ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 5

  • 16 469
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 140
Джиджо аз не го виждам на това състезание нещо, нямам надежди....Джиджовица го разконцентрира, откакто се върна в живота му, момчето е все назад баси и грозницата  #Cussing out ooooh! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 736
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Джиджо аз не го виждам на това състезание нещо, нямам надежди....Джиджовица го разконцентрира, откакто се върна в живота му, момчето е все назад баси и грозницата  #Cussing out ooooh! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Гответе таен заговор с Фреш да я детронирате веднъж за винаги newsm48 newsm48 newsm48,наистина без нея се представяше по-добре Thinking

# 737
  • Мнения: 5 140
Абе моля ти се, не случайно е казано, че спортистите не трябва да се разсейват, а тая това прави, като гледах снимки в Гейса, брррр още по противна ми стана, е ужасна е просто, бито ми е симпатична, нито е хубава егати и манекенката. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

е кое и е хубавото, Бе  ooooh! Sick

ужассссссссс

# 738
  • Варна
  • Мнения: 294
ахаххахахахахахах  Joy Joy Joy Джиджовица  Joy Joy Joy
Синеоч, казай кога да ходим да и скубем пИрушИната,  Mr. Green Mr. Green

# 739
  • Мнения: 5 140
Анелка в следващата тема я започвам, така както аз си знам  Mr. Green Joy Joy Joy

да се пооспокоя с една песньовка, че ми е едно такова нервнооооооо http://www.youtube.com/watch?v=Nwr71AhakhA&feature=player_embedded

Анелкааааа, имам свободно място в Семейство и приятели, та мисля да те прибавя като оправят бъкийките в Мтел, искаш ли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • Варна
  • Мнения: 294
Анелка в следващата тема я започвам, така както аз си знам  Mr. Green Joy Joy Joy

да се пооспокоя с една песньовка, че ми е едно такова нервнооооооо http://www.youtube.com/watch?v=Nwr71AhakhA&feature=player_embedded

Анелкааааа, имам свободно място в Семейство и приятели, та мисля да те прибавя като оправят бъкийките в Мтел, искаш ли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug   bouquet, с най-голямо удоволствие  Crazy


Обаче, Синеоч, гледах и аз снимки на Джиджо и Джиджовица  Crazy, ама толкова да е влюбен в нея .... хем ти е такова мило, хем те е яд  Joy. Любовта била сляпа де Crazy

# 741
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Анелкааааа, имам свободно място в Семейство и приятели, та мисля да те прибавя като оправят бъкийките в Мтел, искаш ли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug   bouquet, с най-голямо удоволствие  Crazy

А семейството се умножава  Crazy Mr. Green Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 5 140
Анелка хич не ми е хубаво и мило, не си отиват ама грам, не са един за друг, тва е. Ох спирам, че както ми е нервно, още повече ми става Sick Ще трябва да пия успокоителен чай. Rolling Eyes

# 743
  • Варна
  • Мнения: 294
мацки, заповядайте в

НОВА ТЕМА

 Hug

п.п. Синеоч, ша ти кажа аз на тебе успокоителни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт