Юнче папка, спинка и наддава, гука и усмивчици раздава! - Тема 3

  • 25 810
  • 748
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 036


2 0 1 0





ИМАМЕ СИ 124 БЕБЕТА

63 момиченца и 59 момченца












ЛЮБОПИТНА СТАТИСТИКА:

НАЙ-ДЪЛГО ЮНЧЕ: ДАНИМИРА на мама R_V, АНТОН на мама Kalimana, БОРИС на мама Deni-meni - 55см.
НАЙ-ТЕЖКО ЮНЧЕ: АНТОН на мама Kalimana - 4420гр.
НАЙ-ЛЕКО ЮНЧЕ: ЕВГЕНИ на мама bubalanak – роден 1400гр.
ЮНЧЕТА РОДЕНИ НА ТЕРМИНА: МАТЕЙ на мама dion,   АЛЕКСАНДЪР на мама dany_a, МЕЛЕК на мама emi_ka
НАЙ-НЕТЪРПЕЛИВО ЮНЧЕ: ЕВГЕНИ на мама bubalanak
НАЙ-МНОГО ЮНЧЕТА СА РОДЕНИ НА: 10.06.2010г.
НАЙ-ДЪЛГО ЧАКАНО ЮНЧЕ:
НАЙ-ПРЕДПОЧИТАНО ИМЕ ЗА ЮНЧЕ:
ИВАЙЛО


Нашите предишни теми
Teма 31 Teма 30 Тема 29 Тема 28 Тема 27 Тема 26 Тема 25  Тема 24 Тема 23 Тема 22 Тема 21 Тема 20 Тема 19 Тема 18 Тема 17 Тема 16 Тема 15 Тема 14 Тема 13 Тема 12 Тема 11 Тема 10 Тема 9 Тема 8 тема 7 Тема 6 Тема 5 Тема 4 Тема 3 Тема 2 Тема 1

Нашите предишни теми в Родени 2010
Тама 2 Тема 1



Предложения за заглавия на новите ни теми:



Очакваме предложения за заглавия на новите ни теми!












ВАЖНО!
Напомняме на всички бъдещи майки за съвместната инициатива на BG-Mamma и Ла Лече Лига България
Ако имате въпроси, свързани с КЪРМЕНЕТО, може да задавате въпросите си директно тук, в темата. На тях ще отговарят консултантите по кърмене от Ла Лече Лига България - нека да бъдат форматирани, например: Любопитка, Ivy и Бръмбазела, интересувам се за...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пу пътрва  Party

Пепси  заглавието си е супер направо!   bouquet

# 2
  • Мнения: 781
много си е хубаво заглавието даже   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 022
Мдааа, и на мен ми паресва - съвсем актуално Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 285
Здравейте, юнски мами !!!
Нека и ние се запишем при юнските бебчета, че момченцата, аха-аха - да догонят по брой момиченцата  Laughing
Малко за нас - бебе Камен се роди на 15 юни - 3,500 кг, 52 см.
Още нямаме бити ваксини ( заради висок билирубин ).  Sad
Иначе, бебчо е много послушен ( пу-пу) и в пълно съответствие с новата ви темичка, папка, спинка и наддава, гука и усмивчици раздава.  Grinning
Надявам се да ни приемете сред вас  Hug

# 5
  • Мнения: 277
Pepsi  Hug много  хубаво заглавие.  bouquet

# 6
  • Мнения: 781
Слънчев_лъч , добре дошла при нас  Simple Smile
И ние сме така , с висок билирубин и нямаме още ваксини  Peace

# 7
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Пепси   bouquet супер темичка!
Жорко днес става на два месеца и се чувствайте почерпени/че ме няма много в качването на снимки  Rolling Eyes/.След обяд сме на консултация и ми е едно свито на сърцето заради ваксините.Ще се отчета като се прибера.Сега изчезвам да изкарам зверчетата на разходка преди да е станало много жега.
А и между другото знае ли някой колко е нормалната телесна температура при бебетата?

# 8
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен!
Пепси, отново благодарности за страхотната темичка   bouquet Само да помоля да оправиш на първа страничка килограмите на Мелек, че малко множко ми се струват - 32030 Simple Smile Тя се роди 3.230 кг. Благодаря предварително.
Вчера бях писала, че бебка има стафилококи и педката е предписала Гаразон + Бактробан (назален мехлем). Да ама Гаразона е за очи и уши и ми е много странно толкова ли няма нещо за носле, че трябва за очи/уши капки да слагаме...? Дано поне да имат ефект.
И да се оплача пак - нашия татко заминава на парти в Слънчев бряг днес и аз ще съм сама с двете деца до неделя Sad То и по принцип по цял ден съм сама с децата, но поне вечер след работа се прибира, а сега като знам, че няма да го има 3 дена и ми е кофти... Сега разбирам как се чувстват мамите с пътуващи татковци... Е определено не било лесно. Дано да се справя Praynig
Слънчев_лъч, добре дошла!

# 9
  • Мнения: 344
цоп 4470

Пепси   bouquet
Слънчев_лъч  welcome
Смилянче fingerscrossed не искам да си представям какъв ужас е търсенето на вена на толкова мъничко бебенце Confused на мъжа ми като малък са му цепвали кожата за да намерят вена ooooh!
исках да те питам, от болницата в турция направиха ли връзка м/у състояниеето на Ивана и ваксините в РД?

# 10
  • Мнения: 2 285
Момичета, благодаря за топлото посрещане !  Hug
николови, на нас гастроентероложката ни каза, че под 50  индиректен билирубин е добре и ваксини ще може да се поставят. На вас, ако не се лъжа, нещо друго ви бяха казали ? В понеделник сме на контролен преглед и се надявам нещата да се нормализират най-накрая.  Praynig Иначе може и да приключим с кърменето, колкото и да не ми се иска ...
мама мони, това, което знам, е че при бебетата до 37.5 С е нормална анална температура.  Hug

Последна редакция: пт, 13 авг 2010, 11:14 от Слънчев_лъч

# 11
  • София
  • Мнения: 1 272
Записче от мен   Hug Пепси   bouquet

Нямам много време напоследък, но ще наваксам .Обещавам ви ! Grinning

Слънчев лъч, Добре дошла!!!

# 12
  • Мнения: 781
 Слънчев_лъч , на нас ни каза , че трябва да е под 20 . Нашия е 99 (реф 3,4 - 21 ) , а директния е 20,4 (реф 0.8 - 8.5 ) , това е от миналата седмица

# 13
  • Мнения: 832
Слънчев лъч, привет и от мен! На нас при билирубин 21.5 ни сложиха ваксина, не било проблем. Говорихме и с втори педиатър по въпроса - беше на същото мнение  Peace

# 14
  • Мнения: 2 285
nikolovi, сега погледнах нашето изследване отпреди седмица - общ билирубин - 83 при норма до 25. Директен - 8 при норма 5.
Само да са здрави бебчетата и да се оправят !!! Ваксините все някак ще ги наваксаме !  Hug
dionHug

Общи условия

Активация на акаунт