bitirildi!

Başrollerini Songül Öden ve Tardu Flordun'un paylaştığı, Mükemmel Çift'in çekimleri durduruldu. Oyuncular yeni işlerle görüşmeye başladılar.

Kanal D'nin yaz sezonunda ekrana getirmeye başladığı dizi, usta oyuncu kadrosuna rağmen maalesef uzun ömürlü olamadı. Bu hafta 6. bölümüyle ekrana gelecek dizinin çekimleri durduruldu. Mükemmel Çift, eldeki bölümlerin yayınlanmasından sonra, yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer almayacak.

Songül Öden ve Tardu Flordun, İstanbul Life Dergisi'nin yeni sayısının kapağı oldular. Mükemmel Çift'ten ve oyunculuktan bahsettiler. Bu röportaj sanırız, dizinin çekimlerinin sürdüğü dönemde yapıldı çünkü iki başarılı oyuncu, dizinin çekimlerinin durdurulmasının ardından yeni projelerle görüşmeye başladılar bile!

# 4
  • Мнения: 3 262
За тези които гледат Двама завинаги

http://www.telemaniac.com/btvchanges-30710

# 5
  • Мнения: 167
ДТерзийска, благодарско.  Hug
Аз го следя заради нашия убавец Laughing

Момичета кокичета, за мен е огромно удоволствие да подготвям течичките. Някога се получават добре, друг път не толкова, но важното е всички да се забавляваме. Благодаря ви

# 6
  • Мнения: 0
Coma   love001 Тенк ю джанъм за хубавото местенце,което ни срещна
с много позитивни,интересни,забавни и зареждащи приятели  lovekiss

А интервюто със Сонгюл ме е завладяло изцяло и необратимо.
Хиляди благодарности на всички,които направиха възможно да се насладим на него.  mrstraetz

 Heart Eyes Освен с красота впечатлихте хората и с Вашите очи...Каква енергия носите вътре в себе си?
Аз не мога да общувам, ако не гледам в очите хората, затова ако някой не ме гледа в очите по време на разговор, аз се разконцентрирам. Всеки човек носи в себе си някаква енергия, аз имам нужда от тяхната енергия и в живота и когато играя.  Heart Eyes

 newsm78

 ooooh! Значи излиза,че всъщност наш убавец Къваньо е допринесъл за този й нейн поглед.
Щото момата има нужда от енергията на събеседника си  ooooh!

 hahaha  hahaha Това ми прилича на биовампиризъм  Joy  Joy

# 7
  • Мнения: 3 262
Погледни ме в очите и кажи че ме обичаш

# 8
# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 0
ЗА НАШАТА НЕПОВТОРИМА И ДОБРИЧКА СОМА С БЛАГОДАРНОСТ!

# 12
  • Мнения: 0
Лолче , Терзийска , за очите  Hug newsm10 smile3501

# 13
  • Мнения: 3 262
Още нещо за Перфектна двойка Дано Nevinn ни го преведe защото информацията е много противоречива Ще има или няма сериал в програмата на Канал Д за новия сезон

http://www.dizifilm.com/haberler/mukemmel-cift-haberi-icin-duzeltme-6705.html

# 14
  • София
  • Мнения: 8
Да се запиша и аз в новата тема Peace

А това е за Coma Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт